کمیسیون منطقه C اولیه تساوی 6 دموکرات

شش دموکراتیک نامزدها در حال اجرا برای Clark County کمیسیون در منطقه C صندلی برگزار می شود از سال 2009 با مدت محدود کمیسر لری براون سابق لاس وگاس عضو شورای شهر.

منطقه را پوشش می دهد از شمال غرب لاس وگاس و برنده دموکراتیک اولیه ژوئن 9 پیشرفت خواهد کرد و به چهره جمهوریخواه لاس وگاس عضو شورای Stavros آنتونی در ماه نوامبر انتخابات عمومی.

سابق نوادا وزیر امور خارجه در راس میلر حمل ترین به رسمیت شناختن نام در میان نامزد میشه ولی دیگران نیز ممکن است شناخته شده سیاسی و مدنی مشارکت: شکارچی قابیل است یکی از دستیاران سابق تشکر. دینا تیتوس و فیاض رجا سابق رئیس جمهوری آمریکا و جزایر اقیانوس آرام دموکراتیک حزبی.

Clark County Public Works کارمند گری هوشع به دنبال موقعیت چهار سال پیش و قرارداد تحلیلگر پتسی قهوه ای زد سال گذشته برای لاس وگاس شورای شهر.

تنها سیاسی تازه وارد است که جنی پنی, یک متخصص برای شهرستان بخش جامع برنامه ریزی است. اما او همچنین دارای یک سیاسی ارتباط: وکیل جرثقیل پنی شوهرش به دنبال یک صندلی در سال گذشته در لاس وگاس شورای شهر.

پتسی قهوه ای

سن: 45

زمينه و هدف: خدمات پستی پیمانکار; سابق لاس وگاس نامزد شورای شهر

چرا اجرا شود و به همین دلیل در حال حاضر ؟

“من واقعا لذت بردن از کار جامعه; من همیشه” براون گفت: توصیف خودش را به عنوان انگیزه و به دنبال ایجاد تغییر. “مردم نیاز به کمک به بحث واقعی و نه سیاسی shenanigans و مدارک.”

پاسخ به کروناویروس بحران:

براون گفت: این بیماری همه گیر زده در هر جنبه از زندگی اقتصادی به سلامت روان. با برخی از همسایگان از دارو و بدون حمل و نقل و دیگر نیازهای اساسی برآورده نشده او حمایت مردمی رویکرد و او گفت: او شده است عبور مواد غذایی به کسانی که نیاز دارند.

“یک لحظه اجازه دهید فکر می کنم در مورد چگونه ما در حال حرکت است,” او گفت:. “ما باید به مراقبت از هر یک از دیگر.”

زمین به رای دهندگان:

قهوه ای است که شعار relatable رهبری است. او ثروتمند به خاطر خانواده موفق, ضایعات فلزی, کسب و کار — بهترین دوستان او که یک ساقی و راننده — اما او همچنین می داند آنچه در آن است به شکست خواهد بود و پرداخت بدهی وام دانشجویی مانند بسیاری از دیگران است.

“شما باید برای هدایت مردم خود را و شما باید بدانید که چه نوع از مردم رهبر نیاز دارید در حال حاضر,” او گفت:. “پیشنهاد من به مردم: من Cardi, B, من قصد دارم به آن را به 100. من یک بره اما وجود یک شیر است در اینجا.”

او گفت که ترکیبات احساس نمی شامل در دولت روند اما آنها نیز باید مسئولیت: “من فکر می کنم گاهی اوقات ترکیبات آنها فقط می خواهم به بیهوده گویی و دیوانه و شکایت دارند مانند فرزندان من است.”

قهوه ای به نام برای کار تیمی برای کمک به دولت که او گفت: نیاز به کمک از ائتلاف از مادر و پاپ فروشگاه های محله سازمان و دیگران. اما او اذعان کرد که مردم خسته شده بودند از سیاستمداران با پول و ارتباطات در حال اجرا نشان می دهد.

“که چگونه (expletive) ما در اینجا کردم: سیاست به عنوان معمول است.”

شکارچی قابیل

سن: 38

زمينه و هدف: یکی از دستیاران سابق تشکر. دینا تیتوس ارتش ایالات متحده veteran

چرا اجرا شود و به همین دلیل در حال حاضر ؟

“وجود دارد هیچ پنهان کردن موفقیت است که در اینجا در Clark County” قابیل گفت. “اما با همه موفقیت های ما هنوز هم وجود دارد کاملا چند نفر پشت سر گذاشته می شود. من می خواهم به کمیساریای است که کمک می کند تا محروم جامعه است.”

پاسخ به کروناویروس بحران:

قابیل گفت: این کمیسیون وظیفه به ویژه کمتر شناخته شده برنامه های برای کمک به کسانی که نیاز به این خدمات و به ترکیبات “پیام امید” اما همچنین مطلع نگه داشتن آنها.

“در یک زمان مثل این هر کس در تلاش است برای به دست آوردن اطلاعات و هیچ کس به نظر می رسد که آن را” قابیل گفت.

زمین به رای دهندگان:

قابیل که به تصویب رسید و دو از 15 کودک به او شده است پدر و مادر رضاعی گفت: او قصد دارد برای اصلاح این شهرستان تقویت سیستم مراقبت به طوری که این مجموعه برای کودکان و نوجوانان برای موفقیت پس از سن آنها است.

او گفت که او متعهد به مسکن بی خانمان ها به خصوص پیری پرورش کودکان و نظامی جانبازان با صرف پول در ساخت و ساز مسکن کاهش تراکم محدودیت و تحکیم سازمان های غیر انتفاعی به یک صندلی در پشت میز.

قابیل است که شعار خود را تجربه به عنوان مدیر توسعه جامعه برای تشکر. دینا تیتوس و گفت: “نامزدی خود را می تواند تاریخچه ساخت و اگر او برای اولین بار آشکارا تجاوز کمیسر و اولین آمریکایی آفریقایی به نمایندگی از منطقه C.

قابیل گفت: از آنجا که این منطقه تا به حال کمی unincorporated زمین و نه مقدار جرم او views صندلی به عنوان فرصتی برای تاخت و تاز در گسترده فراگیر مشکلاتی از قبیل تنوع بخشیدن به اقتصاد از طریق کنف و انرژی خورشیدی.

“منطقه C را به من اجازه می دهد به تمرکز بر روی مسائل دیگر countywide دانستن من در منطقه در حال انجام است,” او گفت:. “آن را بسیار مورد توجه است.”

Gary هوشع نبی

سن: 67

زمينه و هدف: Clark County Public Works گروه کارمند

چرا اجرا شود و به همین دلیل در حال حاضر ؟

“من هنوز هم معتقدم که ما نیاز به یک کمیسر تمام وقت” هوشع گفت:, و اضافه کرد که این شهرستان بدست کرده بود بیش از حد بزرگ به صورت پاره وقت نمایندگی و همچنین نیاز به رهبری موثر. “از آنجا که آن را نه در گذشته انجام شده است. هر کس خود را در جیب عقب برای توسعه دهندگان و گروه های منافع خاص به طوری که آنها می توانید انتخاب خواهد.”

پاسخ به کروناویروس بحران:

هوشع گفت: اجتماعی فاصله دستورالعمل های مورد نیاز به شدت به اجرا در شهرستان امکانات و کارکنان باید مجبور به پوشیدن ماسک در حالی که شهرستان رهبران باید انجام یک کار بهتر از توضیح تصمیم خود را ساخت.

زمین به رای دهندگان:

کتاب هوشع نبی عهد را به یک پیشنهاد به کمیسیون یک شغل تمام وقت و برای انجام حسابرسی قانونی از شهرستان امور مالی و پرسنل “از آنجا که من یک مقدار زیادی از آن به عنوان زباله و تقلب در این شهرستان است.”

به دومی نقطه هوشع گفت: برخی از افراد مشغول به کار در خارج خود را در خدمات مدنی طبقه بندی برای مدت پنج سال. و او گفت: این شهرستان نیاز بیشتر زنان در نقش.

سابق جمهوری خواه گفت که او تبدیل دموکرات به دلیل وجود بیشتر دموکراتیک رای دهندگان در منطقه C و چون او معتقد است که دموکرات ها بیشتر فکر باز.

او گفت که او می خواهد به حفاری به اداره خدمات خانواده به تعیین چرا نادیده گرفته شده و مورد آزار قرار گرفته بودند در حال بازگشت به خانه. و او یک طرفدار راه آهن نور و کاوش جمعی دیگر گزینه های حمل و نقل مانند هیجانی, سیستم چرخ.

کتاب هوشع نبی نیز اشاره کرد چیزی وجود دارد به گفته او 20 سال تجربه در داخل شهرستان: “در برخی از راه شما ممکن است می گویند من می دانم که در آن بدن به خاک سپرده شد, من می دانم که چه چیز باید اصلاح شود.”

راس میلر

سن: 44

زمينه و هدف: سابق, نوادا, وزیر امور خارجه, سابق, Clark County معاون دادستان منطقه

چرا اجرا شود و به همین دلیل در حال حاضر ؟

“رک و پوست کنده من دلیلی برای تمایل به نگه داشتن یک صندلی اتحادش را تغییر به طور قابل توجهی به عنوان نتیجه COVID بحران” میلر گفت. “همه اولویت ها تغییر خواهد کرد.”

پاسخ به کروناویروس بحران:

میلر گفت: او در حال حاضر مشغول بوده در پاسخ به COVID-19 گیر دعوت از کارشناسان در یک سری از تماس ها و رسانه های اجتماعی پخش برنامه به نگه داشتن ساکنان در منطقه C مطلع است.

او گفت: جوامع با هم آمدند به نگه داشتن محله های امن به عنوان مشکلات اقتصادی خار مسکونی جرایم مانند سرقت و اضافه کرد که امنیت عمومی است که بخشی از coronavirus پاسخ استراتژی است.

“بهبود اقتصادی نمی تواند سقوط بیش از حد پشت سر امنیت عمومی به عنوان یک اولویت در هر دو, چرا که آنها به هم گره خورده است,” او گفت:.

زمین به رای دهندگان:

میلر گفت که او از آغاز مسابقه به قصد ادامه در خدمات عمومی و coronavirus بحران تنها تقویت این تعهد. بر خلاف وزیر امور خارجه که در آن او خدمت برای دو دوره ابتدا در سال 2007 گفت: در شهرستان کمیسیون اجازه می دهد تا برای تصمیم گیری های روزانه است که مردم می توانید ترجمه را به زندگی خود را.

“من فکر می کنم من تجربه قابل توجهی قطعا بیش از هر کسی در این مسابقه گفت: با اشاره به صندلی خود را در یک دولت توسعه اقتصادی هیئت مدیره ایجاد شده توسط رژیم صهیونیستی است. Brian Sandoval در طول رکود اقتصادی ،

فراتر از تعریف موضوع از لحظه میلر گفت که او می خواهد برای ادامه کمیسر لری براون میراث در پارک ها و مسیرهای پیاده روی در این منطقه اگر چه او اذعان پول ممکن است به عنوان درآمد قطره به دلیل coronavirus کسب و کار مرتبط با تعطیلی.

او گفت: لاس گیاهخواران انعطاف پذیر بودند به آنها نشان داد در 1 اکتبر, و او گفت که او خوش بینانه در مورد شهرستان چشم انداز بلند مدت حتی اگر در ماه های آینده دشوار خواهد بود.

“این یک موضوع واحد برای رای دهندگان: کسانی که دارای تجربه و رهبری در این مسابقه من می توانید اعتماد به عنوان نماینده از منطقه برای تصمیم گیری درست به عنوان ما سعی می کنیم برای خروج از این بحران است.”

جنی Penney

سن: 33

زمينه و هدف: Clark County Department of جامع دفتر برنامه ریزی متخصص

چرا اجرا شود و به همین دلیل در حال حاضر ؟

پنی گفت: خیلی بیشتر وجود دارد که می تواند انجام شود به منظور بهبود منطقه C و به عنوان کسی که متولد و بزرگ شده لاس وگاس او برنامه ریزی شده به یک صدا برای جامعه با مرکزی تمرکز بر روی کسب و کار کوچک.

پاسخ به کروناویروس بحران:

مقامات شهرستان در حال طرح ریزی 1.1 میلیارد دلار در درآمد ضرر و زیان بیش از 18 ماه آینده اما پنی گفت او بر این باور است که دوره بهبود را گسترش بیشتر وجود دارد و نیاز به یک برنامه به آدرس بدترین سناریو در دراز مدت.

او گفت مهم است که مردم برای پیدا کردن اطلاعات صحیح از جمله که در آن آنها می توانند ملزومات و مواد غذایی است. و به عنوان بحران تاتنهام اخراج و furloughs برای کازینو صنعت کارگران پنی گفت: کسانی که کارکنان باید در اولویت قرار گیرد.

“ما نیاز به تمرکز بر روی آنها و ما نیاز به کمک به آنها را و ببینید که چه ما می توانیم برای آنها انجام,” او گفت:.

زمین به رای دهندگان:

Penney برجسته او تجربه برنامه ریزی به عنوان دادن او قدرت درک سازگاری گفت: شهرستان طرح جامع بود سر رسیده برای به روز رسانی و خانه باید ساخته شود به عنوان نزدیک به هم.

“اگر برنامه ریزی نیست درست انجام شود و سپس مدارس ما رسیدن به سر می برند و این یک مشکل عمده در حال حاضر,” او اضافه شده است.

پنی گفت: این کمیسیون همچنین باید سعی کنید به استفاده از نفوذ خود بیشتر به اطمینان حاصل شود Clark County School District است که در حال اجرا به درستی و گفت: او را برای حمایت بیشتر پلیس پستهای در این منطقه است.

پنی گفت: او در حال برنامه ریزی برای شروع یک حرفه ای در سیاست است. “هر کس در جایی شروع می شود; من اینجا هستم تا به همه شنیدن.”

فیاض رجا

سن: 68

سابقه و هدف: عامل بیمه سابق صندلی آمریکایی آسیایی و جزایر اقیانوس آرام دموکراتیک حزبی سابق نامزد برای مجلس و شورای شهر لاس وگاس

چرا اجرا شود و به همین دلیل در حال حاضر ؟

“من واقعا خیلی فرصت را از شهر و ایالت نوادا من رو به عقب” رجا گفت: اشاره به زندگی خود را در لاس وگاس پس از مهاجرت از پاکستان در اواخر 1970s.

پاسخ به کروناویروس بحران:

رجا گفت که برقراری ارتباط هر شهرستان پاسخ به بحران به ترکیبات روزانه چه از طریق ایمیل و یا نهفته و پس از بحران بهداشت و درمان به تصویب رسید او خواهد محوری به نقد و بودجه برای کاهش و ترکیبات به آدرس کمبود درآمد.

“ما باید بسیار با وجدان که” او گفت:, و اضافه کرد که او را نیز نگه دارید و روزانه جلسات محلی و مقامات دولتی.

زمین به رای دهندگان:

رجا گفت حرفه ای سیاستمداران اغلب انتخاب به دلیل به رسمیت شناختن نام یا خانواده ارتباط و حرفه ای که قانونگذاران تبدیل به “تنبل.” او خود را به نام “یک فرد مردم” نه مشهور که آغاز شده به عنوان رتبه-و-فایل کارگر در کازینو صنعت و ترویج می شد به یک مدیر اجرایی ،

“من فقط آن را انجام دهد چرا که من احساس می کنم بسیار مهم است که به مراقبت از مردم است که کمتر خوش شانس تر از شما هستند” گفت: در مورد نامزدی خود را. “بنابراین من معتقدم که من خواهد شد بسیار تهاجمی به درگیر شدن با جامعه است.”

او گفت: مشارکت مدنی شامل نانامی به بازی در شهری اداره پلیس شهروند هیئت بررسی و نوادا مصلح باشگاه لاینز و او را دنبال بهبود جاده ها و امنیت عمومی و همچنین اطمینان از تحولات جدید باید تجدید پذیر انرژی قطعات.

“شما باید برای رفتن به رای دهندگان و از آنها بخواهید اگر آنها در حال رفتن به تصمیم به رای دادن برای شما,” او گفت:, و اضافه کرد که او علاقه مند بود در تایید. “ساده به عنوان آن است.”

تماس با شیا جانسون در [email protected] یا 702-383-0272. Follow @Shea_LVRJ در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de