در نظر گرفته شده ضروری کسب و کار, شاهدانه افزایش فروش شرکت به عنوان مصرف کنندگان سرپا ایستادن کردن

بینش کلیدی:

آن را 4/20 اما بگویید که به حشیش خریداران در سراسر کشور که تحت فشار قرار دادند و فروش انواع جوانه خوراکی و THC-laced تزریق به تاریخی سطوح در روزهای اخیر.

قبل از coronavirus pandemic, مارس 20 2019 بود بالا علامت آب به صورت قانونی شاهدانه فروش در ایالات متحده آمریکا با مصرف کنندگان صرف میلیون ها دلار برای جشن غیر رسمی علف های هرز تعطیلات که گاهی اوقات نسبت به جمعه سیاه.

کسانی که سوابق شکسته شده اند با توجه به حدیثی و اطلاعات-حمایت شواهد از منابع صنعت که گزارش دو و سه رقمی و افزایش فروش از مریلند به ایلینوی شمال غربی اقیانوس آرام در پی سرپناه در خانه قوانین.

“گسترده وجود دارد خوشه در هفته گذشته گفت:” مت خواننده از بنیانگذاران و مدیر عامل لس آنجلس مبتنی بر پلت فرم تحویل TOKR که کسب و کار پریدم 278% به تازگی و دیدم سبد اندازه سه گانه. “مردم به خرید به اندازه علف های هرز به عنوان آنها می توانند و خرده فروشان تلاش برای کشف کردن که چگونه به حرکت به این واقعیت جدید است.”

تعویض به ‘تماس با ما’ فروش

درمانگاه ها و شاهدانه برندها در حالی که تلاش برای نگه دارید تا با سرعت بی سابقه ای شده اند pivoting به سرعت به تحویل منظقه وانت و سفارش آنلاین به پیروی اجتماعی فاصله داشتیم. آنها تجربه جدید با روش های بازاریابی مانند راه اندازی خود را در پادکست در حالی که ارائه مباحث و شعار خود را دقیق اقدامات ایمنی در رسانه های اجتماعی.

ترین شاهدانه-دوستانه متحده را شامل درمانگاه ها در “کسب و کار ضروری” دسته همراه با داروخانه ها و سوپر مارکت ها. برخی از آنها اجازه می دهد تنها پزشکی, فروش, نمی, فیلم استفاده کنید و یا به اصطلاح “تفریحی” فروش. تنظیم کننده در پنسیلوانیا گروه بندی شاهدانه پزشکی ارائه دهندگان با دیگر “زندگی پایدار” خدمات.

بسیاری از دولت و مقامات محلی باید قوانین آرام به کمک cannapreneurs استخدام مورد نیاز کارکنان و برای اولین بار در برخی از مناطق ارائه “تماس با ما” تحویل. قوانین جدید نیز باز کردن درب برای پزشکی از راه دور (نسخه بدون در فرد و دکتر) و افزایش خرید محدودیت.

Weedmaps آنلاین شاهدانه دایرکتوری وارد شده بیشتر سفارشات در 20 مارس بیش از هر نقطه دیگر در آن تاریخچه حسابداری برای یک 236% سنبله بیش از 20 آوریل در 2019 قبلا این صنعت بزرگترین خرید روز.

شده است وجود دارد 74% افزایش کاربران منحصر به فرد بر روی پلت فرم های دیجیتال در ماه مارس نسبت به ماه فوریه با تعطیلات آخر هفته از دریا. 20 نشان 191 درصد افزایش در سفارشات بیش از گذشته آخر هفته. وجود 207% جهش در سفارشات برای هفته 16 مارس نسبت به هفته گذشته با توجه به این شرکت داده است.

Weedmaps را توسعه داده است یک دولت توسط دولت شاهدانه شاخص بنابراین مصرف کنندگان می توانید پیدا کردن که درمانگاه عامل در منطقه خود را و چگونه آنها می توانید خرید محصول.

جدید سبز عجله سوخت coronavirus

Coronavirus محور سبز عجله به معنای فروش بیشتر کلی و بزرگتر hauls برای خریداران فردی.

به طور متوسط قبل از همه گیر سفارشات در راه اندازی TOKR شد و در حال حاضر بالاتر از هنجار صنعت خواننده می گوید: در $121 (در مقابل معمولی $85). تعداد کسانی که به افزایش $285 در اواسط ماه مارس او می گوید و این که قبل از یک مشتری در بورلی هیلز گران منحنی, خرید 1200 دلار ارزش پاپا & Barkley تزریق در یک روز.

از یک محصول دیدگاه خواننده و دیگران دیده می شود جهش قابل توجه در خوراکی فروش گل باقی می ماند محبوب ترین آیتم استفاده کنید. Vapes, در حال حاضر فرو رفته در جنجال و عقب مانده در فروش گرفته اند دیگر آمار احتمالا به دلیل بیماری های تنفسی همراه با COVID-19.

یک درمانگاه به نام 99 جزر و مد بالا در تونی مالیبو بخش از L. A. وارد شده دو تا سه بار آن ترافیک عادی پس از کار از خانه و دیگر شبکه های اجتماعی فاصله بخشنامه در محل بوده است.

99 جزر و مد بالا

“ما تا به حال ما بزرگترین هفته همیشه با صدها نفر از مردم در روز سفارش آنلاین بود ثابت و تلفن های ما بودند که زنگ خاموش قلاب” گفت: ایوان DeLaRosa سبز مدیر عامل و بنیانگذار شرکت از 99 جزر و مد بالا. “ما هنوز در حال گرفتن مشتریان جدید در هر روز است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de