Condé Nast پین رشد درآمد بر روی داده های جدید ارائه

کلید بینش:

  • سازمان ها در سراسر صنعت رسانه باید دو برابر کردن در جمع آوری داده ها—و به اشتراک گذاشتن یافته های خود را با تبلیغ کنندگان.

در میان یک بیماری همه گیر است که در سمت چپ تبلیغات صرف کندوپاش و می تواند به طور دائم تغییر رفتار مصرف کننده, Condé Nast آزاد جدید اول اطلاعات ارائه آن امید را جلب علاقه از تبلیغ.

ارائه در حال حاضر|جدید|بعدی بخش با استفاده از Condé Nast را اول داده ها در سراسر برندها برای به اشتراک گذاشتن بینش صحبت می کنند که به چه مصرف کنندگان هزینه های در حال حاضر چگونه این رفتارها ممکن است تغییر کند و خواهد شد که مشتری بعدی که صرف اقامت در خانه سفارشات در ادامه به آسانسور.

این اولین بار است که این شرکت (در حال حاضر یک ترکیب نهاد از Condé Nast و Condé Nast بین المللی) منتشر کرده است اطلاعات بخش است که می تواند صحبت می کنند به ترکیب مخاطبان بین المللی. “صادقانه بگویم واقعا زندگی در این لحظه در زمان مهندسی ایده” گفت: Pam دراکر مان جهانی رئیس درآمد افسر و رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا درآمد.

این یک راه برای شرکت رسانه ای برای تمایز خود را از رقبا به دنبال افزایش قابلیت های داده های خود را در میان همه گیر. داده های یک موضوع در حال حاضر در ذهن ناشران قبل از Covid-19 ضربه با رسانه های کسب و کار قرار دادن یک بزرگتر تاکید بر دستیابی اول داده ها به عنوان آنها مواجه شده جدید حفظ حریم خصوصی قوانین و مقررات, شروع با CCPA و در حال حاضر بلندی کوکی-آینده کمتر.

سازمان ها در سراسر صنعت رسانه باید دو برابر کردن بر روی داده های خود را جمع آوری و شروع به بیشتر به شدت و به اشتراک گذاری این یافته ها در میان Covid-19.

“شما در واقع نیاز به گرفتن که داده و ترجمه آن را به بینش در مورد آنچه ما می دانیم اتفاق افتاده است” Andre جیمز شریک در Bain & Company و رئیس شرکت رسانه های آمریکا عمل اخیرا گفته Adweek.

ناشر بوده و هیچ غریبه ای به سختی دیده می شود در سراسر صنعت رسانه در این بیماری همه گیر. هفته گذشته Condé Nast اعلام کردند و یا غیر روحانی کردن نزدیک به 200 کارکنان.

شرکت های رسانه ای باید به چالش کشیده شده است را برای یک کاهش در درآمد به بودجه های بازاریابی خشک و پر سود حوادث بروید مجازی اگر آنها رخ می دهد.همه در همه ،

همچنین مانند دیگر شرکت های رسانه ای Condé Nast دیده است یک چشم انداز مثبت در بازدید کنندگان در سراسر مارک های خود را به عنوان همه گیر در زمان نگه دارید. به طور خاص, ترافیک تا 27 درصد در سطح بین المللی با رشد خاص در مناطق از جمله ایالات متحده آمریکا و ژاپن و مکزیک و هند و فرانسه است.

“ما می دانیم که چگونه مصرف کنندگان رفتار هستند در حال حاضر. ما نمی باید به ما نزدیک درب. ما درب در Condé بسیار باز” دراکر مان گفت.

آخرین اطلاعات بخش به عنوان یک بلوغ Condé را در خانه داده محور پلت فرم Spireرهبری این شرکت اولین رئیس اطلاعات افسر Karthic بالا.

داده های جدید به بخش, به طور خاص طراحی شده است که به شرکای بالقوه یک دانه تر نگاه در رفتار مصرف کننده. همکاران دسترسی به داشبورد از بینش است که به روز رسانی چندین بار در روز بالا گفت.

“این همه در مورد پیدا کردن که مشتری بعدی برای شریک در حال حاضر با استفاده از محتوا و تعامل کاربر در داده های ما در منار مخروطی و رسیدن به آنها را در سراسر هر مرحله ما می توانیم آنها را لمس بنابراین ما می تواند تاثیر آنها را در یک زمان زمانی که آنها در حال تصمیم گیری برای آینده” گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im