کلارک کانتی مدارس بسته خواهد کاهش خطر اما در چه هزینه ؟

پس نوادا گزارش خود اولین مورد از coronavirus هفته گذشته یک سوال بزرگ شده است در خط مقدم گفتگو: آیا Clark County مدارس نزدیک به جلوگیری از این بیماری از گسترش?

وقتی که من برای اولین بار شروع به تحقیق در مورد پاسخ بسیاری از سال پیش (آغاز این هفته) آن را به نظر می رسید غیر قابل تصور — تنها مدارس را بسته بودند خصوصی و کوچک و به اندازه کافی زیرک را انتخاب و به سرعت آن را اجرا.

اما روز جمعه با تعطیلی مدارس در لس آنجلس و سن دیگو (موثر بر 750,000 دانش آموزان در سه شهرستان در واشنگتن (موثر بر 560,000 دانش آموزان) و اوهایو (موثر بر 1.6 میلیون نفر) به طور ناگهانی امکان چرخش خود ما تانکر از یک مدرسه در منطقه یک سکه به نظر نمی رسد چندان دور از ذهن است.

این یک انتخاب مناطق امیدوارم که آنها نمی باید با توجه به کریس میلر معاون ارشد رئیس جمهور در EAB, یک, آموزش بهترین شیوه های شرکت که گفت که مدارس ترجیح می دهم که یک آژانس دولتی نیروی دست خود را همانطور که اتفاق افتاده است در اوهایو مریلند و میشیگان.

در پشت درهای بسته رهبران منطقه در حال توزین دلیل عمده برای بستن مدارس — کاهش گسترش بیماری در برابر ده ها تن از دیگر نگرانی های خود را با ملاحظات تشکیل یک نوع سلسله مراتب مزلو نیازهای میلر گفت.

وجود دارد نیاز به نگه داشتن بچه ها تغذیه: بیش از 60 درصد از CCSD دانش آموزان واجد شرایط به صورت رایگان و یا با کاهش قیمت ناهار. به عنوان مورد در مدارس در شهر نیویورک بخشی از این جمعیت را گرسنه شد آن را برای وعده های غذایی مدرسه. میلر گفت: مناطق هستند و با توجه به اینکه اتوبوس های مدرسه می تواند repurposed به عنوان یک وعده غذایی ارائه خدمات و یا اینکه آیا یک درایو از طریق می تواند تنظیم شود تا به عنوان مدارس در تاکوما واشنگتن انجام داده اند.

بعدی وجود دارد این موضوع از تداوم یادگیری: ولسوالی های که انتخاب کردن برای کلاس های آنلاین به جای آشکار بسته شدن نیاز به زیرساخت های راه اندازی به انجام این کار به ویژه برای دانش آموزانی که خود را ندارند تکنولوژی شخصی.

CCSD به عنوان یک کل نیست که قابلیت سرپرست عیسی Jara گفته است.

پس از آن وجود دارد این سوال که آموزش و پرورش با کیفیت است. حتی مدارس در واشنگتن که در آن اتصال گسترده تر است و پدر و مادر باید بیشتر انعطاف پذیر ساعات کار نسبت به جاهای دیگر مدارس در حال پیدا کردن که یادگیری واقعی رنج می برد میلر گفت.

مدارس نیز آگاه است که تعطیلی را یک اثر موج دار شدن در بقیه شهرستان ها با پدر و مادر CCSD را 330,000 دانش آموزان به طور ناگهانی نیاز به انعطاف پذیری در برنامه کار خود را و یا نظارت بر کودکان خود را و یا هر دو. راهنمایی های جدید از CDC می گوید این اثرات باید برنامه ریزی شده و کاهش اضافه کرد که در کوتاه مدت تعطیلی مدارس ممکن است تاثیر زیادی در گسترش بیماری.

معلمان نگران سلامت خود را. پدر و مادر نگران در مورد یادگیری از دست دادن در طول دراز مدت تعطیلی مدارس و اگر آنها درک کنند که چرا آنها ممکن است لازم باشد.

“من یک معلم و صادقانه را درک نمی, همه, ریاضی کار,” پدر و مادر Brandi رولینز گفت. “من سعی می کنم اما من نمی تواند کمک به او را یک معلم می تواند زمانی که او تا به سوالات.”

او هفتم-گریدر, Alexandra گفت: با وجود نگرانی بیش از coronavirus او نمی خواهم به کلاس های آنلاین تا حدودی به دلیل عدم همکاری و یک راهنمایی.

“به علاوه معلمان در واقع نمی دانند که اگر ما در حال انجام کار,” او گفت:.

و دیگر دانش آموزان می گویند که آنها در حال پاره: از یک طرف اگر دو و میدانی حوادث و سفرهای لغو شده چرا همچنان بسته به دانش آموزان شلوغ در کلاس های درس? در دیگر مدارس هنوز هم ارتباط خود را به دوستان خود و آرایش روز در تابستان خواهد بود خاص بار در سالمندان است.

“من خواهد بود کوبیدن بر درب التماس آنها را به اجازه دهید من می گوید:” Elliandra Bemoll ارشد در Clark دبیرستان. “من فقط می خواهم به تحصیلات تکمیلی.”

تماس با Aleksandra اپلتون در 702-383-0218 یا [email protected] Follow @aleksappleton در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de