مصرف کنندگان می خواهند تبلیغات در Covid-19 امیدوار و حمایتی می گوید: شرکت پپسی نوشابه را CMO

اگر برندها می خواهید به بیرون آمدن در سمت دیگر Covid-19 بحران با وفاداری مصرف کننده دست نخورده آنها نیاز به تکیه به همدلی می گوید: گرگ لیون این افسر ارشد بازاریابی پپسی نوشابه ها است.

“من اساسا بر این باورند که چیزی خوب خواهد آمد از این تجربه مشترک” لیون گفت. “این ما را مجبور به همدلی عمیق تر نسبت به یک دیگر. چگونه سازمان ها و مارک های پاسخ و سرب از طریق این زمان خواهد شد که تاثیر ماندگاری بر مصرف کنندگان است.”

که روحیه تقویت شده است در یک مطالعه جدید از PepsciCo که صحبت با بیش از 5000 مصرف کنندگان در ماه مارس فقط قبل از پناهگاه در محل سفارشات به اثر رفت و ممکن است در مورد آنچه آنها دنبال آن هستید در برند رفتار در طول بیماری همه گیر.

این مطالعه نشان داد که 94 درصد از آمریکایی ها پیدا همدلی مهم در جامعه امروز با 79% گفت: آن را تبدیل به حتی بیشتر مهم است در طول بیماری همه گیر. این بررسی همچنین اعتقاد بر این کشور تبدیل شده است بیشتر همدلانه در طول دوره این بیماری همه گیر—43% گفت: بنابراین در ماه مارس در حالی که 50 درصد گفت: همان است.

در موضوع نام تجاری همدلی مصرف کنندگان احساس متفاوت در مورد چگونه برندها باید بیان که همدلی—56% گفت: برندها باید تمرکز خود را پیام رسانی در بحران جاری به انتقال همدلی و آنها ترجیح داده به دیدن امیدوار آرامش و حمایتی تن در یک نام تجاری را همه گیر دوران تبلیغات به جای طنز آمیز و یا عاطفی.

“تن بسیار مهم است. … من معتقدم که ما از گذشته جدی تر بیش از حد احساسی تبلیغات و نظرسنجی در واقع پشتیبانی می کند که به عنوان” لیون گفت. “به نظر من کلید قابل توجه است که تعادل تن و معتبر بودن به چه نام تجاری خود را می ایستد.”

مصرف کنندگان انتظار دارند برندها برای نشان دادن همدلی بیش از به سادگی با آن ارتباط در بازاریابی یا تبلیغات. مصرف کنندگان می خواهند برای دیدن عمل از برندها با “تمرکز بر کارکنان و جامعه ، که به معنی فراهم آوردن چیزهایی مانند تمدید مرخصی استعلاجی بودن و شفاف در مورد ایمنی کارکنان و کمک به کسب و کارهای کوچک محلی.

Covid-19 نیز مصرف کنندگان را مجبور به تصمیم گیری کسب و کار در یک سرعت و در حال حاضر با مصرف کنندگان توجه بیشتری نسبت به مصرف این همدلانه نگرانی به در نظر گرفتن نقش عمده ای.

“من دیده ام ما را سریع تر به پایان تصمیمات در مقابل جایی که ما قبل از همه گیر” لیون گفت: “بسیار کمتر siloed کاربردی تفکر و بیشتر مصرف کننده محور تر از همیشه.”

البته برندها “موضع” و “داشتن یک هدف” شده اند buzzy عبارات در بازاریابی برای سال در حال حاضر. با توجه به مشاوره کسب و کار, هدف, 52 درصد از مصرف کنندگان بیشتر احتمال دارد به خرید از یک نام تجاری است که نشان دهنده ارزش های خود را.

Covid-19 تنها ادامه این روند با توجه به لیون.

“به عنوان بازاریابان به اعتقاد من آن را ساخته شده است با نام تجاری هدف مهم تر از همیشه قبل از,” او گفت: “مطمئن شوید که ما بازاریابی اصیل ساخت زندگی مردم بهتر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im