Coronavirus را انکار دبیرستان ورزشکاران شانس برنده شدن دولت عنوان

آنها در مورد آن شنیده از دور این زمان در سال گذشته یکی دیگر از تیم جشن در راه تنها گرفتن یک قهرمانی کشور ایجاد می کند. جیغ های بغل کردن لجام گسیخته نشاط.

گرامیداشت صدمین سالگرد تأسیس بالا تیم سافتبال حذف شده بود در یک بازنده براکت نهایی معنی بازیکنان مانند دوقلوها سامانتا و ناتاشا لارنس را دریافت خواهید کرد فقط یک فرصت به ادعای بالاترین افتخارات دبستان.

ارشد خود را در فصل.

در این فصل است.

فصل برش های کوتاه توسط یک جهانی همه گیر.

“من فکر می کنم سخت ترین قسمت بود ما حتی نمی توانید این شانس را به سعی کنید و (رقابت) برای دولت” سامانتا گفت. “این فقط به پایان رسید. ما رفت و آنلاین یک روز و خواندن که تمام ورزشی دبیرستان شده بود لغو شد. ما می خواستیم که شانس به عنوان یک تیم سعی کنید و برنده دولت را که یکی از نهایی ما خاطرات.”

آنها مانند بی شماری از سالمندان در سراسر دره این هفته زمانی که دولت مسابقات برای نوادا Interscholastic فعالیت های انجمن می شده اند و صحنه های متعدد در بخش های. بیس بال. سافتبال. پسران والیبال. پسران گلف. دو و میدانی و شنا برای دختران و پسران.

شما می دانید که ایده ای در مورد اگر شما به خوبی آماده به اندازه کافی فرصت خود را برای موفقیت در نهایت خواهد آمد ؟

آره. نه این زمان.

‘چگونه جدی شد’

واقعیت COVID-19 همه چیز را تغییر داد و آمادگی ورزشکاران سراسر کشور آمد به درک که چشم انداز پیروزی دولت عناوین مربوطه خود را در بهار ورزش در سال 2020 دیگر وجود داشته است.

آن را قطعا نمی خواست از عواقب متولد شده از coronavirus — نه بیشتر از هر چیزی که نسبت به کسانی که رنج می برند بیشتر — اما مهم فقط همین کار را برای مربیان و ورزشکاران از نزدیک درگیر.

بخش دشوار می تواند قانع کننده بسیاری از افراد به خصوص نوجوانان که وجود دارد در داخل یک حباب تعریف شده توسط عظیم حس شکست ناپذیری چرا چنین تعیین شد ساخته شده است. آنها فقط می دانم چقدر کار رفت و به سفر. چقدر فداکاری. چگونه اغلب آنها خواب بودن آنهایی که به جیغ و در آغوش گرفتن و جشن می گیرند.

“بسیاری از بازیکنان در حال گرفتن فرصت دوباره برای یکی دیگر از فصل” ناتاشا لارنس گفت. “سالمندان دبیرستان نمی کنید که شانس. آن را بمکد به صداقت. من فکر می کنم که بسیاری از ما برای اولین بار شنیده ام در مورد ویروس و مدرسه می تواند لغو شود ما فکر آن را یک شوخی بود. ما هرگز فکر آن را واقعا می تواند اتفاق می افتد.

“اما پس از آن ما آموخته است که چگونه جدی آن بود.”

دبیرستان ورزش منحصر به فرد هستند. دفعه بعد اکثر ورزشکاران ممکن است رقابت های زیر درجه بندی کالج intramurals. یا شاید سال ها بعد در یک فرد بالغ تفریح لیگ. و یا در یک beer league با بسیاری از آبجو. یا شاید هرگز دوباره.

اکثر بازی نهایی دبیرستان, بازی, بعد از پیاده روی در سراسر یک مرحله دریافت دیپلم تلنگر یک منگوله و ترک ورزش است. برخی از کسب کامل و یا جزئی کمک هزینه تحصیلی به رقابت collegiately. برخی از راه رفتن به انجام این کار. بسیاری از آنها فقط به پایان رسید.

آنچه در آن به معنی: برای تیم های که ثابت کند بهترین در ورزش و بخش دولتی مسابقات نشانگر نوعی از اجلاس برای بسیاری از سراسر فهرست اسامی.

بخشی از زندگی

مت جانسون است که پسران والیبال مربی در کورونادو تیم خود را از دست داده به Palo Verde در دولت نهایی سال گذشته است. پاشنه بازگشت سه سالمندان و در وسط یک مسابقه زمانی که یک هشدار آمد جانسون گوشی در ماه مارس است. رودی Gobert از یوتا جاز تا به حال آزمایش مثبت برای ویروس. در آن لحظه جانسون می دانستند.

“اگر NBA شد قصد انصراف از آن فصل و دیگر نرم افزار لیگ شد زیر high school sports شد, از پشت,” او گفت:. “همه چیز خیلی سریع اتفاق افتاد. ما هرگز واقعا یک فرصت برای قرار دادن سر ما در اطراف آن است. این نه فقط در مورد تلاش برای رقابت برای قهرمانی کشور. این بود تجربه یو پی اس و فراز زندگی از یک فصل رفاقت اتوبوس سواری رو به رشد و آینده با هم به عنوان یک تیم همه چیز ممکن است ما را برای اعطا شده در سال.

“من فکر می کنم اکثر بچه ها متوجه وجود دارد بسیاری چیزهای بزرگتر در بازی در اینجا با یک بیماری همه گیر. من صحبت نکرده به هر که پریشان بیش از بازی نیست. آنها به اندازه کافی بالغ و هوشمند و درک این بخشی از زندگی است. من آنها را احساس کنید. این ایده که قادر به سعی و دولت دلخراش است.”

گاهی اوقات وجود دارد حتی یک دوز اضافی از انگیزه.

Sonja لارنس دانشجوی سال دوم بود برای گرامیداشت صدمین سالگرد تأسیس دولت سافتبال بانوان قهرمان در سال 2013. او بعدها تحصیلات تکمیلی و تصویب ضرب المثلی مشعل به خواهران دوقلو در امیدوار است که آنها بیش از حد ممکن است می دانیم که چنین شادی است.

“ما می خواستم به سعی کنید و برنده یکی مثل او” سامانتا گفت. “شما هرگز یک فرصت بود که برگشت. ناگهان آن را فقط بیش از.”

سکوت برای تمام کسانی که سالمندان در سراسر تمام کسانی که در ورزش امیدوار به ایجاد یک اجرا.

تماس نویس اد Graney در [email protected] یا 702-383-4618. او شنیده می شود “مطبوعات جعبه” ESPN Radio 100.9 FM و 1100 هستم از 7 صبح تا 10 صبح دوشنبه تا جمعه. Follow @edgraney در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net