Clark County schools بسته نمی با وجود coronavirus بحران

Clark County School District است نه بسته شدن مدارس بیش از coronavirus نگرانی منطقه گفت: اواخر روز جمعه در تماس تلفنی به پدر و مادر امیدوار است که کلاس را از سر به طور معمول در روز دوشنبه.

تصمیم به ادامه فعالیت در حال حاضر آمد و با وجود تماس برای انجام این کار از برخی از کارکنان و اتحادیه به نمایندگی از مدیران و مدیران.

این منطقه را به روز رسانی تلفن گفت که این توصیه از محلی و مقامات بهداشتی دولت است که مدارس لازم نیست در این زمان.

آن گفت: یکی دیگر از به روز رسانی خواهد شد ارائه شده به پدر و مادر در روز دوشنبه.

سرپرست عیسی Jara گفت: در یک نامه جداگانه به پدر و مادر است که او را رد نکرده و کوتاه مدت بسته شدن و “بستگی دارد توصیه از کارشناسان بهداشت و درمان به نظر ما تاثیر تعطیلی مدارس در کل جامعه ما.”

اما در نامه ای خطاب به Jara و عمومی ساخته شده در جمعه استفان Augspurger, مدیر اجرایی, Clark County انجمن مدیران مدرسه و حرفه ای-فنی کارکنان, نام منطقه در حال حاضر برنامه ای برای لغو سفر و فعالیت های بعد از مدرسه در حالی که هنوز نیاز دانش آموزان برای حضور در مدرسه به سر می برند کلاس های درس است در “متناقض و گیج کننده است.”

با 40 دانش آموزان به کلاس درس وجود دارد هیچ راهی برای پیاده سازی مسئولان بهداشتی “اجتماعی فاصله” هدايت نامه است.

“شلوغ راهروها و lunchrooms واقعیت در هر مدرسه و بدون سوال و مکان که در آن COVID-19 عفونت خواهد شد و به راحتی رخ می دهد. شلوغ اتوبوس مدرسه حمل و نقل هزاران نفر از دانش آموزان به صدها نفر از مدارس هر روز بیشتر در معرض دانش آموزان به عفونت” نامه متحده است. “بسته شدن مدارس حذف دانش آموزان و کارکنان از این شرایط خطرناک.”

در این نامه درخواست شده است که مدارس بسته می شود از طریق پایان رخصتی بهار, Apr. 6-10.

برخی از مدارس فردی به نظر می رسد ساخت آماده سازی خود را برای امکان سوئیچ به آموزش آنلاین از جمله تشویق معلمان خود را آشنا با گوگل درس.

یک درخواست به CCSD مدارس نیز جمع آوری هزاران امضا. آن را می پرسد CCSD به دنبال مثال های تعیین شده توسط نوادا دانشگاه ها و کالج های متعددی از آن اعلام تعطیلی و یک سوئیچ برای آموزش آنلاین این هفته است.

جدید CDC ارشاد منتشر شد جمعه در تعطیلی مدارس در بر داشت که در کوتاه مدت خاموش شدن ناگهانی تاثیر کمی بر گسترش ویروس اما این تعطیلی از هشت هفته یا بیشتر ممکن است کاهش گسترش آن. این مطالعه همچنین گفت که دیگر کاهش تلاش های مانند شستن دست و انزوای بیشتر تاثیر را در گسترش بیماری.

تماس با Aleksandra اپلتون در 702-383-0218 یا [email protected] Follow @aleksappleton در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de