کلارک کانتی می افزاید: 99 جدید موارد 7 و میر به COVID-19 تلفات

کلارک کانتی کاهش یافت و فقط خجالتی از سوم آن راست سه رقمی افزایش جدید COVID-19 موارد اضافه کردن 99 مورد و هفت مرگ و میر با توجه به اطلاعات ارسال شده توسط جنوب نوادا بهداشت منطقه.

جدید تست مثبت برای این بیماری ناشی از کروناویروس جدید که افزایش تعداد موارد گزارش شده در این شهرستان به 5,144 شد بهبود بیش از دو روز گذشته زمانی که سلامت منطقه شمارش 176 و 107 مورد جدید. اما همچنان بالاتر از میانگین روزانه نزدیک به 82 مورد در آخر هفته.

جدید مرگ و میر افزایش یافته است که این شهرستان تلفات به 282 شد کمی بالاتر از متوسط بیش از پنج نفر در هر روز در آخر هفته.

مقامات دولتی گفته اند که آنها پیش بینی شده تعداد موارد جدید گزارش شده در هر روز را به صعود به عنوان تست برای coronavirus عفونت گسترده تر شد. آنها می گویند که این عفونت نرخ مرگ و میر و بستری شدن در بیمارستان خواهد بود دقیق تر شاخص های وضعیت شیوع.

دولت جدید داده انتظار می رود به زودی ارائه خواهد شد چهره های جدید در تعدادی از آزمایشات انجام شده در دولت قبل بعد. سلامت منطقه گزارش نشده تعداد آزمایشات انجام شده در یک روز داده می شود و آن را غیر ممکن است برای محاسبه عفونت رای برای شهرستان.

همانطور که از اواخر روز چهارشنبه دولت وزارت بهداشت و خدمات انسانی گزارش شده بود 6,394 موارد و 275 مرگ و میر ناشی از COVID-19.

این است که در حال توسعه داستان. بررسی برای به روز رسانی.

تماس با مایک در Brunker [email protected] یا 702-383-4656. Follow @mike_brunker در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im