مربی و مدیر عامل شرکت در حال خروج از شرکت و ملیله مدیر عامل شرکت پله در

ملیله به پایان رسید روز با برخی از خبر بزرگ: Joshua Schulman, مدیر عامل شرکت و نام تجاری جمهور مربی ترک این شرکت است.

ملیله, که همچنین دارای کیت بیل زدن و استوارت ویتزمن اعلام کرد که در آن رئیس و مدیر عامل شرکت Jide Zeitlin را نظارت مربی به طور موقت به عنوان شرکت جستجوها برای یک مدیر عامل جدید و Zeitlin تا به حال متعهد باقی می ماند با ملیله برای سه سال آینده.

Zeitlin طولانی-زمان رئیس ملیله در زمان مدیر عامل شرکت نقش در ماه سپتامبر جایگزین ویکتور لوئیس تنها چند هفته پس از شرکت قطع کامل آن در سال پیش بینی شده است. لوئیس مسئول تغییر نام شرکت به ملیله و ادغام کیت بیل زدن و استوارت ویتزمن.

“پس از تبدیل شدن به مدیر عامل شرکت من تا به حال این فرصت را به تجربه خودم در این شرکت از جمله پیشرو در عمق بررسی از برندها و کسب و کار” Zeitlin در بیانیه ای گفت. “این بررسی نشان داد جذاب فرصت های رشد برای مربی کیت بیل زدن و استوارت ویتزمن که ما باز خواهد شد با اعمال نفوذ بیشتر در هر برند متفاوت موقعیت و قوی مصرف کننده اتصالات طراحی شده توسط مدرن, فرز, ملیله پلت فرم.”

Zeitlin گفت: بیش از چند سال آینده این شرکت خواهد بود بیشتر “مصرف کننده محور و اطلاعات محور سازمان است.”

با وجود تغییر دهید. مربی همچنان به عنوان یک بازیگر جامد. به عنوان آن مالی سه ماهه دوم پایان دسامبر ، 28 نام تجاری تولید فروش خالص از $1.27 میلیارد دلار 2 درصد بالاتر از مدت مشابه در سال قبل در حالی که فروش قابل مقایسه نیز تا 2 درصد.

هر دو سود ناخالص و سود عملیاتی در مربی رشد به ترتیب به $877 میلیون در مقابل $860 میلیون سال قبل و به $383 میلیون در مقابل $374 میلیون سال قبل.

پس Schulman پیوست مربی در سال 2017, او ریاست بیش از نه چهارم متوالی در مقایسه با رشد فروش.

Schulman خروج آخرین در یک سری از اجرایی تغییرات در پرده نقش دار. لیز فریزر بود به نام مدیر عامل شرکت Kate Spade موثر مارس 1, مصرف بیش از موقت جوآن Crevoiserat که همچنان با نام تجاری CFO. فریزر قبلا رئیس جمهور لافایت 148 و مدیر عامل آن کلاین.

جورجو Sarné در ضمن نامگذاری شد, مدیر عامل شرکت Stuart Weitzman نیز موثر مارس 1, مصرف بیش از Eraldo Poletto. Sarné قبلا رئیس جمهور از هر دو ملیله آسیا و مربی آسیا است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im