Clorox را با نام تجاری جدید تعریف نقش آن را امن با یک چشم به سمت توسعه پایدار در آینده

بینش کلیدی:

تاسیس 107 سال پیش به عنوان الکترو-قلیایی Co. با یک سرمایه گذاری اولیه 500 دلار در اوکلند کالیفرنیا این شرکت با راه اندازی فقط یک محصول: Clorox مایع سفید کننده. اسب کشیده می واگن تحویل برگشت پنج-کوزه گالن از این ترکیب شیمیایی برای تمیز کردن تجهیزات صنعتی.

این شرکت Procter & Gamble نام تجاری متعلق گسترش یافته به کشت دیگر خانواده, تمیز کردن وسایل با و بدون سفید کننده. Clorox نیز تغییر کرده است نگاه خود را چندین بار از این شرکت آغاز به کار.

چالش

به عنوان یک نام تجاری رو به رو به رشد جمعیت از مستقیم به مصرف کننده تمیز کردن رقبای محبوب با millennials و Gen Z, Clorox نیاز به یک استراتژی جدید به رقابت بپردازند. آن رویکرد جدید تا به حال به تمرکز بیشتر بر روی پایداری است که اولویت بالاتر برای نسل جدید از آن را برای پدر و مادر خود را. Clorox همچنین نیاز بیشتر relatable تصویر از طریق کانال های که جوانتر مصرف کنندگان در حال حاضر با استفاده از مانند رسانه های اجتماعی. و به دلیل آن توزیع جهانی دهانه بی شمار فرهنگ و بازارهای Clorox نیز تا به حال به اطمینان حاصل شود که رنگ طراحی و ارائه با نام تجاری جدید دارایی نمی انجام هر گونه ناخواسته معانی.

insights into clorox's rebrand

هدف

پایان بازی از Clorox را با نام تجاری جدید تعریف شد به تیز کردن هدف آن ایجاد یک “عاطفی از راه های اتصال به مصرف کنندگان ما” با توجه به مگنوس Jonsson, Clorox Co.’s ایالات متحده تمیز کردن بخش vp. این برند همچنین می خواستم برای اطمینان از آن ارائه یک تصویر ثابت به خریداران.

Jonsson گفت: آن متمرکز وای چرا که آنها در حال حل و فصل به پایین شروع خانواده و شروع به توجه به علامت های تجاری است که می توانید آن را آسان تر به نگه داشتن یک خانه تمیز و یا جلوگیری از گسترش میکروب ها. برای رسیدن به millennials, Jonsson گفت Clorox در حال کار برای ایجاد یک معتبر تر و پایدار رویکرد بازاریابی است که “همواره خوشبینی به نام تجاری.”

در حالی که پایداری یک “اولویت” برای Clorox گفت: Jonsson تمایل به درخواست تجدید نظر به هزاره مورد نیاز مصرف کنندگان از نام تجاری به “فکر می کنم در مورد پایداری در یک شیوه ای متفاوت از ما در گذشته است.” در تعقیب آن برای تبدیل شدن به بیشتر پایدار, برای مثال, Clorox به تازگی راه اندازی جدید compostable دستمال مرطوب ضد عفونی کننده.

اعدام

Clorox کار با آژانس خلاق CBX در لوگوی جدید خود را برای اولین بار به روز رسانی در نزدیک به دو دهه است.

“هنگامی که شما در میانهی شب تعریف شده خود را با نام تجاری استاندارد برای 20 سال شما را تا پایان با یک تضاد نگاه و احساس” گفت: Jonsson.

به عنوان آنها تجربه با طرح های جدید این شرکت به ترتیب اولویت چشم-پیگیری تحقیقات برای اطمینان از مصرف کنندگان تا به حال درک مثبت از تغییرات و قادر به سرعت قرار دادن محصول در قفسه های فروشگاه.

با توجه به کریس کوک, همکار مدیر خلاق در CBX شرکت میراث مورد نیاز طراحان به “حساس به چیزهایی که شما تغییر است.” در حالی که احترام به آن رنگ و شورون, طراحی, آنها اوراق زاویه دار نوع برای چیزی بیشتر “اعتماد به نفس” است که “اتحاد سبک وزن است.”

برای راه اندازی یک قوی رسانه های اجتماعی بازاریابی شرکت تشکیل تاثیر گذار شورای مشورتی در ماه گذشته ساخته شده تا حد زیادی هزاره اثرگذارندهها که آنلاین personas حول زندگی خانواده و پدر و مادر مانند LaBrant Fam در یوتیوب و Neely مولداوی و آدم علی در Instagram.

نتایج

در حالی که Clorox کاهش یافته است برای به اشتراک گذاشتن هر گونه اطلاعات مربوط به نام تجاری جدید تعریف و تاثیر آن بر فروش و کارشناسان در حال تقسیم در مورد اینکه آیا این شرکت ساخته شده حق تماس با چنین تغییر نامحسوس در طراحی و استراتژی.

“این بسیار حرفه ای به خوبی در نظر گرفته شده با نام تجاری تکامل” گفت: ماریو Natarelli شریک مدیریت در نام تجاری آژانس MBLM. با تمرکز بر ایجاد یک “اصطکاک” تجربه خرید با اولویت چشم-پیگیری تحقیقات بهترین عمل Natarelli اضافه شده اما “این ابتکاری است.”

اندازه گیری “پیدا کردن-توانایی” در قفسه همچنین باعث می شود یک انتقادی فرض در مورد عادات خرید گفت: بازاریابی تحلیلگر Jenn Leire vp مشتری نامزدی در تجزیه و تحلیل همکاران.

در حالی که طراحی مجدد به نظر می رسد “لایو روشن تر و تمیز و مدرن تر” گفت: نام تجاری مشاور بروس Drinkwater مدیر عامل در طراحی آژانس StormBrands او سوال که آیا با نام تجاری است که تکیه بیش از حد بر میراث خود را به عنوان دلیلی برای خرید.

دبی Millman, صندلی کارشناسی ارشد در نام تجاری برنامه در دانشکده هنرهای تجسمی, دیدم, نام تجاری جدید تعریف به عنوان یک فرصت از دست رفته. با DTC مارک اخلال در تمیز کردن فضا با نور پایداری پیام رسانی و بازاریابی خلاق وجود دارد اتاق را برای یک رویکرد جدید. او گفت: با توجه Clorox در مقیاس وسعت و شهرت آن تا به حال این فرصت را به “حرکت کل دسته رو به جلو است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net