سی ان ان همچنان خود را در صف مقابل—اما Coronavirus بود فیل در اتاق

Coronavirus بیماری همه گیر در حال حاضر با پرتاب یک آچار را به صف مقابل فصل با رسانه ها شرکت های لغو خود را در صف مقابل حوادث اوایل این هفته. اما سی ان ان رفت جلوتر با خود را ارائه پنج شنبه شب, لگد زدن چشمگیر فصل با آن سی ان ان تجربه رویداد در مقر نیویورک در 30 هادسون متری.

با وجود رشد coronavirus نگرانی WarnerMedia کابل شبکه خبر تا به حال هیچ مشکل متقاعد کردن خریداران به بازحمت حرکت کردن به Hudson متری: 250 صندلی تئاتر به ظرفیت پر شده با برخی از شرکت کنندگان تنزل به یک سرریز اتاق. اما کروناویروس نبود دور از هر کسی افکار و موضوع اصلی در ارائه که شامل چندین پانل و بحث از سی ان ان مدیران و روزنامه نگاران که تبلیغ سی ان ان نقطه فروش کلیدی و نقاط قوت آن در سیستم عامل های مختلف.

“ما با قرار دادن نیازهای مشتریان ما در مرکز همه چیز را ما انجام می دهیم” گفت: جو هوگان evp فروش و بازاریابی WarnerMedia.

جف Zucker رئیس WarnerMedia اخبار و ورزش و رئیس سی ان ان در سراسر جهان اشاره کرد که 93 درصد از بینندگان سی ان ان زنده است, کلید آمار برای تبلیغ چون “زنده تلویزیونی است مهم تر از همیشه است,” او گفت:.

اما “سی ان ان بسیار بزرگتر از فقط تلویزیون است. ما یک دیجیتال نیروگاه گفت:” Zucker که با اشاره به این که همشهری دیجیتال تا به حال بزرگترین ماهانه مخاطبان تا کنون در ماه ژانویه با 148 میلیون منحصر به فرد ایالات متحده بازدید کنندگان است.

و در حالی که سی ان ان انتخابات را پوشش خواهد تسلط زیادی از سال 2020 این شرکت نمی تواند تا بسته شدن مغازه ها بعد از ماه نوامبر است. “سی ان ان دارای یک استراتژی پس از انتخابات گفت:” Zucker از جمله بزرگتر سرمایه گذاری در CNN کسب و کار بیشتر پادکست از طریق سی ان ان صوتی و یک تخته سنگ از جدید سری اصلی.

سانجی گوپتا, CNN, ارشد پزشکی خبرنگار در مورد صحبت های جدید خود را coronavirus محور سی ان ان پادکست که عرضه این هفته—Coronavirus: واقعیت در مقابل داستان—و به روز رسانی بر روی این بیماری همه گیر و رویکرد خود را به پوشش آن است.

“تلاش برای فراهم کردن زمینه برای مردم مهم است” گفت: Gupta. “شما نیاز به رسمیت شناختن اهمیت آنچه اتفاق افتاده است به منظور قادر به مقابله با آن.”

گوپتا گفت: شرکت کنندگان است که او نه دست دادن با هر کسی در طول اپیدمی اما مطمئن چشمگیر مخاطبان است که آن را هنوز هم امن به یک اتاق با 250 نفر دیگر. نیز وجود دارد بدون نیاز به خرید ماسک و یا جلو و فرزندان خود را از مدرسه است. “ما هنوز وجود دارد,” او گفت:.

اندرسون کوپر صحبت در مورد اهمیت روزنامه نگاری در امروز “خبر جعلی” جهان است. “شده است وجود دارد هرگز یک مهم تر زمان در کسب و کار ما در… حقیقت این است که تحت حمله” گفت: کوپر. “در آن زمان بسیار مهم وجود دارد به افرادی که مایل به ایستادگی کردن.”

جان پادشاه, رئیس ملی خبرنگار در داخل و سیاست ارائه بینش به وضعیت انتخابات ریاست جمهوری پست-سه شنبه. “وجود دارد یک مبارزه واقعی در درون حزب دموکرات و ما باید یک راه برای رفتن گفت:” پادشاه از مسابقه بین جو بایدن و برنی سندرز برای نامزدی. “این بیش نیست.”

در دیگر چشمگیر, اخبار, شجاع Studios, سی ان ان مارک محتوا استودیو است teaming با AT&T را Xandr به تحویل مارک محتوا در سراسر Xandr را نشانی از رد پای تلویزیون. “سن اسناد برای مارک محتوا وارد کرده است” گفت: شجاع بنیانگذار اتو بل.

AT&T کسب و کار مدیران صحبت در مورد 5G و پیامدهای آن برای تبلیغ است. Sarita رائو svp, کسب و کار, بازاریابی, تجزیه و تحلیل و اتحاد برای AT&T, کسب و کار, پیش بینی یک زندگی واقعی نسخه 2002 فیلم علمی تخیلی گزارش اقلیت که دیدم تام کروز راه رفتن را از طریق یک مرکز خرید و مواجهه بیش از حد هدفمند پیام بر روی صفحه نمایش های مختلف.

سی ان ان همچنین به شرکت کنندگان در یک نگاه اجمالی در دو آینده سری اصلی از جمله جستجو برای ایتالیا با Stanley Tucci که در آن بازیگر تورهای ایتالیا و می آموزد مختلف داستان در مورد این کشور مواد غذایی است. (توچی قادر به پرواز به این رویداد از لندن به دلیل coronavirus نگرانی اما ثبت یک ویدیو کوتاه برای مخاطبان.)

در راوی پاتل پیگیری شادی بازیگر سفر جهان با دوستان و خانواده در جستجوی پاسخ به سوالات مانند چگونه به منظور بالا بردن یک کودک است.

سی ان ان تجربه رویداد برگزار شد در مدت کوتاهی پس از, فاکس نیوز, رسانه ها و Comcast را ازادی حرکت و جنبش و هر یک از لغو مربوطه خود را در صف مقابل ارائه شد که برنامه ریزی برای بعد از آن در ماه مارس است. دیگر در صف مقابل و NewFronts سخنرانی هنوز در, در حال حاضر, هر چند برخی از شرکت های رسانه ای در حال خانههای گلی خالی گزینه های خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im