Coronavirus ادعا لاس وگاس آیکون ‘عمو’ فیل معلوف

Coronavirus ادعا کرده “عمو” فیل معلوف از مشخصات بالا معلوف خانواده از لاس وگاس.

جورج معلوف فیل معلوف برادرزاده تایید عموی خود عبور شنبه در لاس وگاس در سن 93 با کروناویروس شود.

“او مرد بزرگی بود که عاشق سگ خود و مجموعه خود را از اتومبیل های کلاسیک, هنر و تئاتر اندام لوله” جورج معلوف گفت: در یک پیام به صورت متن. “او لیسانس, او هرگز ازدواج. او تا به حال زده شده با کروناویروس و دیابتی شده بود و بد از دیر شده است.”

معلوف به یاد می آورد عموی خود را از وسایل نقلیه عتیقه و جنوب غربی با مضمون هنر است.

“او متعلق به بیش از 200 اتومبیل های کلاسیک و هزاران نقاشی” معلوف گفت. “او همچنین صاحب اصلی Roxy تئاتر ارگان لوله از نیویورک که در برجسته بود فیستا در شمال لاس وگاس.”

فیستا بود معلوف خانواده اصلی هتل در لاس وگاس.

“عمو” فیل بود و برادر کوچکتر از اواخر جورج معلوف Sr. خانواده پدرسالار. فیل معلوف زیستی در وب سایت رسمی خود اشاره دارد به لبنان, میراث, و این واقعیت است که خانواده اش به امریکا مهاجرت کرد و در اوایل 1900s در اصل اقامت در لاس وگاس, N. M.

خانواده کسب و کار شکوفا با بزرگترین Coors distributorship در جنوب غربی است. آنها عمل فیستا از 1994-2001 زمانی که آنها به فروش می رسد آن را به ایستگاه قمار و باز کف دست. این Maloofs نیز متعلق به NBA هیوستون راکتس (از 1979-82) و ساکرامنتو کینگز (از 1998-2013).

برادر جورج فیل و گاوین در حال اقلیت سرمایه گذاران در وگاس شوالیه طلایی.

“عمو” Phil اشاره به برخی از خانواده منافع کسب و کار در وب سایت رسمی خود است که در غیر این صورت پر از عکس ها و ویدئوها از هنر خود و مجموعه.

فیل معلوف رسمی زیستی یادداشت او یک مرد است که “غیر عادی زندگی enlivens عادی و جلو به ارمغان می آورد مجموعه ای از گنجینه های از گذشته به اکنون تبدیل به یادگاری برای نسل های آینده آمده است. در زندگی شخصی او یک مرد از احساسات و از لذت های ساده.”

جان Katsilometes’ ستون اجرا می شود روزانه در این بخش است. او PodKats پادکست را می توان در یافت reviewjournal.com/podcasts. تماس با او را در [email protected] Follow @johnnykats در توییتر @JohnnyKats1 در Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>