عبادت گله به لاس وگاس کلیسا برای رانندگی در عید پاک خدمات

نمرات ماشین های پر بخشی بین المللی کلیسا از لاس وگاس پارکینگ صبح روز یکشنبه به عنوان بخشی از یک درایو در عید پاک خدمات و مارک و یک راه جدید برای جمع آوری در سن رمان coronavirus.

برخی از مردم peeked بیش از یک دیوار به سازمان دیده بان خود را متری و بیشتر اتومبیل های پارک شده در یک سرریز بسیاری در طرف دیگر کلیسا 8100 Westcliff درایو. این سرویس بیش از رادیو و تلویزیون برای مردم به گوش از داخل وسایل نقلیه خود را.

جمع آوری تقریبا اتفاق نمی افتد. کلیسای برنامه های برای این سرویس شد طرح میتوانست شنبه زمانی که رژیم صهیونیستی. استیو Sisolak امضا بخشنامه ممنوعیت جمع 10 یا بیشتر مردم در مکان های عبادت. منظور به طور خاص شامل ممنوعیت pop-up و رانندگی در خدمات کلیسا.

کشیش پل مارک Goulet جمع آوری شده در روز پنج شنبه با دیگر رهبران مذهبی و لاس وگاس شهر Councilwoman ویکتوریا سیمن به صحبت کردن در برابر فرماندار سفارش.

ملوان گفت: او موفق به دریافت یک تماس از دادستان شهرستان شنبه شب. با توجه به ملوان خدمات اجازه داده شد برای رفتن تا زمانی که مردم در آنجا ماند در اتومبیل های خود و موارد نمی شد گذشت. او گفت که او بعد از صحبت Clark County Sheriff جو لمباردو.

خواسته یکشنبه که آیا او درگیر شد با اجازه کلیسا نگه رانندگی در خدمات لمباردو پاسخ داد: “با دستورالعمل پرسید. من تو را دیدم توانایی ترکیب اجتماعی فاصله با توانایی به رعایت پارامترهای مندرج توسط فرماندار.”

Churchgoers honked به تحسین این گروه کامل که پر یک مرحله در مقابل کلیسا و برگزار شد تا دست خود را در هنگام دعا.

گلوریا ساویر گفت: او هرگز از دست رفته یک عید پاک خدمات و یکشنبه هم هیچ تفاوتی برای او.

“وجود دارد هیچ چیز مانند که در اطراف مردم خدا را برای من” ساویر گفت.

پم Dunleavy دست تکان داد رنگارنگ پرچم از یک تبدیل خوانده شده. Dunleavy بخشی از کلیسا عبادت رقص تیم گفت: با حضور او به دلیل آنچه که خداوند بدان معنی به او. او گفت که او می داند فرماندار دستور.

“اما اگر ما می تواند چیزی شبیه به این خیال که در آن همه ما افتخار سفارشات و ما ماندن در اتومبیل های ما و ما دور ماندن از یکدیگر” و سپس churchgoers باید قادر به جمع آوری آنها, او گفت:.

تماس با بلیک آپگار در [email protected] یا 702-387-5298. Follow @blakeapgar در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>