کنگره قصد دارد برای اولین بار رای در $1T کمک برنامه ریزی برای روز یکشنبه

آخرین coronavirus همه گیر نیز آلوده کرده است که بیش از 278,000 نفر کشته و بیش از 11500 نفر. این COVID-19 علل بیماری خفیف یا متوسط علائم در اکثر افراد, اما علایم شدید هستند با احتمال بیشتری در افراد مسن و یا کسانی که با مشکلات بهداشتی موجود. بیش از 89,200 مردم بهبود یافته اند تا کنون عمدتا در چین است.

220K به نمایش در فرودگاه

اقدام وزیر امنیت داخلی چاد گرگ می گوید بیش از 220,000 آمریکایی ها شده اند به نمایش در فرودگاه هنگام بازگشت به ایالات متحده از کشورهای نهفته coronavirus. اما گرگ نظرات به نشان می دهد “فاکس و دوستان” به نام به سوال دقت از فرآیند غربالگری.

آمریکایی ها از بازگشت از ویروس-مناطق آسیب دیده روت شده است به یکی از 13 فرودگاه های بزرگ. بسیاری از آنها پست شده در رسانه های اجتماعی از انتظار طولانی و شرایط شلوغ با صدها نفر از مردم کهنه هم برای ساعت در بسته بندی خطوط. برخی نیز اشاره کرد که پرسنل پزشکی نیست چک کنید و ببینید اگر آنها به حال یک تب قبل از اجازه دادن به آنها به کشور است.

گرگ اذعان پرسنل پزشکی در برخی از موارد به سادگی به دنبال در افراد به علف هرز از کسانی که به نظر می رسد بدیهی است که بیمار است.

قانونگذاران تنظیم اولیه آرا در بسته کمک برای روز یکشنبه

با وجود فشار زیادی در واشنگتن به سرعت عمل, چالش های آشکار هستند. در کاپیتول هیل, نمایندگان مجلس و مقامات دولت زحمت کشیده اواخر شب بر چشم ظاهر و مبالغ قابل توجه فدرال مداخلات فراتر حتی 2008-09 کمک مالی بانک و محرک. آنها خواهید بود در آن صبح روز شنبه.

“همه در حال کار بسیار سخت” وزیر خزانه داری استیون Mnuchin گفت: خروج یک بسته-درب جلسه و رفتن به یکی دیگر.

در حالی که کلید مذاکره کنندگان گفت: آنها از پیشرفت های ساخته شده در طول daylong مذاکرات آنها موفق به ضربه در پایان روز مهلت به اعتصاب یک معامله است. مذاکرات شکست حدود 7:30 بعدازظهر..

Mnuchin راه اندازی مذاکرات با رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل رهبر حزب دموکرات مجلس سنا چاک شومر و سناتور از هر دو طرف با استفاده از مک کانل را به ایران ارائه دهد به عنوان یک نقطه شروع است.

“ملت ما نیاز عمده گام بعدی و ما باید آن را سریع” مک کانل گفت: قبلا در این روز به یک اتاق خالی نمادین کنگره بسته به بازدید کنندگان است.

مقدماتی سنا رای تنظیم شده برای روز یکشنبه. مک کانل گفت: هدف این است که گذشت در روز دوشنبه.

وال استریت هنوز هم در عقب نشینی کامل

وال استریت به پایان رسید هفته همان راه آن آغاز شد: در عقب نشینی کامل از coronavirus.

سهام به شدت کاهش یافت و قیمت نفت غرق جمعه به عنوان فدرال و دولت های ایالتی منتقل تعطیل بزرگتر و بزرگتر ردیف هایی از اقتصاد کشور را به این امید از محدود کردن گسترش شیوع.

میانگین صنعتی داو جونز تضعیف بیش از 900 امتیاز در پایان هفته با 17.3% از دست دادن. این شاخص کاهش یافته است و در چهار پنج هفته.

آخرین فروش محو سود از یک روز زودتر و دربسته در محیط بازار بدترین هفته پس از بحران مالی سال 2008 است.

سرمایه گذاران نگران هستند که coronavirus را غوطه ور در ایالات متحده و دیگر اقتصادهای بزرگ به رکود عمیق. مراحل برای جلوگیری از گسترش شیوع باعث عظیم اختلالات و اخراج. خوش بینی که اورژانس اقدامات بانک مرکزی و دولت برای کاهش آسیب های اقتصادی دارای مشکلاتی روبرو شد چراکه سرمایه گذاران منتظر برگ برنده دولت برای تحویل در قانون است که به پمپ میلیاردها دلار به صدمه زدن به خانواده ها و صنایع.

“Coronavirus است بستن اقتصاد پایین گفت:” لیندزی زنگ رئیس استراتژیست سرمایه گذاری در متحد سرمایه گذاری. در همان زمان قیمت نفت در حال پایین کشیده با افزایش منابع در زمانی که تقاضا در حال کاهش است.

“این نوع از دو whammy برای اقتصاد,” او گفت:.

نیروی دریایی ملوان در فرماندهی مرکزی آزمون مثبت

یک ملوان نیروی دریایی اختصاص داده شده به ایالات متحده آمریکا ستاد فرماندهی مرکزی در فلوریدا دارای آزمایش مثبت برای رمان coronavirus.

سخنگوی فرماندهی مرکزی سروان ، بیل شهری اعلام کرد. شهری می گوید: ملوان بازگشت به آمریکا از سفر خارج از کشور در 15 مارس و رفت احتیاطی قرنطینه در خانه اش است. او را متوقف نمی در فرماندهی مرکزی و یا در پایگاه نیروی هوایی مک دیل که در آن فرماندهی واقع در تمپا.

ملوان آغاز شده در حال توسعه علائم روز چهارشنبه به نام آینده به دیل مقامات بهداشت و ملاقات خارج از پایه توسط پزشکان است. مقامات می گویند تست خود بازگشت و مثبت در روز جمعه.

ایتالیا پنجه نرم می کند با ساکنان به پیروی از قوانین

ایتالیا با وزیر بهداشت است و شفاعت با مردم به پیروی از قوانین. وزیر روبرتو Speranza نگران است که بیش از حد بسیاری از شهروندان به ايميل قفل کردن محدودیت های اعمال شده نزدیک به دو هفته پیش شامل ایتالیا بی امان افزایش coronavirus موارد است.

Speranza به نام بزرگ “اتحاد” بین شهروندان و نهادهای گفت: “آنچه مهم تر است و رفتار هر فرد است.” او هشدار داد که تا زمانی که این ویروس را شکست داد و ایتالیا و اقتصاد — تقریبا راکد برای سال قبل از وقوع — نمی رفتن دوباره.

پس از مقامات محلی clamored برای روز قوی تر اقدامات Speranza در شب جمعه دستور تعطیلی تمام پارک ها و زمین های بازی و منع مردم برای سفر به آخر هفته خانه از روز شنبه از طریق شنبه.

جوزپه ساله است شهردار میلان پایتخت لمباردی ایتالیا و سخت ترین زده منطقه است. او سعی کرد به تجمع میلان 1.4 میلیون نفر از شهروندان به tweeting “در حال حاضر ما درک این یک ماراتن است نه یک دو سرعت.”

مردم می توانند به کار در فروشگاه مواد غذایی و یا ورزش در نزدیکی خانه های خود. ساله می گوید او را در مشاوره با دیگر شهرداران و منطقه ای فرماندار در مورد اعمال خود اقدامات اضافی اگر دولت ملی نیست.

آلمان موارد بالا 20K

تعداد موارد تایید شده از جدید کروناویروس در آلمان گل رز بالاتر از 20 ، 000 70 مرگ و میر با توجه به شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

آلمان رسمی رابرت کخ موسسه ذکر شده 16,662 مورد و 47, مرگ و میر, اما مقامات باید اذعان کرد که تعداد وقفه و پشت آمار و ارقام ارائه شده توسط منطقه ای مقامات بهداشتی.

برخی از ایالات آلمان مانند بایرن با تشدید اقدامات برای جلوگیری از شیوع بیشتر محدود کردن دلیل مردم می توانند خانه های خود را ترک. که باعث برخی انتقادات در مورد مقررات سختگیرانه تر اقدامات است.

5K موارد جدید در اسپانیا در 24 ساعت

مادرید — اسپانیا ثبت کرده است تقریبا 5,000 جدید کروناویروس عفونت در 24 ساعت آن را به عنوان صعود به مقام سوم در رتبه بندی جهانی از عفونت پس از چین و ایتالیا است.

مقامات بهداشت گفت: عفونت ویروس رسیده اند 24,926 از 19,980 روز قبل از. مجموع مرگ و میر بودند 1,326 از 1,002 در روز جمعه. بیش از 1600 بیماران در بخش های مراقبت ويژه که مقامات اعتراف در محدودیت های خود را. مادرید سخت ترین ضربه منطقه تقریبا با 9,000 عفونت.

اسپانیا در حال نزدیک شدن به یک هفته از تنگ محدودیت در حرکت و بسته شدن اکثر مغازه ها به بیمارستان ها و آسایشگاه ها دست و پنجه نرم تحت بار از شیوع ویروس. اما مقامات اعتراف است که آنها انتظار دارند عفونت به ادامه افزایش قبل از این اقدامات می تواند امیدوارم روند.

مسکو کار ساخته شده به مرکز درمان

معاون شهردار پایتخت روسیه می گوید: کارگران در حال کار در سراسر ساعت برای ساخت یک مرکز است که می تواند درمان صدها نفر از coronavirus قربانیان که به اتمام است و انتظار می رود ظرف یک ماه.

پلاکارد در سبک شوروی پوستر های تبلیغاتی قرار داده شده در سایت در حدود 40 کیلومتر (25 مایل) خارج از مسکو مرکز تشویق سازندگان به کار در حداکثر سرعت; یکی از نشان می دهد شهردار سرگئی سوبیانین با اشاره به بیننده و شعار “سازندگان دقیقه بشمارید!”

معاون شهردار آندری Bochkarev گفت: امکانات جدید قادر خواهد بود به جای تا 500 بيمار. روسیه تا کنون ثبت کرده است 253 موارد عفونت کروناویروس.

بریتانیا در سیستم بهداشت و درمان ترک خوردگی

بریتانیا عقب و ایتالیا و اسپانیا و فرانسه در گسترش کروناویروس جدید, اما در حال حاضر این کشور نامعقول نظام سلامت است creaking.

انگلستان دولت-بودجه خدمات بهداشت ملی در حدود 4,000 مراقبت بحرانی تخت و برخی از 5000 هواکش و مقامات می گویند که به مراتب کمتر از مورد نیاز خواهد بود به عنوان تعدادی از موارد خوشه در هفته های آینده.

روز پنج شنبه در لندن یک بیمارستان به طور موقت اعلام کرد “بحرانی حادثه” به معنی آن می تواند بیشتر بیماران بدحال. منتشر نشده NHS ارقام دیده می شود توسط نگهبان می گویند تعداد تایید مشکوک COVID-19 بيمار در بخش مراقبت های ویژه در جنوب لندن افزایش یافت و از هفت در 6 مارس به 93 در 17 مارس است.

شرکت مهندسی و خودروسازان پله در تولید هواکش و دولت می گوید آن است که حمل و نقل بزرگ تامین تجهیزات حفاظتی به بیمارستان. اما برخی از پزشکان می گویند که آنها نمی باید اعتماد به نفس است که آنها را دریافت تجهیزات آنها نیاز به درمان بیماران و نگه داشتن خود را امن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de