کافی شاپ آمدن این بهار به لاس وگاس هنر منطقه

مرکز شهر را یکی دیگر از کافی شاپ در بهار.

طلایی مه قهوه از درک و ژولیت, Douglas, برنامه ریزی شده است برای باز کردن در ماه مه به عنوان اولین خرده فروشی مستاجر در به اشتراک گذاری جدید در مرکز شهر آپارتمان مجتمع در 2400 S. کازینو مرکز Blvd. در غرب کلرادو خیابان.

نام بخشی است اشاره به این شوالیه طلایی بخشی به سان فرانسیسکو که در آن ژولیت خود را صرف جوانان است. او یک مهمان نوازی حرفه ای بیش از 15 سال در حالی که درک داگلاس یک فرهنگ پاپ/mixed-media mashup/نقاشی های دیواری هنرمند شناخته شده حرفه ای به عنوان Snipt.

طلایی مه انجام خواهد داد تنها Sightglass قهوه از مستقل خواهر و برادر متعلق به شرکت مستقر در سان فرانسیسکو اولین بار با نام تجاری در دسترس خواهد بود در اینجا. نوشیدنی نیز شامل خواهد شد lattes با دست گردد هنر و سست برگ چای.

داگلاس خانواده زیر یک گیاه بر اساس شیوه زندگی کردن را در کافی شاپ در خدمت گیاهی سریع نیش و نانوایی اقلام ساخته شده توسط فروشندگان محلی.

طلایی مه قهوه را 30 تا 40 کرسی از جمله نوار صندلی با ایستگاه های شارژ و آثار هنرمندان محلی نمایش داده خواهد شد. این Douglases همچنین برنامه ریزی برای به نمایش گذاشتن هنر محلی در طول ماهانه پرهای.

ساعت خواهد بود 7 صبح تا 7 بعد از ظهر روزهای دوشنبه از طریق شنبه و 7 صبح تا 5 بعد از ظهر روزهای یکشنبه ، بازدید goldenfoglv.com.

تماس هایدی نزدیک Rinella در [email protected] یا 702-383-0474. Follow @HKRinella در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im