ترکیب آماده: آماده شدن برای پیش نویس NFL نیاز به بازیکنان به فشار بدن ذهن

SAN RAMON, کالیفرنیا. — Colby پارکینسون استفاده می شود اکثریت قریب به اتفاق از ساعت تنهایی شناور در 10 اینچ از بدن-درجه حرارت آب نمک اتصال به معنویت.

داخل محرومیت حسی مخزن او مجاز ذهن خود را سرگردان یک بیت به یاد ماندنی وظیفه جلوتر از او.

“من قطعا برخی از تجسم های در حال اجرا سریع زمان در (40-حیاط داش) و گرفتن که احساس مثبت رفتن” او اذعان کرد.

این هیچ جای تعجب است که رویداد خاص creeped به ذهن او. پارکینسون یک انتهای تنگ خواهد شد که حضور در NFL سراغ ترکیب در ایندیاناپولیس این هفته پس از صرف نظر کردن از خود فصل ارشد در دانشگاه استنفورد به اعلام به صورت پیش نویس است. این ’40 و’ تعدادی اطراف پرتاب بیش از حتی یک فوتبال در این زمان از سال در این محافل برتر مته سالانه ترکیب به اصطلاح به “بازی های المپیک” که در آن چشم انداز برخوردی خشن روبرو بکند و جستوجو کرد توسط NFL پیشاهنگان و مربیان و مدیران.

وقت خود را در مخزن شناور است بخشی از یک همهجانبه آماده سازی تجربه طراحی شده است به مطمئن شوید که بدن و ذهن خود را در حال آماده به عنوان به عنوان امکان پذیر است برای آنچه که در اصل یک weeklong مصاحبه شغلی.

پارکینسون یکی از هفت بازیکن آموزشی برای ترکیب در کالیفرنیا قدرت یک ورزشگاه 20 دقیقه در شرق اوکلند که یکی از امکانات مختلفی که پدید آمده در یک صنعت پررونق است که آماده بازیکنان فوتبال برای پیش نویس روند.

مفهوم

دیو اسپیتز شد اشاره وزنه برداری مربی است که تا به حال مشغول به کار با بسیاری از ورزشکاران از مدرسه از طریق سطح جهانی زمانی که او نزدیک شد با غیر معمول گزاره در سال 2010.

پشت دفاعی T. J. Ward آنها اسپیتز آموزش داده بود برای سال, خواست برای کمک به آماده شدن او را برای سراغ ترکیب پس از یک موفقیت حرفه ای در اورگان. اسپیتز در ابتدا کاهش یافته و اصرار او حتی نمی دانند که آنچه که مستلزم.

“T. J. فقط گفت:” شما می دانید جنبش و شما می دانید که بدن من بهتر از هر کسی’ ” اسپیتز گفت: در سان رامون ورزشگاه پس از پایان تمرین فقط فوت دور از 2019 پان آمریکا بازی ها مدال طلا و 2020 المپیک, وزنه برداری, امیدوار وس کیتس. “بنابراین ما در این سفر و من فقط یاد گرفته در پرواز است. T. J. خوبی انجام و تدوین شد و در دور دوم. در نهایت این که چگونه کل فرایند آغاز شده است. … من می خواستم هرگز به در کسب و کار. آن بود که اساسا مجبور بر من است.”

در حال حاضر آن را عمده جریان درآمد.

در حالی که ترکیب خاص برنامه های آموزشی می توان به اوایل 1990s آن حدود یک دهه بعد زمانی که این اردوگاه به یک سطح که در آن بسیاری از ترکیب شرکت کنندگان بودند با استفاده از آنها. در حال حاضر آن را تقریبا غیر ممکن است برای پیدا کردن یک بازیکن در ایندیاناپولیس که نمی یک شرکت است.

چندین امکانات بزرگ در آریزونا و فلوریدا و کالیفرنیا در علاوه بر این به بوتیک نقاط مانند کالیفرنیا قدرت است و همچنین کار با چند ترکیب مدعوین به آنها را آماده برای نرم افزار روز خود را در محیط های دانشگاهی.

عوامل مانند استیو Caric از Caric مدیریت ورزشی در لاس وگاس عمدتا مسئول برای قرار دادن مشتریان خود را در سمت راست برنامه ها و تامین مالی خود را به آموزش و هزینه های زندگی به طور متوسط هشت هفته بین پایان کالج خود و فصل اول خود را NFL قرارداد.

Caric کار کرده است که از نزدیک با اسپیتز در کمک به برنامه درسی تکامل به جایی که در آن است امروز می گوید این برنامه برای شش ترکیب مدعوین اجرا خواهد شد او به طور متوسط از $20,000 هر بازیکن.

بهتر مسکن و کمک هزینه, همراه با وعده لکه های نخبگان امکانات و تجهیزات استفاده می شود به عنوان عوامل استخدام ابزار به ثبت نام در بهترین کالج, چشم انداز است.

Caric گفت: سرمایه گذاری باید آنقدر عظیم است که عوامل باید بیشتر انتخابی که در آنها ثبت نام به اطمینان حاصل شود که آنها قادر به جبران ضرر و خطر است.

Atlanta Falcons تنگ پایان Austin هوپر که آموزش دیده در کالیفرنیا قدرت پس از دبیرستان و خود را در ترکیب دبستان وجود دارد گفت: او نمی تواند تصور کنید که داشتن از طریق پیش نویس فرایند بدون ترکیب-آموزش های خاص او را دریافت.

“این واقعا سخت است برای آماده شدن برای مگر اینکه شما واقعا قرار داده و در ساعت و زمان برای گرفتن بهتر است,” او گفت: هفته گذشته پس از تمرین با بازیکن کالج. “این یک مهارت است. آن را در مورد فوتبال این مورد انجام آموزش بهترین شما می تواند شما را به مطالعه آن و آماده شدن برای آن است.

“این چنین شدید روند فقط با مقدار ساعت کل ترکیب مستلزم. فقط وجود دارد در Indianapolis, رفتن برای روز تنها سه یا چهار ساعت. این یک تجربه پر از بدبختی. هر کس می خواهد به یک بخشی از آن را تا زمانی که آنها بخشی از آن است. سپس آنها متوجه چقدر دشوار است.”

ذهن

خستگی و تحریک بیش نیست تنها چالش برای مغز برای غلبه بر در ترکیب.

تیم ها می خواهند بدانند که چشم انداز آنها در حال تهیه پیش نویس است نه تنها نوع حق بازیکن است اما نوع حق فرد است.

این Wonderlic آزمون است که اداره در ترکیب شناخته شده است اندازه گیری از توانایی فرد برای یادگیری و حل مشکلات. هر بازیکن رفتن را از طریق قبل از ترکیب آموزش ارائه شده است آموزش در امتحان است.

شاید مهم تر و درگیر بخشی از آموزش است prepping برای روند مصاحبه.

هر تیم قرار می دهد و بازیکنان را از طریق دقیق بازجویی پس اسپیتز به ارمغان می آورد در یک سابق NFL اجرایی به تکرار این سناریو در هفته منتهی به ترکیب.

استنفورد linebacker کیسی Toohill دیگر ترکیب invitee آموخته وجود دارد به مراتب بیشتر از فقط دانستن پاسخ تست است.

“این چیز اساسی مانند نشستن تا راست مشغول بودن نه به دنبال خسته,” او گفت:. “اما آن را نیز یک گام بیشتر از نظر به دست آوردن بینش به آنچه که آنها در واقع به دنبال این سوال است. شما می توانید بدانید که چگونه برای پاسخ به یک سوال, اما شما ممکن است نمی دانم چه کسی پرسیدن سوال این است که به دنبال پاسخ خود را. … می تواند وجود انواع مختلف از سوالات است که شما ممکن است تجربه فیلدینگ. خوب آن را قادر به از طریق آن بروید.”

Caric گفت: تیم سعی خواهد کرد برای به چالش کشیدن بازیکنان به ببینید که چگونه آنها واکنش نشان می دهند به فشار و اضطراب. او به یاد مشتریان خود اعمال خود خواهد بود طلبه 24 ساعت بعد در حالی که آنها در ایندیاناپولیس.

این تیم می دانم که هر بازیکن به طور خاص برای آموزش چگونه این هفته در حال رفتن به بازی کردن در این زمینه است. یک بازیکن است که نشان می دهد تا آمادگی برای هر یک از حالات مختلف می تواند با ارسال یک سیگنال او نیست متعهد به هنر و صنعت خود را.

“ترکیب فرایند نیست در مورد یک چیز” Caric گفت. “این فقط در مورد در حال اجرا سریع و یا خرد کردن مصاحبه. وجود دارد هزاران نفر از کودکان و نوجوانان واجد شرایط برای پیش نویس و هر تیم دارای یک میانگین از هفت میدارد. این پیشاهنگی به دنبال یک دلیل به شما را خاموش لیست خود حرکت نمی کنند. بنابراین نوار خود را شروع است. شما باید به خوبی کالج نوار. شما باید به آسیب-رایگان. اما گام بعدی این است که ترکیب و نرم افزار روز. شماره های خود را انجام دهید مهم است.

“اگر شما یک تستر و نه یک بازیکن فوتبال که به اندازه کافی نیست. اما اگر شما نمی تکمیل پازل برای تیم شما لازم نیست که یک شانس برای دریافت پیش نویس به عنوان بالا. پس از آن میباشد.”

بدن

یکی از عبارات کلیدی Caric برجسته بود “آسیب است.” دو روز اول از این ترکیب عمدتا شامل پرسنل پزشکی از فوتبال و تیم های فردی خود بررسی هر اینچ مربع از هر بازیکن را به مطمئن شوید که هیچ red — و یا حتی زرد — پرچم.

اسپیتز و Caric نمی خواهید هیچ شگفتی یا پس از ترکیب های آموزشی آغاز می شود و با کامل پزشکی امتحانات هر یک از شرکت کنندگان.

هنگامی که از راه روند خوب تنظیم بدن می تواند آغاز خواهد شد.

بازیکنان در میدان و بدنسازی کار شش روز در هفته برای بهبود قدرت و سرعت.

اسپیتز معتقد است که بازیکن به طور متوسط می توانید تر و تمیز سه دهم ثانیه خاموش خود را 40 بار و اضافه کردن به طور متوسط پنج تکرار در پرس سینه.

“خط پایین این است که این نخبگان ورزشکاران” اسپیتز گفت. “این بچه ها مثل من آموزشی در این شیوه است. آنها بچه اند که آنچه ما تماس بگیرید بالا پایه, اما همچنین تمایل به بالا پاسخ. به طوری که آنها شروع به در یک سطح بالا و پس از آن ما درخواست آموزش به آنها و آنها دستیابی به نتایج بسیار خوبی بیش از یک زمان بسیار کوتاه افق.”

در علاوه بر این به آماده شدن برای کارشناسی ارشد مته خاص در ترکیب بازیکنان کار با فرد مربیان به سنگ تیز کردن مهارت خود را در این زمینه و درک بهتر آنچه pro پرسنل آنها را می خواهید به دانستن در مورد بازی موقعیت خود را.

آنها وقت خود را صرف آموزش در بوکس و مخلوط هنرهای رزمی خود را برای بهبود دست و کار در برنده شدن فردی در میدان جنگ در جنگهای.

کار سخت است جبران توسط دولت از هنر ابزار بازیابی. شرکت کنندگان به طور منظم ماساژ و همچنین سرما درمانی فشرده سازی درمانی stim درمان, عضلات, فعال سازی درمانی سوزن خشک و ارائه می شوند به طور منظم یوگا و سونا جلسات برای کمک به اطمینان حاصل شود که بدن آمادگی برای بازگشت به کار.

نیز وجود دارد به طور منظم دسترسی به یک درمانگر فیزیکی که فقط ممکن است یکی از سلاح های مخفی از برنامه است.

گورو

Tobe هانسون یک درمانگر فیزیکی توسط تجارت هر چند او از طرفداران بزرگ از برچسب ها.

تعدادی از تصاویر برجسته منطقه خلیج ورزشکاران بر روی دیوار خود را که در حال شده اند و مشتریان خود را تنها ممکن است پیشی گرفته توسط تعدادی از کلماتی که استفاده شده است برای توصیف آنچه او می کند.

گورو گرفتن svengali مربی زندگی و سخنران انگیزشی — هانسون آن را شنیده است.

“نکته جالب این است که شما واقعا نمی تواند قرار دادن یک عنوان به آنچه که من انجام می دهند چون من اساسا کار بر روی از بین بردن درد جسمی فشار روانی و کمک به یک فرد انجام بهتر” هانسون گفت. “وجود علت و معلول در همه چیز. هیچ کس درد را بدون هیچ دلیل. عملکرد است که علت و معلول ، بنابراین با آموزش آنها را در مورد آنچه آنها انجام می دهند در زندگی خود و الگوهای آنها را و چگونه آن را تحت تاثیر قرار شفا و همچنین عملکرد خود آنها قادر به یادگیری و ایجاد تغییرات.”

به عنوان او کار می کند تنش در دانشگاه استنفورد در حال اجرا بازگشت کامرون اسکارلت که دعوت نشده بود به ترکیب و در حال آماده سازی برای خود نرم افزار بعد در دانشگاه هانسون آرام به او می گوید به تصور آنچه در آن می خواهم به شنیدن چشمگیر 40 بار با صدای بلند بخوانید و چه آن را مانند نگاه در stopwatches از پیشاهنگان.

تنگ پایان چشم انداز Devin Asiasi که در حال ورود به این پیش نویس پس از اشتباه junior فصل در UCLA اعتبارات هانسون برای کمک به آرامش اعصاب خود را به ترکیب.

“Tobe ما صحبت در مورد اینکه در حال حاضر و نه نگرانی بیش از آینده و یا گرفتار شدن در گذشته خود” Asiasi گفت. “ما آنقدر در صفحه ما وجود دارد و خیلی فشار اما گوش دادن به فلسفه و ماندن در حال و کنترل آنچه که من می توانید کنترل هر روز در حال رفتن به نگه داشتن من آماده برای انجام آنچه که من نیاز به انجام است.”

که همچنین مورد نیاز او را قادر به بهتر سوخت خود را از ذهن و بدن است.

غذا

وعده های غذایی برای هر یک از شرکت کنندگان آماده شده روزانه توسط یک آشپز برای هر یک از نیازهای غذایی خود را.

برخی از بازیکنان نیاز به از دست دادن وزن در حالی که دیگران نیاز به قرار دادن چند پوند برای پر کردن قاب آنها قبل از اینکه بدن خود را در حال بررسی در ترکیب.

مهمتر از هر بازیکن می رود از طریق یک ارزیابی برای تعیین اینکه چگونه به بهترین خوراک خاص خود را شیمی بدن.

“ما صرف مقدار زیادی از پول را تهیه تغذیه خود را برنامه. پس ما باید یک آشپز که آماده هر وعده غذایی با توجه به آنچه که من می خواهم از یک انرژی کمک هزینه نظر و ریزمغذی نظر” اسپیتز گفت. “همه چیز ما با هم کار می کند در این جامع مد. چیزی که در نهایت به ما می دهد نتایج.”

برخی از بازیکنان در حال حاضر آشنا با تغذیه مناسب و قرار دادن شد که دانش به عمل است.

Asiasi اذعان می کند او فاقد آن منطقه است.

“در دانشگاه, من نمی به خوبی از کار با تغذیه,” او گفت:. “با مدرسه و عملکرد شما همیشه در عجله برای گرفتن چیزی برای خوردن, بنابراین من همیشه ضربه برگر کینگ و یا carl’s Jr., و یا چیزی. اما من خیلی با تمرکز در حال حاضر بر روی کاری که در دست. من احساس می کنم مثل من بدن ترکیب شده است تا حد زیادی بهبود یافته از طریق این فرایند است.”

بنابراین روش خود را در آموزش.

زمینه

یک جفت از پارک های محلی میزبان ورزشکاران در ساعت 10 صبح هر روز. وجود دارد که آنها متناوب بین لترال و خطی کار در آماده سازی برای آموزش آنها را اجرا خواهد کرد در ایندیاناپولیس یا در خود نرم افزار روز.

اما کلید تسلط بر آموزش نیست فقط در حال حرکت سریع تر.

خطوط مشخص شده در هنگام تمرین 40 به نشان می دهد دقیقا همان جایی که هر مرحله باید انجام شود به منظور بهینه تعداد گام.

وجود دوربین های دیجیتال و پیچیده بندی دستگاه نظارت بر هر هرزه برای تجزیه و تحلیل بعد.

این نیز که در آن رفاقت مشاهده می شود. در حالی که بازیکنان در حال افراد در تعقیب رویاهای خود را, آنها همچنین به اشتراک گذاری پیوند مشترک از آماده شدن برای چیزی است که تعداد کمی از مردم تا کنون تجربه.

NFL standouts ژاک Ertz و Kiko آلونزو باقی می ماند خوب دوستان پس از رفتن را از طریق این فرایند هم در سال 2013. آنها اغلب کار کردن با هم در offseason در تاسیسات.

اوراق قرضه را تشکیل داده اند در این سال کلاس به عنوان به خوبی.

پس از گرجستان در حال اجرا بازگشت برایان Herrien زد به خصوص خوب 10-حیاط تقسیم او اشاره مشهور Chris Johnson 4.24-دوم 40 بار از سال 2008 است. واشنگتن کارفرمایی آنتونی گوردون بلافاصله به تلفن خود را به نگاه کردن Johnson مسخره 1.43-دوم 10-حیاط تقسیم به دنده Herrien در مورد چگونه به دور او هنوز هم تا به حال برای رفتن.

خنده به حال به سختی فروکش کرد زمانی که بحث تبدیل به یک برنامه ریزی گروه تفرج برای روز بعد.

آماده سازی نهایی

Asiasi مودب و نرم صحبت bristled در اسپیتز اعلام آنها خواهد بود هدف قرار دادن یک آرایشگاه هم روز بعد با کمتر از یک هفته قبل از شروع از ترکیب.

“هیچ کس لمس کردن مو من,” او گفت:. “من نگاه خوب است.”

همکار خود را ترکیب preppers نیست در مورد به اجازه دهید که اسلاید.

اسپیتز گفت: هیچ کس را مجبور به برش مو خود را, اما این گزینه وجود دارد برای هر کسی که به دنبال پاک کردن قبل از نشستن در مقابل تمام NFL مردمی در ایندیاناپولیس. همچنین صحبت از یک خیاط اندازه گیری.

این همه بخشی از فراگیر مقدماتی برنامه که برگ هیچ سنگ نمیماند که پشت یا وزن unlifted.

دو ساعت بعد تاملینسون شد از نهایی خود را شناور جلسه قبل از ترک برای ترکیب.

او گفت که او آرام و متمرکز است. از همه مهمتر او آماده برای بزرگترین مصاحبه شغلی از زندگی خود را.

“من فقط آماده برای رفتن مرد” او گفت:.

تماس با آدم تپه در [email protected] Follow @AdamHillLVRJ در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im