شرکت تجمع در اطراف Ad شورای COVID-19 مبارزات

در همکاری با آگهی شورای کشت از رسانه های اجتماعی, سیستم عامل, ad tech شرکت ها سازمان ها و اثرگذارندهها می آیند به سرعت گسترش COVID-19 از طریق pro bono مبارزات و اهدا آگهی فضا.

تلاش هستند که با حمایت کاخ سفید و وزارت بهداشت و خدمات انسانی و مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری. امید است به گسترش رسیدن و تاثیر COVID-19 پیام به عنوان ویروس همچنان به گسترش در سراسر ایالات متحده

با توجه به تبلیغ شورای Amazon, Apple, Facebook, گروه نه رسانه های, گوگل, پلوتون تلویزیون, پینترست, Infinite, WarnerMedia و یوتیوب و همچنین آگهی های شرکت فنی Xandr و TrueX در حال ارائه “قابل توجهی اهدا رسانه فضا برای اجرا و تقویت کمپین دارایی های فوری پیام رسانی به مخاطبان در سراسر کشور بر روی سیستم عامل آنها استفاده روزانه است.”

معلوم نیست که دقیقا چه چیزی از دارایی ها مانند نگاه در این زمان اگر چه تبلیغ شورای اسلامی گفت که PSA ایجاد شده در همکاری با سرویس کامل آژانس پریرا اودل پشتیبانی خواهد شد با اهدا رسانه ها از Facebook گوگل و یوتیوب. PSA خواهد ستاره خواننده نوح کوروش رپ تیلور بنت و بازیگر میشل ویلیامز. Giannina Gibelli ستاره از Netflix نشان دادن عشق کور است نیز ظاهر را در علاوه بر این به Shubham Goel و جوی سسو از Netflix سری واقعیت دایره.

یکی دیگر از PSA که منتشر شده توسط آگهی شورا و در حال اجرا در اپل, اخبار, امکانات, Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی تشویق بینندگان به عمل اجتماعی فاصله. PSA نیز از ویژگی های کاخ سفید coronavirus پاسخ هماهنگ کننده دکتر دبورا Birx و ایالات متحده جراح عمومی دکتر جروم Adams.

IPG آگهی tech Cadreon در علاوه بر این به برنامه ریزی شرکت تجارت میز و EMX هستند ساختمان های خصوصی, بازار, برای ناشران به کمک رسانه های موجودی. داده ها و تجزیه و تحلیل شرکت Acxiom, Crossix و مسلط در حال اهدای مخاطبان هدف قرار دادن قطعات از طریق LiveRamp به “رسیدن به millennials و کسانی که در معرض خطر بالاتر برای COVID-19.”

DoubleVerify و IAS که هر دو کمک به مارک های جلوگیری از تبلیغات خود را از نشان دادن است تا در مکان هایی که آنها نمی خواهند آنها را به نظر می رسد با استفاده از فن آوری خود را “در خدمت کمپین پیام در سراسر وسعت ناشر سایت.”

تعدادی از شرکت های دیگر در حال کمک کردن در راه های مختلف: Pandora, مثلا در حال کار با آن داخلی, خلاق, مشاوره برای ایجاد سفارشی صوتی دارایی است که اجرا خواهد شد در سراسر پلت فرم خود را به عنوان به خوبی به عنوان SoundCloud. دارایی های در دسترس خواهد بود برای رسانه های دیگر سازمان ها برای دانلود.

اسنپ چت است که شامل محتوا از #AloneTogether یک PSA کمپین به تازگی توسعه یافته توسط ViacomCBS برندها از جمله MTV و Comedy Central در سراسر پلت فرم آن است. اسنپ چت نیز اولین دو فیلتر سفارشی است که مردم را تشویق به ماندن متصل در حالی که آنها در خانه بمانند و عمل اجتماعی فاصله.

Verizon رسانه ای که دارای HuffPost کالا, TechCrunch و رسانه های دیگر برندها است “اهدای قابل توجهی رسانه ها و ایجاد سفارشی #AloneTogether محتوای به اشتراک گذاشته شده در سراسر رسانه های اجتماعی و اکوسیستم آن.”

توییتر در حال توسعه سفارشی شکلک برای #AloneTogether برچسب حالی که Reddit ایجاد تعاملی سفارشی مبارزات انتخاباتی خواهد شد که با پشتیبانی “قابل توجهی اهدا رسانه” از جمله آن جدید روند تصاحب آگهی واحد.

“ما را دیده اند صنعت رسانه بیا با هم وقت و زمان دوباره برای رسیدگی به مهم ترین مسائل کشور ما و COVID-19 همه گیر از این قاعده مستثنی است” گفت: لیزا شرمن, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت آگهی شورا در بیانیه ای گفت. “این دیجیتال و تکنولوژی سیستم عامل را سخاوتمندانه اهدا استعدادهای خود و رسیدن به قدرت میلیون ها نفر از آمریکایی ها برای در امان ماندن آگاهانه و متصل است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de