کلارک کانتی کتابخانه ها لغو, رویدادهای صرف هزینه در میان همه گیر

در حالی که کتابخانه های عمومی در شهرستان کلارک در حال حاضر باز ماندن در طول coronavirus همه گیر کتابخانه منطقه جمعه اعلام کرد که تمام فعالیت های گروه ها و وقایع در حال لغو طریق پایان ماه ژوئن و هزینه های هستند که چشم پوشی برای کسانی که بیمار یا در معرض ویروس.

با توجه به بیانیه ای از Clark County Library District, تمام فعالیت های گروه, برنامه, رویدادها, جامعه توسعه فعالیت ها و گالری هنر پذیرایی برگزار شد و در آن 25 شاخه ها لغو خواهد شد از طریق ژوئن 30. همه اجاره جلسات اتاق و هنرهای نمایشی مراکز در این شاخه نیز لغو خواهد شد.

اگر شما کتاب هستند که به دلیل بازگشت به شعبه شما نخواهد شد جریمه اگر شما نمی توانید به بازگشت مواد به دلیل “بیماری و یا قرار گرفتن در معرض ویروس” کتابخانه منطقه گفت.

کتابخانه منطقه گفت: حوادث می شود به منظور عمل اجتماعی-فاصله توصیه شده توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

شاخه نیز در حال افزایش فرکانس از تمیز کردن و ضد عفونی کننده “از جمله بالا را لمس کنید و یا به اشتراک گذاشته سطوح” در این منطقه گفت:. ضد عفونی کننده دست است که در دسترس ساخته شده برای کارکنان و داوطلبان و کتابخانه بازدید کنندگان است.

این منطقه نیز از بین بردن “بالا لمس آیتم” مانند رباتیک و اسباب بازی از جمله آجر لگو یا دیگر اسباب بازی بلوک, از کودکان مناطق.

کسانی که با کارت کتابخانه می تواند مورد استفاده قرار گیرد LVCCLD.org برای دسترسی به کتابخانه منطقه “مجموعه گسترده ای از منابع دیجیتال” از جمله دانلود کتاب های الکترونیکی و کتاب های صوتی به عنوان موسیقی نشان می دهد تلویزیون و فیلم های موجود برای جریان.

این وب سایت همچنین اجازه می دهد تا کتابخانه cardholders مدیریت حساب های خود را از صفحه اصلی تمدید کتاب و محل نگه می دارد.

جنوب نوادا سلامت منطقه در روز جمعه اعلام کرد هشت جدید موارد مثبت COVID-19 در Clark County, افزایش تعداد موارد گزارش شده در این شهرستان به 16.

تماس با Katelyn در نیوبرگ [email protected] یا 702-383-0240. Follow @k_newberg در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im