شرکت های فشار Dmexco به لغو Ad Tech بزرگترین رویداد

بینش کلیدی:

  • در میان نگرانی های ایمنی شرکت های در حال بازجویی های سنتی خود را سرمایه گذاری سپتامبر رویداد.
  • اگر Dmexco کند پیش بروید, آن می تواند در خدمت به عنوان یک مثال از اینکه چگونه به انجام کنفرانس های پست-مستند.

هیچ جشن اکتبر. فوتبال حرفه ای سر گرفته خواهد شد اما بدون فن. خواهد ad tech تبدیل شدن به قربانی دیگری از این بیماری همه گیر?

شرکت کنندگان و غرفه داران در حال بازجویی از زنده ماندن از ad tech بزرگترین صنعت رویداد Dmexco. در حالی که آن کشور میزبان آلمان شروع به استراحت محدودیت و بازگشایی کسب و کار پس از دو ماه از coronavirus ناشی از مستندات متعدد شرکت کرده اند گفت: Adweek آنها را جدی رزرو در مورد حضور در این رویداد با برخی اعتقاد داشتند که باید لغو شود آشکار است.

“ابزار Dmexco است این [یک] jam-packed, جلسه-بر-جلسه آرنج به آرنج محیط زیست است. شرکت ها می توانند یک مقدار شگفت انگیز از کسب و کار انجام شده در یک دوره بسیار کوتاه از زمان. با بحران بهداشت و درمان اجتماعی فاصله گرفتن توصیه ها و عدم وجود واکسن آن را به نظر می رسد بهتر است صبر کنید یک سال و دوباره قوی در 2021 گفت:” جرمی Fain مدیر عامل و بنیانگذاران Cognitiv.

آلمان در ایالت نوردراین-وستفالن در کشور که در آن Dmexco است که برگزار می شود با توجه به چراغ سبز به تجارت نشان می دهد. همانطور که در حال حاضر Dmexco است که هنوز هم به جای برنامه ریزی شده در فرد سپتامبر. 23-24 در شهر کلن.

با توجه به وب سایت خود را Dmexco گرفتن اقدامات ایمنی از جمله “بهداشت مناسب فاصله بین اعضا و تعامل با یکدیگر و همچنین متعاقب مشخصات برای فرآیندهای در محل در ورودی در سالن و در می ایستد.”

اگر این رویداد لغو و یا به تعویق افتاد Koelnmesse محل برگزاری Dmexco, شرکت کنندگان خواهد بود به طور کامل بازپرداخت.

اما به عنوان ID5 مدیر عامل متیو روشه توضیح داد: “تمام نقطه از یک رویداد مانند است که برای دیدار با مردم به عنوان بسیاری که ممکن است بنابراین ما نگران آن نمی خواهد که تاثیر ما می خواهم اگر آنها همه این اقدامات محدود کننده در محل.”

برگزاری نمایشگاه در Dmexco می تواند هزینه بیش از پنج چهره ویژه گران گزاره در طول زمان هنگامی که ad-tech شرکت ها در حال مبارزه برای نگه داشتن چراغ. پایه ایستاده می تواند هزینه بیش از $21,000 با توجه به Dmexco مواد بازاریابی. برخی از شرکت در نمایشگاه ممکن است انتخاب کردن (حداقل تلاش) خود را به جبران صرف و شروع به تجدید نظر در قرارداد خود را.

روشه گفت Dmexco گفته است که شرکت کنندگان آنها می توانید لغو نمایید تا شش هفته پیش از ساخت و ساز غرفه خود را اگر آنها می خواهم از دست دادن 25 درصد از سپرده خود را. ساخت و ساز آغاز خواهد شد سپتامبر. 20 با توجه به Dmexco وب سایت.

Dmexco هنوز رتبهدهی نشده است بازگشت Adweek درخواست برای نظر که شامل سوالاتی در مورد بازپرداخت آن سیاست و روشن شدن در خاص مناسب بهداشتی و اجتماعی فاصله اقدامات آن خواهد شد به تصویب.

در اروپا roadshow’ همان نخواهد بود در این سال

Dmexco سنگ بنای رویداد برای ad-tech شرکت ها معمولا جذب بیش از 40000 شرکت کنندگان به خصوص فروشندگان. روشه گفت ID5 هنوز هم قصد دارد با حضور در مگر اینکه به طور کلی مشارکت انبوه کاهش می یابد چرا که “ما ایستاده به از دست دادن بسیاری از فرصت های از دست رفته اگر نشان می دهد اتفاق نمی افتد.”

دیگر کنفرانس اروپایی که به طور سنتی در ارتباط به Dmexco—پتانسیل درآمد و اتصالات از این حوادث معمولا توجیه اطلس سفر به ایالات متحده مدیران—تحت بررسی را اگر نه لغو. سازمان کنفرانس از ATS لندن بزرگترین Anglophone ad-tech جمع آوری در اروپا (در حال حاضر برنامه ریزی شده برای سپتامبر. 17) در حال بررسی چگونگی این رویداد انجام خواهد شد در انطباق با ایمنی و دستورالعمل های تعیین شده توسط دولت انگلیس.

در ضمن پخش بین المللی کنوانسیون در شهر آمستردام که قرار بود به جای هفت. 11-14 لغو شده است. شرکت های خارج از کشور در حال حاضر کمتر از یک دلیل به پرواز در کارکنان به آمار اروپا سه نفر از حوادث (و آن دسته از کارکنان ندارد و انگیزه ای از ضمیمه در تعطیلات به جشن اکتبر که قرار بود به جای هفت. 19 Oct. 4 اما لغو شد بازگشت در ماه آوریل).

هر کسی که رفتن را نمی تواند حتی در یک بازی فوتبال است. آلمان بوندسلیگا 2019-2020 فصل سر گرفته شد آخر هفته گذشته اما طرفداران مجاز نیست در استادیوم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im