کلارک شهرستان دادگاه منطقه را به حالت تعلیق منصفه با توجه به coronavirus نگرانی

تمام مدنی و کیفری محاکمه با حضور هیئت منصفه در شهرستان کلارک دادگاه منطقه برنامه ریزی شده برای 30 روز آینده هستند که معلق به عنوان بخشی از اقدامات گسترده به منظور کاهش گسترش مرگبار coronavirus در منطقه ای مرکز عدالت.

رئیس منطقه قاضی لیندا ماری بل اعلام کرد این اقدام در نظم اداری امضا جمعه با نوادا رئیس دیوان عالی عدالت Kristina Pickering.

این منظور نیز می گوید: همه برنامه ریزی شده غیر ضروری جلسات دادگاه باید انجام شده توسط ویدئو و یا تلفنی و یا به معنی reschedued.

بل با ارسال یک ایمیل به همه Clark County دادگاه کارکنان در مارس 3 بحث در مورد اقدامات پیشگیرانه .

او گفت: دولت “ساخته شده درخواست برای ضد عفونی کننده دست در ایستگاه های ضد عفونی کننده دستمال مرطوب و دیگر منابع. منابع در حال حاضر در تقاضای بالا هستند و به تاخیر می اندازد. ما شما را تشویق به استفاده از خود را ضد عفونی لوازم و اگر شما آنها را داشته باشد و یا می تواند به دست آوردن آنها.

بل نیز گفت: دادگاه کارکنان های تجهیزات مانند تلفن های همراه صفحه کلید و دستگاه های کپی “باید مراقبت بیشتری به پاک کردن آن از سطوح. “

نشانه ها در زبان انگلیسی و اسپانیایی شده اند قرار داده شده در دادگاه درب و اطراف منطقه ای مرکز عدالت یادآوری به مردم در مورد راه هایی برای جلوگیری از گسترش بیماری است.

بل نیز تشویق همه معاون مارشال به پوشیدن دستکش هنگام برخورد با مردم و قضات به “آزادانه” استفاده از قوانین به صورت تصویری حضور در دادگاه است.

این است که در حال توسعه داستان. بررسی برای به روز رسانیs.

تماس با جف آلمانی در [email protected] یا 702-380-4564. Follow @JGermanRJ در توییتر. تماس با دیوید فرارا در [email protected] یا 702-380-1039. Follow @randompoker در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de