تعطیلی اخراج ابر آینده برای برخی از لاس وگاس homebuyers

جیمز پروست و Stepfanie تایلر در حال خرید اولین خانه خود را با هم در یک محل ساخته شده از ابتدا با مقدار زیادی از ارتقاء و فضای یک روز برای یک استخر کوچک و یک آشپزخانه.

آنها در حال حاضر حدود $36,000 در سپرده در لاس وگاس ، اما درآمد خود را فرو برد زمانی که این بیماری همه گیر کوروناویروس تعطیل اندازه اقتصاد تقریبا به مدت یک شب — و لغو فروش نیست و بسیار ساده است.

اگر آنها با قرار وثیقه در صفحه اصلی خرید آنها نمی خواهد پول خود را به عقب.

“ما در اشک و در مورد این کار هر هفته” پروست گفت. “این فقط بمکد.”

سراسر دره خانه شکارچیان که به امضا قرارداد فروش قبل از شیوع کروناویروس مواجه شده اند یک سوال مشابه: باید از آنها انصراف از خرید و خطر از دست دادن سپرده چوب با فروش و یا صبر کنید برای دیدن آنچه که جهان به نظر می رسد به عنوان بسته الحاقی?

لاس وگاس’ بازار مسکن است به آرامی chugging, اما بسیاری از خریداران را لغو میان بالا رفتن سرسام آور با از دست دادن شغل و خط لوله فروش منقبض شده است سریع.

“آن را در حالی که برای همه چیز به عقب بر گردیم به حالت عادی” گفت: Klif Andrews, لاس وگاس بدست آورد رئیس جمهور برای سازنده Pardee Homes.

کتاب داستان خانه است نه شاهد افزایش ابطال آن از خریداران. اما چند شغل خود را از دست و سازنده تحت فشار قرار دادند پشت بسته خرما صاحب Wayne Laska گفت.

خود خریداران-در-نگه دارید شامل یک زن و شوهر در 50s خود را یک به یک و یک پورتر در MGM بزرگ, او گفت:.

هر دوی آنها گذاشته است.

‘کمی کمتر عجیب و غریب’

پس از شروع سال با افزایش فروش, Las Vegas,’ بازار مسکن شده است به طور گسترده ای انتظار می رود برای دریافت آمار خرید اینترنتی از وقوع. همه گیر خاموش دره مالی اصلی موتور, گردشگری, تبدیل نوار به شهر ارواح با سوار کردن ساختمان ها و سنگر رفت و آمد مکرر ورودی.

در هرج و مرج ماه مارس زمانی که در لاس وگاس آغاز شده و به سرعت در حال خاموش کردن بیش از ترس از ویروس یک رکورد 208,869 اولیه بیمه بیکاری ادعا واصل شد در نوادا – تا 2,125 درصد از مارس 2019, دولت, داده ها نشان می دهد.

مردم هنوز هم خرید خانه در میان آشفتگی, اما بازار ضربه زدن به ترمز.

جنوب نوادا سازندگان امضا 459 قراردادهای فروش و تا به حال 215 لغو فروش در ماه آوریل – در مقایسه با بیش از 1000 فروش هر یک از قبل از سه ماه و به طور متوسط ماهانه 149 لغو در آن زمان با توجه به داده ها از سازندگان خانه پژوهش رئیس جمهور اندرو اسمیت.

اندروز از Pardee گفت: حجم فروش شد “به شدت” تحت تاثیر قرار در ماه مارس و شرکت خود را “کار با” خریداران که می خواهند برای به تاخیر انداختن خود تاریخ بسته شدن.

اما او گفت که مردم تنظیم به زندگی روزانه در طول همه گیر, فروش, فعالیت برداشت کرده است به تازگی.

“همه چیز احساس کمی کمتر عجیب و غریب,” اندروز گفت.

‘نه درست انجام’

در رساله بازار چوب خط حساب کردن از لغو معاملات نزدیک به دو برابر در ماه مارس سال جاری به حدود 2,540 و سپس کاهش یافت و در حدود 11 درصد در ماه آوریل به 1,190 با توجه به انجمن تجارت لاس وگاس Realtors.

اما به طور کلی فروش در حال سقوط سریع در آنچه که معمولا شلوغ بهار خرید فصل. در اطراف 1,970 تک خانواده خانه های داد و ستد دست ماه گذشته 28.5 درصد از ماه مارس و 31.4 درصد از آوریل سال گذشته LVR گزارش شده است.

در پاسخ به بحران انجمن نورد ضمیمه است که می تواند متصل به قرارداد فروش, اگر مورد تایید خریدار و فروشنده است. این اجازه می دهد تا معاملات بود به تعویق افتاده و یا لغو و سپرده بازگشت به خریداران اگر مثلا آنها نمی توانند دست آوردن یک وام مسکن به دلیل از دست دادن درآمد ناشی از این بیماری همه گیر.

LVR جمهور تام بلانچارد یک کارگزار با اجاره انبار گفت: پیام خود را برای اعضای این نیست که “به سختی می شود مذاکره کنندگان.” هیچ کس نباید سود حاصل از آشفتگی با نگه داشتن کسی سپرده و فروش خانه او اضافه شده است.

“آن را درست انجام … اما برخی از آن را انجام خواهد داد” او گفت:.

جدید-صفحه اصلی خریداران پروست یک مدیر مدیریت محصول در سایت سفر Vegas.com و تایلر بنیانگذار شرکت بازاریابی Blackfox خلاق در میان کسانی است که می تواند از دست دادن بزرگ اگر آنها راه رفتن به دور.

این زن و شوهر هر دو در 30s خود را در نوامبر و با امضای قرارداد فروش چند ماه بعد با ساز قرن جوامع برای یک خانه یک طبقه در جنوب غربی دره.

قیمت خرید دلار است 517,000, پروست گفت. آنها در حال حاضر حدود $31,000 در ارتقاء بخشی از هزینه های کل برای پایان بالاتر کف کانتر درب و جنبه های دیگر از خانه.

تایلر گفت: آنها نیز ذخیره و بودجه برای آشپزخانه در فضای باز در حیاط یک استخر کوچک در حیاط خلوت و مدرن محوطه سازی کویر.

اما پس از همه گیر آمار خود را در ترکیب درآمد کاهش یافته و به 50 درصد پروست گفت. آنها می خواستند ،

‘خوش آمدید به جامعه!’

همانطور که در ایمیل تایلر ارائه شده به نقد و بررسی-مجله پروست گفته یک قرن جوامع فروش دیپلم در 20 مارس که او تا به حال شده است furloughed آنها را “به سختی قادر به پرداخت هزینه اجاره” و اکثریت قریب به اتفاق نقدی خود را گره خورده بود تا در سپردن.

در مارس 31, فروش دیپلم نوشت که قرن نخواهد بازپرداخت هر سپرده به خریداران که گذشت پنج روز حق فسخ “همانطور که اشاره شد در اسناد قرارداد.”

“اگر شما هنوز هم می خواهم به لغو در این نقطه در زمان,” او گفت: “سازنده نخواهد بود استرداد هر گونه پول به شما.”

قرن سخنگوی Alyson بن گفت: نقد و بررسی-مجله تعهد خود را به مشتریان “بالاترین اولویت ما است و در طول همه گیر شده اند مجدانه با خریداران مورد به مورد و بر اساس.”

او گفت: سازنده است “در حال حاضر تعامل” با لاس وگاس زن و شوهر اما “علنا فاش کردن اطلاعات بیشتر در مورد خریداران قرارداد.”

فروش رود که در ماه جولای. پروست و تایلر در حال انتظار برای تصمیم گیری چه باید بکنید.

“آن احساس می کند مانند داده های جهانی همه گیر می تواند آنها را پرتاب ما یک استخوان در اینجا” پروست گفت.

قرن در ضمن فرستاده است “بسیار خوشحال ایمیل” با به روز رسانی, در خانه, او گفت:. فروش همکاران گفت: زن و شوهر, آوریل 5 که فریم آغاز شده بود.

“یک بار دیگر” فروشندگان نوشت: “تبریک خرید خانه جدید خود را و خوش آمدید به جامعه!”

تماس با الی Segall در [email protected] یا 702-383-0342. Follow @eli_segall در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im