بسته لاس وگاس دره ارشد مراکز کار برای اطمینان از گرسنه هستند تغذیه

ارشد مراکز در اطراف دره لاس وگاس توقیف توسط COVID-19 شیوع در حال پیدا کردن راه هایی برای ادامه کمک به افراد مسن در این نامشخص زمان.

تمام دره مراکز اعلام تعطیلی در اواسط آوریل تا اواسط ماه آوریل حداقل از جمله امکاناتی که ارائه مواد غذایی برای سالمندان به عنوان بخشی از خود را به طور منظم برنامه نویسی. است که در سمت چپ سالمندان احساس “بسیار عصبی” در مورد چشم انداز خود را برای سه مربع وعده غذا در روز گفت: Byron Goynes مدیر برنامه در مارتین لوتر کینگ جونیور ارشد مرکز در شمال لاس وگاس.

“این تاسیسات برای تعدادی از اعضای ما,” او گفت:. “این جایی است که آنها می آیند برای معاشرت. این است که در آن آنها می آیند برای باز کردن از پیچ. این است که خانه خود را.”

گرسنگی در میان سالمندان است یک مسئله ملی. در سراسر کشور حدود 5.5 میلیون بزرگسال در سنین 60 و بالاتر — حدود 7.7 درصد از این گروه سنی بودند نا امنی غذایی در سال 2017, با توجه به داده ها از غیر انتفاعی تغذیه امریکا است.

COVID-19 مرکب است چالش از آنجا که بسیاری از سالمندان در حال تلاش برای جلوگیری از رفتن به مکان هایی مانند فروشگاه های مواد غذایی. مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری توصیه می کند کسانی که 65 ساله و مسن تر — که در معرض خطر عوارض شديد از ویروس — خانه بمانند.

MLK مرکز بسته در اوایل ماه مارس “از فراوانی احتیاط” Goynes گفت این یک تصمیم دشوار چرا که “ما می دانستیم که ما تا به حال این جمعیت آسیب پذیر.”

به طور معمول این مرکز است که در عمل فرصت های اقتصادی هیئت مدیره کلارک کانتی در خدمت ناهار به طور متوسط 65 تا 70 نفر در هر روز هفته. کسانی که 60 سال مجبور به پرداخت در حالی که کسانی که 55-59 خواسته برای اهدای $3.

پس از مرکز بسته شده و کارکنان به خارج از مشتریان به طور منظم برای دیدن اگر آنها نیاز به وعده های غذایی. حدود 15 گفت: “بله.” از کسانی که بیشترین درخواست خانه-تحویل وعده های غذایی اما چند آمد به مرکز شهر را انتخاب کنید تا مواد غذایی.

این مرکز همچنین به طور منظم توزیع کیسه های مواد غذایی را از سه مربع بانک مواد غذایی در اولین و سومین پنج شنبه هر ماه. آن را با اضافه کردن اضافی و توزیع این جمعه و باید به اندازه کافی مواد غذایی برای حدود 150 نفر از سالمندان است.

Goynes گفت: این مرکز نیز دریافت کرده است حدود 55 تماس در مورد سالمندان که به طور منظم اما نیاز به کمک های غذایی. او گفت: مواد غذایی خواهد شد در کنار مجموعه ای از آنها را در روز جمعه رویداد.

“آن را منحصر به فرد به اعضای ما,” او گفت:. “ما قصد داریم برای کمک به تغذیه ارشد جامعه است.”

در اینجا نگاهی به آنچه در برخی دیگر از مراکز ارشد در حال انجام میان COVID-19 شیوع:

هندرسون

پارک میراث ارشد مرکز و در مرکز شهر مرکز ارشد — هر دو عمل توسط شهر هندرسون — بسته حداقل تا مارس 13. آنها در خدمت ساکنان سنین 50 ساله و مسن تر.

این مراکز به طور معمول ارائه در وعده های غذایی فرد پنج روز در هفته و در خانه تحویل وعده های غذایی از طریق وعده های غذایی بر روی چهار چرخ. سالمندان به طور معمول پرداخت $7.50 هر وعده غذایی است.

این شهرستان دارای حدود 410 وعده های غذایی بر روی چهار چرخ گیرندگان. “آن را ضروری و کاملا ضروری است برای نگه داشتن این سرویس گفت:” کوری, Clark, recreation services manager برای شهرستان Henderson.

وعده های غذایی بر روی چهار چرخ گیرندگان به طور معمول قادر به ترک خانه های خود را جز برای قرار ملاقات های پزشکی, Clark گفت. “آنها معمولا لازم نیست که خانواده در شهر هستند که حمایت از آنها است.”

دو ارشد مراکز به طور معمول در خدمت یک کل از 250 به 450 نفر در اتاق ناهار خوری, اتاق ناهار هر روز.

پس از این مراکز بسته شد و شهر به نام همه کارکنان از سالمندان که به طور منظم در خدمت. در ابتدا 60 با بیان این که نیاز به وعده های غذایی که کارکنان در حال تحویل به خانه های خود. در حال حاضر این تعداد افزایش یافته است و به حدود 200.

“ما همچنان به شنیدن از مردم هر روز که در یک نقطه که در آن آنها در حال حاضر نیاز به وعده های غذایی” کلارک گفت.

این شهر همچنین دارای تحویل کیسه های مواد غذایی اهدا به 1,875 سالمندان در ارشد مجتمع های مسکن انجام داده اند و چندین درب-به-درب dropoffs از مارس 19, Clark گفت.

در این شهرستان دریافت کمک های مالی از رستوران ها و قمار پیروی از رژیم صهیونیستی است. استیو Sisolak را در سطح ایالت اجباری خاموش شدن بسیاری از کسب و کارهای غیر ضروری در مارس 20, اما اولیه که افزایش را تصویب کرده است.

“کمک مالی به غیرتت این هفته” کلارک روز سه شنبه گفت.

این شهرستان پذیرش کمک های مالی از غذا و همچنین به عنوان آیتم های خانگی مانند صابون تمیز کردن لوازم و کاغذ توالت.

لاس وگاس

شهر لاس وگاس’ پنج ارشد مراکز ارائه نمی دهد وعده های غذایی شهرستان سخنگوی Jace ساحلی گفت: در مارس 26 ایمیل به نقد و بررسی-مجله.

برخی از مراکز ارشد گرچه در کافی نت ها با غذا و تنقلات در دسترس برای خرید. اما همه به طور موقت بسته با توجه به COVID-19.

“سه مربع و دیگر مواد غذایی محلی بانک ها و همچنین مواد غذایی pantries مانند به اشتراک گذاری وگاس در حال کمک به سالمندان ما نیاز به وعده های غذایی” Radke گفت.

کلارک کانتی

کلارک شهرستان دارای هشت ارشد مراکز اما تنها یک — Moapa دره مرکز تفریح و سرگرمی — را ارائه می دهد وعده های غذایی شهرستان سخنگوی استیسی Welling گفت. مرکز تفریح و سرگرمی — مدیریت توسط ایالات سالمندان, Inc. — در Overton حدود 63 کیلومتر از لاس وگاس.

مدیر برنامه سیندی مارینو و سه بخشی-کارمندان زمان شروع به کار 6 صبح در روزهای هفته برای آماده سازی وعده های غذایی برای سالمندان است.

ناهار تحویل داده شده است به حدود 30 خانه نشین سالمندان روزانه و 55 سالمندان به مرکز را انتخاب کنید تا مواد غذایی. وعده های غذایی 4 دلار هر — هزینه که یارانه توسط شهرستان و دولت و سازمان های فدرال.

شهرستان های دیگر تلاش: Clark County و شرکای اجتماعی اعلام کرد, مارس 23 اندازی آزمایشی برنامه “تحویل با عزت.” آن را فراهم می کند وعده های غذایی به کسانی که با زمینه ای شرایط پزشکی و سالمندان برخی از آنها در حال بالا بردن نوه های خود را.

برای راه اندازی خانواده ها مشخص شد با کمک از لاس وگاس غیر انتفاعی پرورش Kindship. سرآشپزها در عسل نمک ساخته شده 800 وعده های غذایی برای تحویل به نزدیک به 100 خانواده.

North Las Vegas

این شهرستان از شمال لاس وگاس سه ارشد مراکز واقع در مراکز تفریحی: محله مرکز تفریح و سرگرمی نقره مسا مرکز تفریح و سرگرمی و Skyview چند نسل مرکز تفریح و سرگرمی (که توسط YMCA).

این مراکز در خدمت ساکنان سنین 60 — اگر چه سالمندان را مجاز مهمانان جوان و وعده های غذایی رایگان هستند.

پس از ارشد مراکز بسته کارمندان به نام به طور منظم و پرسید: اگر آنها نیاز به وعده های غذایی شهرستان سخنگوی شنی لوپز نوشت: در ماه مارس 26 ایمیل.

هیچ یک از سالمندان در نقره مسا مرکز تفریح و سرگرمی نیاز به کمک های غذایی, لوپز گفت: اما اکثریت در محله مرکز تفریح و سرگرمی انجام داد.

این شهر ارائه یک انتخاب کنید تا وعده غذایی در هر روز — ارائه شده توسط آشپزی آکادمی لاس وگاس — در محله مرکز تفریح و سرگرمی. حدود 30 سالمندان در حال دریافت وعده های غذایی لوپز در گفت و هیچ کس درخواست یک صفحه اصلی-تحویل غذا.

تماس جولی Wootton-سبزتر در [email protected] یا 702-387-2921. Follow @julieswootton در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>