Coronavirus تمیز نکته: با خیال راحت تمیز کردن تلفن همراه خود را — تصویری

نیویورک — شما در حال شستن دست های خود را بی شماری بار در روز سعی کنید به دفع coronavirus.

شما همچنین باید که گسترش دست خود را و زمین پرورش برای میکروب — گوشی خود را. آزمایشات انجام شده توسط دانشمندان نشان می دهد که این ویروس می تواند زندگی می کنند برای دو تا سه روز در پلاستیک و استیل ضد زنگ. مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه می کند تمیز کردن همه “بالا لمسی” سطوح روزانه از جمله گوشی های صفحه کلید و رایانه های قرص.

اما تمیز کردن گوشی خود را نادرست می تواند به آن آسیب برساند. شما می خواهید برای جلوگیری از وارد شدن رطوبت به داخل آن و یا خراش سطح. نمی اسپری پاک کننده به طور مستقیم بر روی تلفن نمی غوطه دادن آن در تمیز کردن راه حل نمی اسپری آن را با compressed-air دستگاه های مورد استفاده برای تمیز کردن کیبورد و اجتناب از مالش آن با مواد ساینده.

به جای شروع با خاموش کردن گوشی و قطع تمام کابل. گوشی شما نباید شارژ به عنوان شما پاک کردن.

شما می توانید با استفاده از Clorox دستمال مرطوب یا دستمال مرطوب با 70% الکل است که شما می توانید در داروخانه به پاک کردن تلفن خود را. اپل که هشدار علیه استفاده از پاک کننده های خانگی بر روی گوشی های خود می گوید: برای انجام این کار “به آرامی.” AT&T بیشتر توصیه می شود wringing از دستمال مرطوب ضد عفونی کننده قبل از استفاده از آنها بر روی یک گوشی.

شما همچنین می توانید با استفاده از پارچه نرم برای تمیز کردن گوشی میکرو تمیز کردن پارچه یا پارچه های مورد استفاده برای تمیز کردن لنز دوربین و یا عینک خود را. گوگل می گوید شما می توانید شیب پارچه را در آب و صابون به عنوان طولانی به عنوان شما مراقب باشید نه به رطوبت در تلفن. AT&T می گوید حوله کاغذی کار بیش از حد. شما می توانید با اسپری آنها را با مواد ضد عفونی کننده. دوباره نمی اسپری گوشی خود را.

سامسونگ بزرگترین تولید کننده تلفن همراه می گوید: آن را ارائه یک تلفن رایگان-مطابق با اصول بهداشتی خدمات شامل اشعه ماوراء بنفش نور در داخل ایالات متحده سامسونگ فروشگاه ها و مراکز خدمات. آن را گسترش به کشورهای دیگر در چند هفته آینده.

تلفن-گام تمیز کردن یکی از بسیاری از اقدامات دولتی و مقامات بهداشتی توصیه به تلاش برای کند کردن روند گسترش این ویروس نیز آلوده کرده است که 137,000 مردم در سراسر جهان است. بیش از 5000 فوت کرده اند. اکثر بیماران تنها خفیف یا متوسط علائم اما افراد مسن و افراد با شرایط بهداشتی موجود هستند به خصوص آسیب پذیر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de