کانن خواهد بود برای اولین بار در اواخر شب نشان می دهد به رزومه کامل-طول قسمت

Conan o’brien آخرین میزبان به شکل یک راه برای نگه داشتن مطالب جدید بعد از تمام اواخر شب نشان می دهد به طور موقت به حالت تعلیق تولید در میان رشد COVID-19 بیماری همه گیر.

اما در حالی که Stephen Colbert, جیمی فالون و جیمی کیمل شده اند فیلمبرداری 10 دقیقه ای از خانه های مربوطه خود را اوبراین خواهد بود تولید قسمت تمام طول خود TBS نشان می دهد کانن.

دوشنبه, مارس 30 کانن آغاز خواهد شد و پخش آن معمول 30 دقیقه قسمت. اما آنها را به ضرب گلوله از راه دور با آی فون با هیچ studio مخاطبان و شامل اوبراین مهمان انجام مصاحبه از طریق ویدئو چت. کانن کارکنان تولید ادامه خواهد داد کار از خانه.

“کیفیت کار من نخواهد رفت زیرا از نظر فنی امکان پذیر نیست” گفت: o’brien, در بیانیه ای.

“اولویت اول ما این است که سلامت و رفاه هر کس در تیم Coco خانواده ما اولویت دوم این است که سعی کنید و پیدا کردن یک راه است که ما می توانیم انجام شغل ما با خیال راحت از خانه و کمک برخی از سرگرمی برای طرفداران ما وجود دارد که ممکن است گرسنه برای احمقانه حواس پرتی گفت:” Conan تهیه کننده اجرایی جف راس.

کانن بوده و بر یک از پیش برنامه ریزی شده پس از وقفه مارس 16, اما اوبراین شده بود ارسال فیلم کوتاه از شنبه, از جمله این ویدئو در مورد چگونه به درستی پاکسازی یک اره منبت کاری اره مویی پازل.

از آن خواهد شد آسان تر برای اوبراین به فیلم قسمت تمام طول از اواخر شب رقبای داده که کانن منتقل شده از یک ساعت به نیم ساعت با فرمت سال گذشته است.

در دوشنبه, Stephen Colbert, اولین اواخر شب میزبان به پخش بخش های جدید از خود نشان می دهد انجام یک مونولوگ از خانه اش وان حمام. او در اواخر شب پخش رقبای جیمی فالون و جیمی کیمل پیوست او روز بعد در پخش خود را در خانه تک گویی که آنها ادامه خواهد داد به انجام شبانه تا تولید را از سر گرفته است.

تمام هفته CBS درج کلبر جدید تک گویی به تکرار قسمت از اواخر نشان می دهد. NBC شروع به انجام همان چهارشنبه شب با نمایش امشب.

Colbert, فالون و کیمل تمام شد دوباره با مطالب جدید در شب چهارشنبه.

چهارشنبه The Tonight Show Starring Jimmy Fallon: در خانه نسخه ویژه از راه دور مهمان: Lin-مانوئل میراندا.

کیمل را روز شنبه قرنطینه “minilogue” شامل ظاهر از Jimmy Kimmel Live sidekick گیلرمو رودریگز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de