کلارک کانتی گزارش 21 بیشتر coronavirus مرگ 96 مجموع

وجود دارد 21 مرگ و میر بیشتر از COVID-19 در شهرستان کلارک که از صبح روز شنبه با توجه به جنوب نوادا بهداشت منطقه.

جنوب نوادا سلامت منطقه گزارش 22,58 موارد و 96 مرگ و میر. در روز جمعه وجود دارد 75 کشته و 2,144 موارد با توجه به شهرستان داده است.

وجود حدود 100 مورد جدید گزارش ایالت آوردن تایید مورد مجموع به 2,700 با توجه به دولت داده شده صبح روز شنبه در nvhealthresponse.nv.gov . این تعداد اغلب نمی چین با مجموع از سازمان های محلی به دلیل متفاوت گزارش چرخه.

روز جمعه تعداد مرگ و میر گزارش شده در کشور در صدر 100 بود که بزرگترین و تنها روز افزایش اعلام شده توسط دولت پس از آن گزارش مرگ برای اولین بار در مارس 16.

با توجه به دولت داده تعداد کل موارد تایید شده بود گرفته شده از آزمون در 23,587 مردم به نمایندگی از یک عفونت نرخ بیش از 11 درصد است. این تعداد به احتمال زیاد افزایش, اما, چون مداوم کمبود تست منابع تا حد زیادی محدود تست برای کسانی که به طور جدی بیمار یا کسانی که تا به حال شده است در تماس نزدیک با بیمار تشخیص داده.

آن را ممکن است برای تعیین نرخ مرگ و میر از این داده ها به دلیل آن شناخته شده است که چگونه بسیاری از کسانی که جان تست شد هر چند احتمالا بیشتر شد.

تماس با Katelyn در نیوبرگ [email protected] یا 702-383-0240. Follow @k_newberg در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>