پخت و پز در وب سایت دیدن افزایش ترافیک به عنوان مردم خواست در خانه بمانند

بینش کلیدی:

با بسیاری از مردم در خانه های خود را در اطراف ساعت و درصد زیادی از رستوران ها توقیف در حال حاضر بسیاری از مردم در حال پیدا کردن خود نیاز به طبخ خود را شام—شاید برای اولین بار در در حالی که, و یا در اولین بار.

به طوری که آنها در حال تبدیل شدن به کارشناسان مانند نیویورک تایمز مواد غذایی نویس آلیسون روم.

با وجود روند رو به پایین به طور کلی این سال برای نیویورک تایمز پخت و پز ویدئو انداز با توجه به لوله آزمایشگاه روم به دست آورد 52,000 Instagram followers در ماه مارس است. (نیویورک تایمز گفت که پخت و پز آن بخش شده است مجوز های ارسال و مثبت سال بیش از سال و ماه بیش از ماه رشد این بهار است اما برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات.)

رومی گفت: او را متوجه تعامل بیشتر در رسانه های اجتماعی از مردم که نا آشنا هستند و یا ناراحت کننده با پخت و پز برای خود—مردم او گفته ایم که شاید “هرگز لمس یک مرغ است.” در پاسخ Roman گفته او زمان بیشتری را صرف عیب یابی و انجام پرسش و همانطور که در رسانه های اجتماعی پس از فشار اجتماعی فاصله شروع ماه گذشته.

“من احساس می کنم آن را فقط مانند یک کاملا متفاوت جمعیتی” او گفت:. روم نیز اشاره کرد که او را بیشتر در دسترس به توجه به رسانه های اجتماعی نسبت به او قبل از این آغاز شد که به نوبه خود منجر به تعامل بیشتر ایجاد یک تقویت چرخه فعالیت های رسانه های اجتماعی.

اما تا آنجا که کسب درآمد از ترافیک که رومی است مردد به شرکت در هر گونه مشارکت در حال حاضر که نمی متمرکز در موسسه خیریه.

“بهره گیری سهوا از این بحران این است که یک چیز عجیب و غریب,” او گفت:. اما پس از همه این است که بیش از او گفت: اگر وجود دارد چند نفر که طبخ به طور منظم که نمی قبل از آن خواهید بود “one OK چیزی که بیرون آمد از این است.”

قابل توجه ترافیک

ترافیک به وب سایت های مواد غذایی مانند مردیت متعلق به AllRecipes.com این Chernin گروه Food52, Condé Nast را Bon Appétit و Buzzfeed خوشمزه را همه دیده اند یک دست انداز در ترافیک در چند هفته گذشته به خصوص در نمایش چگونه به فیلم ها و دستور العمل تظاهرات.

زمانی که coronavirus شروع به گرفتن نگه دارید از ایالات متحده در ماه مارس آن بود شلوغ ترین ماه برای غذا وب سایت از جولای سال 2019—یک ماه است که همیشه با یک افزایش با توجه به چهارم جولای جشن ها و گردهمایی تابستان گفت: جان Cassillo یک تحلیلگر در رسانه ها و تحلیل گروه تلویزیون[R]EV.

ناشران به طور کلی دیده می شود یک چشم انداز مثبت در ترافیک با توجه به علاقه coronavirus پوشش اما باید تلاش برای کسب درآمد از کسانی که چشم از نظر تبلیغات به دلیل مارک های مردد هستند برای قرار دادن پیام های خود را در اطراف یک موضوع است.

مواد غذایی, رسانه های مدیران که صحبت می کرد به Adweek گفت: آنها در حال استفاده از ترافیک افزایش می دهد به عنوان یک فرصت برای رشد خوانندگان و ساختن یک جامعه به امید حفظ آن دسته از خوانندگان که COVID-19 را تصویب کرده است.

اعتماد سازی و جامعه

Food52 و Bon Appétit هر دو مصرف مشابه رویه با تمرکز تا حد زیادی در ساختمان جامعه از طریق کانال های آنلاین در حالی که بسیاری از آنها در خانه با زمان بیشتری را بر روی دست خود را از حد نرمال است. در هفته گذشته, Bon Appétit همکاری با پلت فرم های ویدئویی Cameo به افزایش بیش از $25,000 برای هیچ بچه ای گرسنه در عرض دو ساعت از 48 ساعت در مبارزات انتخاباتی. در ازای کمک های مالی ناشر آشپزخانه تست خدمه ارسال پیام های شخصی به طرفداران.

Bon Appétit نیز منتقل محتوا به حمایت خاص چالش های مواجه شده توسط آشپز خانه در سن قرنطینه مانند گردآوری محتوای خاصی اساسی شربت خانه, برجسته این نوع از مواد تشکیل دهنده است که می تواند جایگزین برای دیگران به صرفه جویی در سفر به فروشگاه مواد غذایی و ارائه راهنمایی در ذخیره سازی مواد غذایی.

پخت و پز و جامعه است که ساخته شده در اطراف این ناشران می تواند با ارائه یک مسهل خروجی در مواقع استرس با توجه به Food52 مدیر عامل آماندا Hesser. “مردم ولع مصرف, جامعه و من فکر می کنم تازه واردان ببینید که ما مجازی یکی خیلی تنگ گره,” او گفت:. “کاربران در حال پاسخ دادن به هر یک از دیگر پرسش های الهام بخش ایده ها و ارائه تشویق.”

Reshuffling محتوا ایجاد فرصت های جدید برای همکاری

مردیت مواد غذایی نشریات در حال ارائه یک خروجی برای برای تبلیغ به ویژه در دسته بندی جدید برای ناشر. “در حالی که برخی از [خصوصی بازار] معاملات را متوقف” گفت: مردیت دیجیتال جمهور کاترین Levene “ما شروع جدید در مواد غذایی, سرگرمی, صفحه اصلی و دسته ها امور مالی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>