ساحل به ساحل تظاهرات ترک متزلزل امریکا در قتلگاه

واشنگتن — با شهرستانها زخمی روز از ناآرامی های خشونت آمیز و امریکا به ریاست هفته ای با محله در قتلگاه شهری خیابان های مستند و متزلزل اعتماد به نفس در مورد زمانی که رهبران را در پیدا کردن پاسخ برای کنترل ضرب وشتم بی امان در میان احساسات خام بیش از افغانستان از مردم سیاه و سفید.

همه از این شکست به یک ملت در حال حاضر bludgeoned با مرگ و میر از این بیماری همه گیر کوروناویروس صعودی گذشته 100,000 و بیکاری افزایش یافت که به سطح دیده نمی شود پس از رکود بزرگ.

یکشنبه دربسته در محیط پر سر و صدا آخر هفته و ماه که دیدم شهر و مقامات دولتی استقرار هزاران نفر از سربازان گارد ملی, تصویب سختگیرانه حکومت و تعطیل انبوه سیستم های حمل و نقل. حتی با کسانی که تلاش های بسیاری از تظاهرات فوران به خشونت کشیده شد و معترضان پرتاب سنگ و کوکتل مولوتوف به پلیس در فیلادلفیا مجموعه آتش سوزی در نزدیکی کاخ سفید و ضربه شد و با گاز اشک آور و اسپری فلفل در آستین و دیگر شهرستانها. هفت بوستون افسران پلیس در بیمارستان بستری شد.

در برخی از شهرستانها دزد شکست راه خود را به فروشگاه ها و فرار کردن از آنجا که آنها می توانند حمل, خروج, فروشگاه صاحبان بسیاری از آنها فقط ramping تا کسب و کار خود را دوباره پس از coronavirus همه گیر مستندات به تمیز کردن خود را در هم شکسته عرض است.

برخی از پلیس زانو زدن

در دیگران پلیس سعی در آرام کردن تنش با زانو زدن در همبستگی با تظاهرکنندگان در حالی که هنوز هم حفظ یک حضور قوی برای امنیت.

تظاهرات بودند موجب مرگ جورج فلوید یک مرد سیاه پوست که التماس هوا به عنوان یک افسر فشرده یک زانو را به گردن او. فلوید مرگ در مینیاپولیس آمد پس از تنش در حال حاضر هایش پس از دو بازداشت شدند و در ماه مه برای فوریه تیراندازی مرگ سیاه هل دهنده Ahmaud Arbery در گرجستان و لویی پلیس تیراندازی مرگ Breonna تیلور در خانه اش در ماه مارس است.

مقیاس از ساحل به ساحل تظاهرات rivaled تاریخی تظاهرات حقوق مدنی و جنگ ویتنام اشاره کرد.

“آنها در حفظ و کشتار مردم ما است. من خیلی مریض و خسته از آن گفت:” Mahira Louis 15 بود که در بوستون در اعتراض با مادرش یکشنبه منجر شعارهای “جورج فلوید می گویند نام او.”

3 روز از تظاهرات در کاخ سفید

تنش افزایش یافت جمعه در برابر کاخ سفید, صحنه از سه روز تظاهرات که پلیس با شلیک گاز اشک آور و نارنجک به یک جمعیت بیش از 1000 شعار معترضان در سراسر خیابان در پارک لافایت. جمعیت زد تا ستون نشانه های جاده ای و پلاستیکی موانع به نور مواج آتش سوزی در خیابان مجاور. برخی از کشیده یک پرچم آمریکا از یک ساختمان و پرتاب آن را به فروغ. یک ساختمان در پارک با حمام و سرویس بهداشتی و تعمیر و نگهداری دفتر رفت تا در شعله های آتش.

منطقه و کل گارد ملی — حدود 1,700 سربازان — نامیده می شد برای کمک به کنترل این تظاهرات با توجه به دو وزارت دفاع مقامات که اصرار بر گمنامی چرا که آنها مجاز به عموم بحث در مورد این موضوع.

مغلوب ساختن پیشی جستن توییتهایی بایدن بازدید سایت

به عنوان تظاهرات بزرگ شده, رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را بازتوییت کرد محافظه کار مفسر باک خادم که به نام “قریب به اتفاق زور” در برابر خشونت آمیز با تظاهر کنندگان.

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن ، presumptive دموکرات نامزد ریاست جمهوری در بازدید از این سایت از تظاهرات در زادگاه خود از ویلمینگتون و به صحبت شدند. او همچنین نوشت: یک پست در رسانه ابراز همدردی برای کسانی که نومید مورد فلوید را کشتن.

حداقل از 4400 نفر بازداشت شده اند بیش از روز از اعتراضات با توجه به یک چوب خط حساب وارد شده توسط آسوشیتد پرس. دستگیری محدوده سرقت و مسدود کردن بزرگراه به شکستن حکومت نظامی.

در شهر سالت لیک یک فعال سیاسی با رهبر محکوم به تخریب اموال, اما گفت که شکسته ساختمان نباید سوگواری در همان سطح به عنوان سیاه و سفید مردان مانند فلوید.

“شاید این کشور را از این یادداشت که ما بیمار از پلیس قتل غیر مسلح سیاه مردان گفت:” لکس اسکات بنیانگذار Black Lives Matter ایالت یوتا است. “شاید دفعه بعد یک افسر پلیس تصمیم می گیرد به ماشه او را به تصویر شهرستانها در حال سوختن است.”

تظاهرات مسالمت آمیز

در عین حال هزاران نفر هنوز در راهپیمایی مسالمت آمیز در شهر فینیکس آلبوکرک و دیگر شهرستانها با برخی خواستار پایان دادن به آتش سوزی و خرابکاری و سرقت و گفت آن را تضعیف خواستار عدالت و اصلاحات است.

در مرکز شهر آتلانتا مقامات شلیک گاز اشک آور برای متفرق کردن صدها نفر از تظاهرکنندگان. شهردار Keisha لنس پایین گفت: t wo افسران شده بود از کار اخراج شده و سه قرار داده شده بر روی میز وظیفه پس از فیلم نشان داد پلیس در اطراف یک ماشین شنبه و با استفاده از تفنگ بی حس کردن روی مرد و زن در داخل.

در لس آنجلس یک SUV پلیس شتاب به چندین معترض در خیابان ضربه زدن دو نفر به زمین. نزدیکی در سانتا مونیکا نه چندان دور از یک تجمع مسالمت آمیز گروه های شکست را به فروشگاه راه رفتن با جعبه کفش و صندلی تاشو در میان موارد دیگر. آتش سوزی در یک رستوران در سراسر خیابان. نمرات swarmed به نزدیکی فروشگاه های خروجی در لانگ بیچ. برخی از بريدن armloads از لباس از برای همیشه لطفا برای 21 فروشگاه دور در کیسه های زباله.

3 افسران هنوز شارژ

در مینیاپولیس افسر که فشرده زانو خود را بر روی فلوید گردن شده است به اتهام قتل, اما معترضان خواستار سه تن دیگر از ماموران در صحنه بود تحت پیگرد قانونی قرار. هر چهار نفر از کار اخراج شدند.

“ما در حال انجام نیست” گفت: Darnella اب راه رفتن را از یک سازمان به صورت سیاه و سفید زندگی می کند موضوع در کشور همسایه St. Paul که در آن هزاران نفر جمع شده بودند مسالمت آمیز در مقابل ساختمان مجلس ایالت. “آنها ما فرستاده و ما تنها از آنها خواست تا برای دستگیری.”

مینه سوتا رژیم صهیونیستی است. تیم Walz در آورده هزاران نفر از سربازان گارد ملی در روز شنبه برای کمک به سرکوب خشونت بود که آسیب دیده و یا تخریب صدها ساختمان در مینیاپولیس, بیش از روز از تظاهرات. که به نظر می رسد برای کمک به حداقل رساندن ناآرامی اما هزاران نفر راهپیمایی در یک بسته آزادراه متزلزل شد هنگامی که یک نیمه نورد را در میان خود.

نسل نفرت

انزجار بیش از نسل های نژادپرستی در کشور تاسیس شده توسط slaveholders همراه با یک رشته از های اخیر به لحاظ نژادی به اتهام قتل به استوک خشم. اضافه کردن به که بود احساس وحشت و نگرانی از مستندات در آورده با این بیماری همه گیر است که به طور نامتناسبی صدمه دیده جوامع رنگ نه تنها از لحاظ عفونت اما در کار ضرر و زیان اقتصادی و استرس است.

خیل از تجمع مردم برای تظاهرات تهدید به ماشه جدید شیوع یک واقعیت تحت الشعاع قرار توسط جوش تنش است.

در Indianapolis, دو نفر کشته و در انفجار در مرکز شهر خشونت آخر این هفته اضافه کردن به مرگ و میر گزارش شده در دیترویت و مینیاپولیس.

دولت مقصر سمت چپ

در توییتهایی یکشنبه تهمت سرزنش آنارشیست ها و رسانه ها برای دامن زدن به خشونت است. دادستان کل ویلیام Barr اشاره انگشت “دور چپ افراطی” گروه. روسای پلیس و سیاستمداران متهم به خودی باعث مشکلات.

در مینیاپولیس تقاطع که در آن فلوید کشته شد مردم جمع شدند و با جارو و گل و گفت: این مهم برای محافظت از آنچه آنها به نام “فضای مقدس.”

در میان کسانی که در مینیاپولیس شد مایکل براون Sr. پدر مایکل براون که قتل توسط یک افسر پلیس در فرگوسن میسوری, تنظیم کردن ناآرامی ها در سال 2014.

“من درک می کنم آنچه در این خانواده احساس است. من درک می کنم آنچه در این جامعه احساس,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im