Christina Aguilera را نشان می دهد در لاس وگاس لغو به دلیل مسائل فنی

فنی حذف شده است از بین برود Christina Aguilera عملکرد جمعه شب در Zappos تئاتر است.

“متاسفانه عملکرد امشب لغو شده است با توجه به شدید مشکلات فنی که نمی تواند اصلاح شود. بازپرداخت صادر خواهد شد به صورت خودکار در اصلی خود را در نقطه خرید است. ما برای مشکل پوزش می طلبیم” Caesars Entertainment در بیانیه ای گفت.

صدها نفر از طرفداران صف برای ورود به “پیام سیستم” نمایش گفته شد در حدود 9:30 بعد از ظهر که عملکرد خواهد بود مشخصی. Aguilera اعلام شده نشان می دهد زمان 9 بعد از ظهر

هر چند اولیه کلمه در خارج از تئاتر بود بلیط-اسکن دستگاه شده بود خطاب به برخی از طرفداران را وارد کنید و از طریق دروازه امنیتی به Zappos تئاتر لابی.

“آنها نگه داشتن همه در خارج” گفت: دولت بهداشت ، بن Kieckhefer بازدید از رنو با همسرش, مارس و 10 ساله دوقلو لینکلن و لوسی. “ما ایستاده بود وجود دارد برای یک ساعت و سپس آنها لغو شد.”

اضافه شده مارس: “آنها به ما گفت که او آماده بود برای رفتن.”

کورتنی غرفه از لاس وگاس صرف 45 دقیقه در خط منجر به تئاتر است. او عینک یک دوران Aguilera پیراهن زیر یک ژاکت چرمی.

“من از طرفداران او پس از ’90s. آن را یا او و یا بریتنی اسپیرز” غرفه گفت. پرسید: اگر او می خواهد به بازگشت به Zappos را برای یکی دیگر از شات در Aguilera غرفه گفت: “احتمالا مگر اینکه شوالیه طلایی در حال بازی. سپس من احتمالا رفتن به شوالیه طلایی.”

افشای کامل طلایی شوالیه بازی در T-موبایل آرنا که توسط MGM اقامتگاههای تفریحی بین المللی است. غرفه اتفاق می افتد به یک مدیر اجرایی جلسات مدیر با MGM اقامتگاههای تفریحی که همچنین صاحب پارک تئاتر که در این هفته Cher اعلام کرد او تا به حال لغو دو آخر هفته را نشان می دهد. این همه مثل یک خانواده بزرگ در اینجا در وگاس.

جان Katsilometes’ ستون اجرا می شود روزانه در این بخش است. او PodKats پادکست را می توان در یافت reviewjournal.com/podcasts. تماس با او را در [email protected] Follow @johnnykats در توییتر @JohnnyKats1 در Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im