کلارک کانتی بیمار آزمایش منفی برای coronavirus سلامت منطقه می گوید

تست تعیین کرده است که که یک Clark County ساکن آزمایش منفی برای 2019 رمان coronavirus جنوب نوادا سلامت منطقه یکشنبه اعلام کرد.

“سلامت منطقه مشغول به کار از نزدیک با محلی و دولت مراقبت های بهداشتی همکاران و CDC به بررسی این مورد گفت:” دکتر فرمین Leguen اقدام رئیس بهداشت مسئول سلامت منطقه در انتشار اخبار. “ما قدردانی از همکاری و کمک ما را دریافت,” دکتر گفت: Leguen.

سلامت منطقه گفت که ممکن است مورد بوده است که در شهرستان کلارک ساکن که بازگشت در اوایل این ماه از سفر به شهر ووهان در چین اعتقاد بر این بود که کانون شیوع ویروس. نمونه از بیمار که در انزوا با علائم خفیف در نامعلومی محلی بیمارستان فرستاده شدند و برای آزمایش به مراکز کنترل و پیشگیری بیماری ها در آتلانتا.

این تنها مورد از کروناویروس جدید شناسایی شده تا کنون در نوادا نوادا وزارت بهداشت و خدمات انسانی اظهار داشت: در روز چهارشنبه.

فقط 5 درصد از موارد ممکن است این ویروس در ایالات متحده تعیین شده از طریق آزمایش توسط CDC به موارد واقعی. تست شده است و محدود به مواردی است که با CDC معیارهای مانند سفر اخیر به ووهان و فوقانی تنفسی علائم یا نشانه های همراه با تماس نزدیک با یک مورد تایید شده.

ویروس ثابت شده است به کشنده در حدود 2.2 درصد از مردم با موارد تایید شده.

تماس با مریم Hynes در [email protected] یا 702-383-0336. Follow @MaryHynes1 در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>