کریستی در پاریس میزبانی قرعه کشی برای سال 1921 نقاشی پیکاسو

LE PECQ, فرانسه — چگونه این را به عنوان یک پادزهر برای coronavirus بلوز: واقعی نقاشی های پابلو پیکاسو بر روی دیوار خود را.

پس از هشت هفته تاخیر ناشی از فرانسه COVID-19 مستند, حراج کریستی در پاریس میزبانی یک قرعه کشی قرعه کشی روز شنبه برای “Nature Morte” یک روغن روی بوم است که پیکاسو نقاشی شده در سال 1921.

درآمد حاصل از کمک خواهد کرد که ارائه روستاییان در کامرون و ماداگاسکار و مراکش با آب یک نیاز اساسی ضروری تر از همیشه در حال حاضر برای مردم به شستشو و محافظت از خود در برابر جهانی همه گیر.

قرعه کشی سازمان دهندگان می گویند که آنها در حال حاضر 5 میلیون یورو ($5.4 میلیون) با فروش 50000 بلیط آنلاین به صورت 100 یورو ($109) در هر. خود را امیدوار-برای فروش هدف 200,000 بلیط اما coronavirus بحران پیچیده کار.

خریداران باید تا کنون آمده از بیش از 100 کشور با فله به فروش می رسد در فرانسه و ایالات متحده آمریکا و سوئیس و ایتالیا. برنده مشابه قرعه کشی در سال 2013 بود که 25 سال از آتش بارانی کارگر از پنسیلوانیا است.

“من امیدوارم که در این زمان از آن خواهد شد به دست آورد, شاید, کسی است که زندگی در جای دیگر مثلا در جنوب آمریکا یا خاورمیانه. فقط برای تنوع. این خوب است که پیکاسو به گسترش در سراسر جهان گفت:” دیوید Nahmad میلیاردر فروشنده هنر که عرضه نقاشی برای قرعه کشی در آنچه که او می گوید یک دست کشیدن به پایین قیمت.

The painting "Nature morte" by Picasso hangs on a wall at Christie's auction house, T ...
نقاشی “طبیعت morte” پیکاسو آویزان بر روی دیوار در حراج کریستی, خانه, پنج شنبه, مارس 19 سال 2020 در پاریس. پس از هشت هفته تاخیر ناشی از فرانسه COVID-19 مستند, حراج کریستی در پاریس میزبانی یک قرعه کشی قرعه کشی روز شنبه برای “Nature Morte” یک روغن روی بوم است که پیکاسو نقاشی شده در سال 1921.قرعه کشی سازمان دهندگان می گویند که آنها در حال حاضر 5 میلیون یورو ($5.4 میلیون) با فروش 50000 بلیط آنلاین به صورت 100 یورو ($109) در هر. خود را امیدوار-برای فروش هدف 200,000 بلیط اما coronavirus بحران پیچیده کار. (AP Photo/فرانسوا موری)

در اصل, قرعه کشی دهندگان وعده داده شده به پرداخت 1 میلیون یورو ($1.09 میلیون دلار) برای این کار که Nahmad می گوید با ارزش است “حداقل دو سه بار” است. اما او گفت: آسوشیتد پرس در مصاحبه این هفته که او در حال حاضر حذف قیمت به 900,000 یورو برای حمایت شود.

“با این بیماری همه گیر در سراسر جهان و ویروس ها همه باید تمیز و به آب پاک است بنابراین مهم است” Nahmad گفت. “من از تمام افرادی که سخاوتمندانه و به همین دلیل است که من می خواهم به یک کسر از بخشی از من در پیکاسو از 100,000 یورو برای کمک به در این ویژه لحظه دشوار است.”

سازمان دهندگان تصمیم به پرداخت Nahmad برای نقاشی به جای فشار به صورت رایگان اهدا چرا که آنها امید به تشویق دیگر جمع یا گالری به همچنین بخشی با پیکاسو با این نسخهها کار برای آینده خیریه بخت آزمایی.

Nahmad یکی از هنر جهان تاثیر گذار ترین فروشندگان می گوید: او صاحب حدود 300 آثار پیکاسو, بزرگترین مجموعه در دست خصوصی. “Nature Morte” کوچکترین او پیکاسوها. هنوز زندگی است که امضا “پیکاسو” را نشان می دهد یک روزنامه و یک لیوان چای سیاه و سفید بر روی یک میز چوب. اسپانیایی نابغه جدید پدر پائولو با همسر اول اولگا Khokhlova شد و ماه از تولد 40 هنگامی که او به اتمام نقاشی در ژوئن 1921.

Nahmad معتقد است این هنرمند که در سال 1973 خواهد هیجان زده شده است با چشم انداز از بخت ازمایی برنده چیدن یکی از نقاشی های خود را به صورت 100 یورو است.

“او همیشه می خواست می شود با قیمت مناسب است که هر کس می تواند استطاعت به خرید پیکاسو” Nahmad گفت. “او می خواست برای کمک به همه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>