Coronavirus نگرانی حد Ryan نفره در تماس با طرفداران

CALGARY, Alberta — یکی از Ryan نفره’ مورد علاقه, همه چیز در مورد NHL بازیکن که در برقراری ارتباط با طرفداران به خصوص کودکان و نوجوانان در طول pregame warmups.

خوش برخورد شوالیه طلایی رو به جلو می رود از راه خود را به بالا و پنج یا در آغوش گرفتن جوانان, ژست برای عکس و یا بازی در مقابل یک جن.

اما با نگرانی در مورد کوروناویروس افزایش سرعت در سراسر شمال امریکا نفره و دیگر بازیکنان NHL در حال محدود کردن تماس خود را با طرفداران در طول warmups برای هم بودن.

“در حال حاضر من فکر می کنم ما در حال رفتن به سعی کنید به کمی امن تر” نفره گفت. “این بدیهی است که یک چیز جدی است که گسترش بسیار سریع و شما نمی خواهید آن را به سراسر جامعه و در طول این تیم است. ما قصد داریم به همه هشدارها ما می توانیم. هنگامی که ما تصویب آن ما به طور منظم کسب و کار.”

NHL با ارسال یادداشتی به تیم این هفته درخواست بازیکنان برای محدود کردن تماس با طرفداران. NBA و لیگ اصلی بیس بال نیز صادر مشابه متوجه اصرار بازیکنان برای جلوگیری از بالا fiving و دست دادن با طرفداران و یا در نظر گرفتن موارد به تولدش.

شوالیه شد یکی از تیم های مختلفی در سراسر لیگ به رختکن به رسانه ها روز شنبه. آن را نادرست گزارش NHL موظف تیم خود را به اتاق های قفل. کمیسر گری Bettman در جمع خبرنگاران Panthers-Canadiens بازی در Sunrise, Florida که تصمیم گیری است که از چپ به هر سازمان است.

“زمانی که من جوانتر بود فقط رفتن به امضای و دیدن این بچه ها و گوش دادن به آنها با من صحبت برای یک دقیقه من می خواهم به بحث در مورد که برای روز” نفره گفت. “من در زمان که با من در حال رشد کردن و من فکر می کنم من سعی می کنم و با تعامل به ویژه کودکان و نوجوانان تا آنجا که من می توانم. آن را به سختی قادر به انجام این کار, اما آن را برای ایمنی ما به همان اندازه به عنوان آن آنها است.”

در حالی که نفره است که محدود کردن تماس خود را با طرفداران او گفت: درخواست برای یک بازی معمولا آنچه که گرفتن چشم خود را در طول warmups.

یک ویدیو نفره بازی حرکات غیر ارادی اندامها-tac-انگشت پا با یک فن در طول warmups قبل از یک بازی خانگی در ماه ژانویه را به دست آورد توجه در روزهای اخیر پس از آن بود و توسط NHL حساب های رسانه های اجتماعی.

“این حرکات غیر ارادی اندامها-tac-پا سنگ-کاغذ-قیچی. من تا به حال یک رقص کردن. من مانند تمام چیزهای که” نفره گفت. “کسی که می خواهد به بازی چیزی برای یک جن است که همیشه سرگرم کننده است.”

پمپ های او

الک مارتینز را دوست دارد به خواندن تمجید از دفاع شریک درخت روغن قلم تئودور در حالی که به طور همزمان به او به همان اندازه غم و اندوه به عنوان امکان پذیر است با توجه به تئودور استعداد بسیار زیاد.

پس از اینکه با هم قرار داده شده Feb. 26 برای بازی مقابل ادمونتون, جفت یک رقم 55.5 درصد شات تلاش در صد در 5 در 5 و تولید 59.2 انتظار می رود اهداف به اشتراک بگذارید.

تئودور تا به حال دو گل و یک زن به همراه 1 امتیاز در پنج بازی با مارتینز ورود به یکشنبه.

“او خیلی خوب hype man برای من” تئودور گفت: با خنده. “من می خواهم به ظرف آن را به عقب در اینجا وجود دارد و من فکر می کنم او یک بازیکن بزرگ است.”

تماس با دیوید هاردکور, کون بزرگ در [email protected] یا 702-387-5203. Follow @DavidSchoenLVRJ در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de