کلارک کانتی گزارش 6 بیشتر COVID-19 مرگ و میر 66 موارد جدید

شصت و شش جدید تایید موارد COVID-19 و شش جدید مرگ و میر گزارش شده در شهرستان کلارک یک شب در میان از کاهش میزان عفونت با کروناویروس جدید, با توجه به داده های جدید ارسال شده در پنج شنبه.

جنوب نوادا سلامت منطقه گزارش موارد جدید در آن حاضر coronavirus سایت آوردن مجموع caseload برای شهرستان به 2,625. شهرستان تخمین می زند که 1,399 — یا 53 درصد از این بیماران بهبود یافته اند.

جدید مرگ تحت فشار قرار دادند و در مجموع مرگ و میر ناشی از این بیماری در شهرستان به 121 منطقه گفت.

قبلا ایالت نوادا ثبت 110 موارد جدید COVID-19 و شش اضافی مرگ و میر بالا بردن وضعیت مرگ و میر به 137.

تعداد موارد جدید توسط دولت گزارش وزارت بهداشت و خدمات انسانی در آن nvhealthresponse.nv.gov وب سایت بالاترین یک شبه افزایش از آوریل 5 زمانی که دولت افزود 94 موارد است. CV لیست پخش

از آن پس دولت شاهد یک کاهش تدریجی در تعداد زیادی از عفونت های جدید به عنوان یک سری از اقدامات اضطراری به دستور رژیم صهیونیستی است. استیو Sisolak اثر گرفته اند.

کلارک کانتی اعداد نیز trended رو از قبلی هفته قبل از صاف شدن با میانگین 73 جدید مورد تأیید گزارش روزانه از شنبه.

جدید COVID-19 موارد آورده دولت در مجموع به 3,321 به دست آمده از آزمون در 28,451 مردم و ترجمه برای عفونت نرخ 11.7 درصد است. این تعداد به احتمال زیاد افزایش, اما, به عنوان به طور جدی بیمار و افرادی که تماس نزدیک با تشخيص COVID-19 بیمار بیشتر احتمال دارد به طول آزمایش مداوم کمبود تست لوازم.

این است که در حال توسعه داستان. بررسی برای به روز رسانی.

تماس با مایک در Brunker [email protected] یا 702-383-4656. Follow @mike_brunker در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>