Chobani ترویج آن جدید شیر جو با پرداخت ادای احترام به چیزی واقعی

در زمانی که بی احترامی برای چه آمده قبل از اغلب درمان به عنوان یک فضیلت Chobani در حال برگزاری است تا گذشته به عنوان چیزی قابل تحسین است.

در Chobani اولین آگهی به کمپین جدید خود جو بر اساس نوشیدنی که اعلام شد در ماه نوامبر گذشته این شرکت در درجه اول شناخته شده برای آن ماست یونانی است که ترویج آن لبنی جایگزین پرداخت ادای احترام به دشت های قدیمی از مد افتاده ،

“هنگامی که ما ایجاد کمپین ما نمی خواهم به انجام آنچه معمولی گیاه مبتنی بر حرکت است که به بدنام لبنی” لیلاند Maschmeyer, Chobani ارشد خلاق افسر گفت Adweek. “ما نیاز به آمده تا با یک کمپین است که اجازه لبنی به بزرگ بودن لبنی و اجازه گیاهی برای بزرگ شدن گیاهی.”

Chobani در خانه تیم تولید شده است که هر جنبه ای از کمپین تصمیم گرفت در شعار “تقریبا شیر” به عنوان یک راه برای برجسته کردن چگونه آن جو مبتنی بر محصولات بودند تقریبا یکسان برای لبنیات در طعم و بافت. به عنوان Maschmeyer آنها می خواستم به نگه داشتن شیر در یک موقعیت و منزلت به طوری که هر یک نسبت به این امر انتقال یک سطح مساوی از کیفیت.

برای کمک به دریافت این پیام از احترام در سراسر Maschmeyer گفت: این کمپین جلب پس دلتنگ آمریکا در یک “مدرن ادای احترام به نورمن راکول.”

Chobani ad

بخشی از Chobani تصمیم به صحبت بد از شیر است که بسیاری از افراد به دنبال به خلاص شدن از شر آن.

“ما تحقیقات ما نشان می دهد که مردم در حال حرکت به سمت گیاهی و لبنی جایگزین واقعا finding vegan,” Maschmeyer توضیح داد. “آنها رها نمی لبنی در کلیت. بنابراین ایده ایجاد یک کمپین است که عمده فروشی رد لبنی نه تنها چیزی است که ما از نظر فلسفی مخالفت با, اما آن را نیز چیزی است که مصرف کننده باور نمی.”

با توجه به تحقیقات نیلسن تنها حدود 5 درصد از خانواده های ایالات متحده شناسایی به عنوان یا وگان یا گیاهخوار ساخت بقیه جمعیت omnivores.

در حالی که Chobani برنامه ای برای اجرای تصویری نقاط در یوتیوب و Hulu همراه با پرداخت اجتماعی در Facebook و Instagram, بزرگترین فشار را از خارج-از-خانه تبلیغات مانند تابلوهای تبلیغاتی و پوستر در اتوبوس. این شرکت قصد دارد به هدف قرار دادن شهرهای ساحلی از جمله نیویورک, سان فرانسیسکو, Portland, سنگ., و واشنگتن Maschmeyer گفت: آنها استراتژیک قرار دادن آه تبلیغات در نزدیکی کافی شاپ ها و کافه ها که در آن مصرف کنندگان بیشتر احتمال دارد به تلاش این شرکت ارائه جدید مانند آن جو نوشیدنی مخلوط برای baristas است که به معنای عمل مانند بخارپز شیر.

در ماه ژوئن گذشته سوئدی با نام تجاری Oatly های پیشگام تولید کننده جو مبتنی بر جایگزین های لبنی, استخدام یک روش شبیه به شکستن را به بازار ایالات متحده با تمرکز بر baristas مستقل در قهوه خانه ها و قرار دادن نقاشی های دیواری در دو طرف ساختمان.

“اگر شما رنگ یک دیوار آن را احساس واقعی” جان Schoolcraft, Oatly آمریکا مدیر خلاق گفت Adweek در آن زمان است. “آن را احساس نمی کند مانند شما در حال تبلیغات است. آن را احساس می کند مانند شما در واقع می خواهم بگویم که کسی چیزی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>