بسته اخبار اسپرز سراسیمگی از کسب و کار در فروشگاه ها مشروب گلدان درمانگاه

مشروب و ماری جوانا ظاهرا ضروری است به برخی از افراد در لاس وگاس سه شنبه شب.

در ساعت بعد از رژیم صهیونیستی است. استیو Sisolak کارگردانی همه “غیر ضروری” کسب و کار برای برخی از مردم در لاس وگاس دره سر به میله فروشگاه ها مشروب و حشیش درمانگاه ها پیش از این کارگردانی تعطیلی کسب و کار از جمله میله قمار و ورزشگاه.

“ما نمی خواهد بود قادر به انجام هر کاری اما در خانه ماندن” دیوید Humphries, 73 گفت: در خارج از لی تخفیف مشروب در فلامینگو جاده ها است. “علف های هرز مشروب – بدون که این امر می تواند دیوانه به ماندن در خانه.”

ظهر جمعه فرماندار گفت: همه “غیر ضروری” کسب و کار بسته شود در تلاش برای کند کردن گسترش coronavirus.

ضروری کسب و کار با توجه به دفتر والی شامل فروشگاه های مواد غذایی, بانک ها, ایستگاه های گاز, بانک ها و دفاتر پزشکی و همچنین رستوران ها که می تواند در ارائه و یا پر کردن به سفارشات.

یک خط پیچیده در اطراف جوهر درمانگاه شاهدانه ساختمان در Tropicana خیابان و جونز بلوار. یکی از مشتری نزدیک به جبهه خط که کاهش یافته است شناسایی می شود گفت که او تا به حال شده است در انتظار در خط برای بیش از دو ساعت است.

در O’Aces Bar & Grill به طور منظم بسته بندی شده نوار منطقه به عنوان ساعت علامت سمت فرماندار موظف نیمه شب خاموش کردن دستگاه های بازی از جمله دستگاه های حافظه است که در داخل نوار.

“این آخرین hurrah,” مدیر کل John Wiley گفت. “این مثل این است که یک خانواده را در اینجا و این نوع مانند یک حزب دور رفتن و یا حداقل یک بعد می بینید.”

در حالی که برخی از گلدان مغازه ها و فروشگاه ها مشروب دیدم مردم عجله در به سهام تا بسیاری از فروشگاه ها در سراسر شهر دیدم کسب و کار به طور معمول سه شنبه شب.

با یک سبد پر از Heineken آبجو Humphries, که گفت که او یک سرباز سابق ویتنام است گفت: او هرگز زندگی می کردند از طریق چیزی شبیه به آنچه Sisolak دستور داده است.

“شما فکر می کنم این امر می تواند یک کسب و کار ضروری” او کنایه آمیز در مورد مشروب فروشی.

تماس با دالتون LaFerney در [email protected] یا در 702-383-0288. Follow @daltonlaferney در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im