سی ان ان لنگر اندرسون کوپر اعلام تولد پسر, وایات

نیویورک — اندرسون کوپر پدر یک نقطه عطف سی ان ان لنگر می گوید در حالی که او باور نمی کند که تا کنون اتفاق می افتد.

کوپر اعلام تولد پسرش وایات شنبه شب خود را نشان می دهد و در طولانی Instagram post. پسرش متولد شد و در روز دوشنبه از طریق قائم مقام این خبرنگار گفته است که پس از پدر خود که فوت کرد زمانی که کوپر 10 بود.

“در دوشنبه شدم پدر. من در واقع هرگز گفت که قبل از اینکه با صدای بلند و آن را هنوز هم نوع astonishes من” کوپر گفت: در نمایش “AC360.”

لنگر گفت که او احساس مهم بود که در میان داستان در مورد کسانی که درد و رنج و مرگ در این بیماری همه گیر کوروناویروس به “برگزاری لحظات شادی است.”

مشاهده این پست در Instagram

من می خواهم برای به اشتراک گذاشتن با شما برخی از اخبار شاد. روز دوشنبه من شد پدر. این است وایات کوپر. او سه روز است. او پس از نام پدرم که فوت کرد زمانی که من ده. من امیدوارم که من می تواند به عنوان یک پدر و به عنوان او بود. پسر من وسط نام مورگان. این نام خانوادگی در من طرف است. من می دانم که پدر و مادر من دوست داشتم نام مورگان چون من به تازگی یک لیست آنها ساخته شده 52 سال پیش زمانی که آنها در تلاش برای فکر می کنم از نام برای من. وایات مورگان کوپر. پسر من. او 7.2 پوند در زمان تولد او شیرین است و نرم و سالم هستم و فراتر از آن خوشحال است. به عنوان یک گی بچه من هرگز فکر نمی کردم آن را ممکن است برای یک کودک, و من سپاسگزار برای همه کسانی که راه را هموار و برای پزشکان و پرستاران و هر کس درگیر در تولد پسرم. بیشتر از همه من هستم قابل توجه قائم مقام که انجام وایات و تماشای بیش از او را با عشق و به نرمی و به هنگام تولد به او. آن است که فوق العاده برکت – آنچه او و تمام عملیاتی را برای خانواده هایی که نمی تونم کودکان. من جانشین زیبا خانواده خود زیبا و حمایتی شوهر و بچه ها و من فوق العاده خدا را شکر برای همه حمایت آنها داده اند وایت و من. خانواده من این است که برکت به این خانواده در زندگی ما, من آرزو می کنم من پدر و مادر و برادر من کارتر زنده بودند برای دیدار با وایات اما من می خواهم به باور آنها می تواند او را ببیند. من تصور کنید که همه آنها را با هم به دست یکدیگر لبخند و خنده, خوشحال می دانم که عشق خود را زنده در من و در وایات و خانواده ما همچنان ادامه دارد.

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط andersoncooper (@andersoncooper) on

این بخش شامل چند عکس از نوزاد.

“به عنوان یک گی بچه من هرگز فکر نمی کردم آن را ممکن است برای یک کودک, و من سپاسگزار برای همه کسانی که راه را هموار و برای پزشکان و پرستاران و هر کس درگیر در تولد پسرم” کوپر نوشت: در Instagram. “بیشتر از همه من هستم قابل توجه قائم مقام که انجام وایات و تماشای بیش از او را با عشق و به نرمی و به هنگام تولد به او.”

Cooper, 52, گفت که او پشیمان است که خود پدر و مادر و برادر نمی شد زنده برای دیدار با پسرش. کوپر مادر گلوریا وندربیلت درگذشت در ماه جولای در 95.

این Instagram پست شامل یک عکس از کوپر تغذیه پسرش یک بطری. نوزاد را نام میانی, Morgan نیز نام خانوادگی. آن نام پدر و مادر او در نظر گرفته شده برای کوپر با توجه به یک لیست او به تازگی یافت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>