شرکت های سفارش مارک ماسک صورت و سپر برای زمانی که کارگران بازگشت

کلید بینش:

  • 3D چاپ نمی تواند در رقابت با تولید انبوه اما خوب در مارک های سفارشی سازی.

بر اساس بروکلین چاپ 3D lab که طرح Covid-19 دنده محافظ است که به طور فزاینده فیلدینگ درخواست برای سفارشی مارک تجهیزات شخصی به عنوان شرکت های برنامه ریزی سناریو برای آوردن نیروی کار خود را به یک دفتر در برخی از ظرفیت.

کریستینا پرلا از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت بروکلین-3D بر اساس خدمات چاپ Makelab گفت که او دریافت کرده است و “چند” سفارشات برای محافظ صورت محافظ تحمل آرم یک شرکت خاص در هفته گذشته یا بیشتر از کسب و کار پیش بینی محدود بازگشایی محل کار.

مانند بسیاری دیگر از 3D چاپ, مغازه, Makelab منتقل شده تمرکز خود را در ماه های اخیر برای کمک به پر کردن کمبود ماسک در صورت سپر و دیگر تجهیزات ایمنی همکاری با اسکن شرکت به نام Bellus3D در یک برنامه است که اجازه می دهد برای سفارشی نصب ماسک. اما به عنوان سنتی صنعت شروع به گرفتن تا افزایش ناگهانی در تقاضا برای generic ایمنی دنده نیازهای مشتریان خود شده اند تغییر به بیشتر تو رفتگی در دیوار, برنامه های کاربردی سفارشی.

“وجود دارد بسیار کمتر تقاضا برای محافظت از وجود دارد شاید سه هفته پیش” پرلا گفت. “اما ما در حال شروع به دیدن یک تقاضای جدید پاپ که بسیار جالب است. ما در حال گرفتن مقدار زیادی از درخواست ها از مارک های که در حال تدوین بازگشایی مجدد طرح به صورت سفارشی-مارک چهره سپر به جای نیاز به صورت فیزیکی Plexi موانع.”

در حالی که پرلا نمی توانید نام هر یک از مشتریان در این زمان برخی از شرکت ها در حال حاضر آغاز شده برای استقرار مارک PPE به کارگران ضروری در این زمینه است. اخبار محلی خبرنگاران در یک وابسته به ABC در بوستون و فردا وابسته در پراویدنس, R. I. مثلا خال خال شده است در ماسک تحمل آرم شبکه خود را. حداقل یک domino’s Pizza کارمند پست شده در رسانه های اجتماعی مورد محلی حق رای دادن ارائه سفارشی مارک ماسک برای مطابقت با لباس و سوپر مارکت Publix شده است فروش مارک ماسک در آن شرکت فروشگاه.

a female news anchor wearing a face mask and talking to a microphone

از جمله موارد استفاده در نمایندگی بیشتر لجستیکی پایدار برنامه برای تکنولوژی چاپ 3D است که بهتر مناسب برای ایجاد یک عدد کوچکتر از چرخش سریع محصولات سفارشی از هر نوع تولید انبوه است. در حالی که چاپ 3D قرار داده شده است برای استفاده در کارخانه در جای دیگر در بروکلین و در سراسر کشور به چاپ ده ها هزار نفر از PPE موارد اپراتورهای خود را به آسانی اعتراف کرد که تلاش شد توقف-اندازه گیری فاصله تا معمولی و صنایع تولیدی می تواند محوری برای گرفتن.

“یکی از چیزهایی که چاپ 3D است که واقعا خوب است سفارشی سازی انبوه, به خصوص برای مارک” پرلا گفت. “اگر شما در حال سفارش مقادیر کمتر از, مانند, 50,000, آن را سخت تر برای به دست آوردن چیزی به طور سنتی ساخته شده و یا دریافت یک محصول مارک و ساخته شده در زمان. بنابراین من احساس می کنم اگر هر چیزی که چاپ 3D واقعا متناسب است.”

پرلا همچنین امیدوار است که تاثیر تلاش های امدادی مانند این خواهد شد که محبوب ادراک از 3D چاپ خواهد شد به مراتب بیشتر از دوام بیاورید این بیماری همه گیر.

“این قرار داده شده است در مقابل بسیاری از چشم ها و بسیاری از مردم و من امیدوار هستم که این الهام بخش استفاده از 3D چاپ بیشتر به عنوان یک آموزش به لحظه” پرلا گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>