Clorox تحکیم $220 میلیون ما حساب رسانه ها با OMD

تمیز کردن colossus Clorox تثبیت کرده رسانه های ایالات متحده خرید و برنامه ریزی مسئولیت با Omnicom را OMD.

حرکت زیر Clorox را با نام تجاری جدید تعریف اوایل این سال است. ماه گذشته این برند نیز خواست مصرف کنندگان به تزریق و یا مصرف کننده در پی اظهارات رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید در کنفرانس خبری. در سال 2016 Clorox انتخاب FCB و McGarryBowen به عنوان آن جدید سازمان ثبت پس از بررسی به پایان رسید که 20 سال رابطه با DDB.

OMD کار کرده با Clorox در آن رسانه های سنتی خرید و برنامه ریزی پس از تشکیل آن نزدیک به دو دهه پیش با Omnicom رابطه قبل از آشنایی تشکیل سازمان رسانه ای. AKQA قبلا به کار گرفته شده رسانه های دیجیتال خرید و برنامه ریزی برای مشتری است. عنوان نشریه آژانس است و نه در پاسخ به یک درخواست برای نظر.

“نیازهای کسب و کار ما و مصرف کنندگان منتقل کرده اند; به عنوان یک نتیجه, ما را شناسایی کرده اند یک همکار رسانه ای را به رهبری ما را به آینده ما است. که شریک خواهد بود OMD به عنوان سازمان ما از رکورد متحده” Clorox CMO استیسی Grier تایید کرد, در بیانیه ای.

او توضیح داد که “OMD ارائه شده ثابت تیم راه حل روشن تحول چشم انداز” یک نقشه راه برای ارائه “آینده رو استعداد منعکس کننده تنوع از ما مصرف کنندگان و مهارت های مورد نیاز امروز” مصرف کننده محور راه حل از طریق “مدرن اطلاعات و تکنولوژی گردش کار” و “اندیشه رهبری و نوآوری به ماندن بگیرید پیش از بحرانی تغییرات در آینده است.”

“ما بسیار سپاسگزار برای AKQA برای خود سهم با ارزش به کسب و کار ما و رهبری ما در رسانه های دیجیتال سفر. آنها کمک کرده اند ما را بهتر و ایجاد یک پایه و اساس برای آینده دیجیتال ما,” او اضافه شده است.

Clorox نیز انتقال آن برنامه ریزی رسانه ها و کسب و کار سرمایه گذاری در سه ماه آینده.

“رویکرد ما ترکیب تجربه و بینش به دست آورده بیش از دو دهه OMD/Clorox با همکاری بعدی-سطح استعداد و فن آوری و راه حل های عملیاتی برای سوخت مسیر رو به جلو” OMD ایالات متحده آمریکا مدیر عامل John Osborn اضافه شده, در بیانیه ای.

Clorox صرف کمتر از $218 میلیون در رسانه ها در ایالات متحده در سال گذشته از حدود 227 میلیون دلار در سال 2018 به گفته Kantar Media.

OMD استخدام Shreya Kushari از Digitas به عنوان رئیس مشتری افسر در ماه مارس. آژانس برداشت شماره حساب جدید در سال گذشته از جمله NFL در مسیر به نام بودن Adweek جهانی رسانه های آژانس از سال است. OMD نیز منجر زمین برای OMG را قرار دادی OMG23 رسانه ای واحد برای دیزنی که به این نتیجه رسیدند با دیزنی اعطای OMG23 آمریکای شمالی movie studio حساب و اکثر آن کانال های رسانه ای در شمال امریکا است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>