Cobie Smulders کامل فیلمهای قهرمان در تویوتا Super Bowl Ad

تویوتا ساخته شده است یک عادت از گفتن داستان قوی در آن سوپر باول تبلیغات با یک خط تیره از قهرمانی و الهام بخش برای اندازه گیری خوبی. دو سال پیش خودروساز و آن دیرینه آژانس ساعتچی & ساعتچی گفت: داستان فوتی و فوری هشت-زمان پارالمپیک مدال طلا لورن Woolstencroft. در سال گذشته با نام تجاری و آژانس همکاری با بارل ارتباطات به داستان فوتبال phenom Toni هریس برای اولین بار به دریافت یک بورس تحصیلی کالج برای یک غیر لگد زدن به موقعیت.

در این سال قهرمان می آید در قالب Stumptown بازیگر Cobie Smulders, به عنوان او با آرامش و cooly هدایت یک بحران است. چند آشنا فیلم استعارههای بافته شده است به عمل در 60 نقطه دوم با Smulders در نظر گرفتن همه آنها را در گشاد گشاد راه رفتن به عنوان افراد در معرض خطر—از جمله پسر او—هاپ به او Highlander خودرو تویوتا انتخاب کرده است به تمرکز بر روی این سال است.

آگهی رضایت بخش است در سطوح مختلف به خصوص شوخ انگلیسی دوبله که اگر شما توجه نکنید ممکن است توسط پرواز. و بر خلاف برخی از Super Bowl ads است که برای بیشتر بیش از حد بالا رویکرد تویوتا می داند که با نام تجاری خود را به خوبی و به آن خود آگاهی نمایشنامه به نفع خود.

“صبح روز دوشنبه Quarterbacks بپرسید اگر ما موفق بودند اگر ما در نقطه بالا در ایالات متحده آمریکا امروز آگهی متر” گفت: Ed Laukes گروه معاون بازاریابی تویوتا موتور در شمال امریکا است. “ما دوست دارم که بالای 10 یا سه خودرو در میان برندهای اما این هرگز قصد. ما می خواهیم به نمایش گذاشتن چیزی در مورد نام تجاری ما است که ما می خواهیم به بحث در مورد.”

“ما ساخته شده است که نقطه برای راه اندازی 2020 Highlander کمپین” اضافه شده ساعتچی & ساعتچی مدیر اجرایی خلاق John Payne. “ما بود که اولویت شماره 1. ما می خواهیم برای ایجاد یک چلپ چلوپ بزرگ در بازی, اما آن را نیز نیاز به ایجاد یک موج است که هل کمپین در مسیر درست است.”

Helming عمل شد و برای اولین بار سوپر باول مدیر تیم بولاک که مونتاژ یک ستاره تمام خدمه از جمله فیلمبردار ترنت Opaloch (که کار کرده است در چندین فیلم های پرفروش از جمله Avengers: Endgame), تولید, طراح جس Gonchor (شناخته شده برای چند Coen brothers films) و طراح صحنه و لباس کورتنی هافمن (که مشغول به کار در هشت نفرت و دیگر پروژه با مشخصات بالا).

“در مقایسه با غیر قانونی از فیلمسازی این بود که یک نفس اکسیژن” بولاک گفت. “اما آنچه که من در بر داشت طراوت بود که همه به طور کامل متعهد است. آنها خود را پا کردن گاز در هر نقطه و به عنوان سرمایه گذاری در این راه همان آنها برای یک فیلم پرفروش.”

حتی اگر سوپر باول است که در میان پربیننده ترین حوادث در این سیاره استرالیا مادری محروم این پروژه را به ذات خود.

“شما باید یک اسکریپت و شما باید به آنچه که بهترین برای اسکریپت و انجام کار درست برای داستان و شخصیت” او گفت:. “شما نمی توانید فکر می کنم در مورد چگونه بسیاری از میلیون ها و یا میلیاردها نفر از مردم در حال رفتن به تماشای آن. هنگامی که شما در حال کار با مردم و پشتیبانی از این سازمان و شجاع با نام تجاری مانند تویوتا و سپس شما را در یک محل مناسب به کار زندگی به اسکریپت.”

“ما را از طریق صدها نفر از اسکریپت ها قبل از ما به یکی از این” اضافه شده Payne. “این همه راست ها: انفجار, کابوی, یک بیگانه و یک ستاره سینما. دیگر چیزی که ما واقعا دوست داشتم در مورد این ایده این بود که راه آن قرار داده Highlander جلو و مرکز در عمل است.”

در حالی که ستاره برای تویوتا است Highlander خود را بی چون و چرای شریک در این نقطه است Smulders. در حالی که خرید این مفهوم در اطراف Laukes دریافت انتقادات و پیشنهادات از مدیران که تا به حال مشغول به کار در Super Bowl ads قبل از آن اشاره به این بازیگر کانادایی که اکثریت حق انتخاب است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>