جماعت مجموعه صندوق یاد سام لیبرمن

جماعت P’Nai Tikvah است راه اندازی یک صندوق یادبود و یادگاری برای دانشگاه السلطنه سام لیبرمن که روز شنبه در سن 58.

“نوادا دهکدهای از دست داد غول پیکر نیروی خوب” با توجه به انتشار اخبار از لاس وگاس جماعت که لیبرمن شد رئیس هیئت مدیره و دراز شد.

“او آرام اما فصیح رفتار نشان داده مستمر درایو را به صلح و همکاری به جامعه برای حمایت از معلولان برای حمایت از دانش آموزان به حمایت از حزب دموکرات و برای نشان دادن واقعی دوستی با مردم بودند که از همه سیاسی و باورهای مذهبی. این همه کار از ریشه عمیق خود را یهودی ایمان است.”

لیبرمن دریافت یک کار اجتماعی درجه از UNLV در سال 1996 و انتخاب شد به هیئت رجنت در سال 2014. در زمان مرگ او بود که منجر به جستجو برای یک دانشگاه جدید رئیس جمهور.

خود را علت مرگ اعلام نشده است.

جماعت مردم می پرسد که می دانستند لیبرمن به ارسال افکار خود را, عکس و داستان های سابق السلطنه با اجازه استفاده از آنها را در یک کتاب از زندگی این جماعت قصد دارد به انتشار.

جماعت معاون رئیس جمهور جودیت Stotland گفت: بزرگداشت لیبرمن زندگی خواهد شد به احتمال زیاد یک وب سایت راه اندازی توسط جماعت. “فرم آن را تا حد زیادی خواهد شد در نتیجه از آنچه که مردم می گویند و نوشتن” او گفت:.

ارسالی به کتاب زندگی و کمک های مالی را می توان با نام شخص و یا به صورت ناشناس به:

جماعت P’Nai Tikvah

PO Box 370088

لاس وگاس, NV 89137

لیبرمن در حال اجرا بود برای انتخاب مجدد به منطقه 5 صندلی که شامل لاس وگاس و شمال لاس وگاس. نام او هنوز هم به نظر می رسد در ژوئن 9 اولیه رای گیری در کنار آن از سه رقبا از جمله نیک “Doc” Spirtos که لیبرمن را شکست داد و شش سال پیش برای این کار است.

رژیم صهیونیستی. استیو Sisolak گفت در توییتر او دستور داد پرچم ها به پرواز در نیمه کارکنان و تا روز دوشنبه به افتخار لیبرمن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>