چین برطرف سفر قوانین در ووهان منطقه اول آلوده توسط ویروس

آخرین coronavirus همه گیر نیز آلوده کرده است که بیش از 169 ٬ 000 دوبلکس نفر کشته و بيش از 6500. این COVID-19 علل بیماری خفیف یا متوسط علائم, اما بسیاری از مردم, اما علایم شدید هستند با احتمال بیشتری در افراد مسن و یا افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود. بیش از 77,000 مردم بهبود از آن تا کنون عمدتا در چین است.

ووهان-منطقه کارگران به عنوان بازگشت به کار

چین و آرامش بخش سفر محدودیت در سخت ترین ضربه virus استان ووهان ارسال هزاران نفر از کارگران بازگشت به کار در کارخانه ها و از جان گذشته به تولید دوباره رفتن.

رسمی شین هوا اخبار آژانس در گزارش روز جمعه شهرستانها فقط در خارج از کانون ووهان شد اجاره اتوبوس به ارسال به محل کار ساکنان که به خانه بازگشته بود برای سال جدید قمری در اواخر ماه ژانویه است.

این حرکت به عنوان مقامات چینی می گویند که شیوع گسترش از ووهان با شروع در ماه دسامبر بیشتر اجرای آن در داخل کشور در حالی که آنها بیدار و هوشیار در برابر وارداتی موارد است.

شیوع COVID-19 دارای اثر مخربی بر بخش خدمات چین و صنایع از اتومبیل برای تلفن های همراه اگر چه رئیس جمهور چین متعهد شده است که رشد اقتصادی اهداف برای سال هنوز هم می شود ملاقات کرد.

ایسنا اشاره کرد مقامات محلی عنوان کرد و گفت که 750,000 کارگران مهاجر به تنهایی در شهر Huangguang مجاور به ووهان شده اند قادر به بازگشت به شغل خود.

ایران رسمی می میرد مورد مجموع نزدیک 15K

شبکه های خبری می گویند 78 ساله عضو روحانیت بدن که انتخاب این کشور رهبر مرده است از بیماری ناشی از کروناویروس جدید.

او آخرین چندین سران ایران به آلوده شده اند در بدتر شدن شیوع.

ایران تلویزیون دولتی می گوید: جدید کروناویروس کشته شدن یکی دیگر از 129 نفر هل دادن تلفات به 853 میان 14,991 موارد تایید شده. اعداد حقیقی ممکن است حتی بالاتر به عنوان برخی از آنها سوال دولت را گزارش کنند.

نیمه رسمی فارس و تسنیم آژانس های خبری گزارش داد که آیت الله هاشم Bathaei پایین-مشخصات وزش نسیم تازه عضو مجلس خبرگان رهبری درگذشت از COVID-19 بیماری است.

روحانی مجلس اختیار تعیین یا حذف رهبر ایران که حرف آخر را در تمام سیاست.

آسیا و خواستار هوشیاری در برابر ویروس

که میلیون ها نفر از مردم در اروپا و ایالات متحده و فراتر از شروع holing تا در خانه, جوراب زنانه ساقه بلند در تامین و نگه داشتن چشم با احتیاط چگونه نزدیک آنها به دوستان و همسایگان coronavirus شیوع مشخص و متمایز تغییر در تمرکز دوشنبه با چین در مجموع عفونت گزارش شده در کمتر از نیمی از بقیه جهان است.

اما در حالی که شیوع این بیماری به نظر می رسد در حال دور شدن از اصل آن کانون بسیاری در آسیا که در آن ویروس بوده و یک واقعیت زندگی برای ماه ادامه به اصرار هوشیاری در برابر هر چیزی که ممکن است صدمه سختی به دست داشت.

“اگر ما شل ما گرفتن در قرنطینه آن می تواند یک ماده از زمان برای اون سوی خاکستر سوخته از مقیاس کوچک خوشه عفونت به احیا” کره جنوبی توده-گردش دونگ-a Ilbo روزنامه در سرمقاله روز شنبه.

در سراسر جهان جوامع رشد شاخص نسبت به یک تعطیلی بسیار از زندگی عمومی — میله, رستوران ها, مدرسه کار می کنند. استراحتگاه بسته در لاس وگاس. بسیاری از رستوران ها ارائه شده تنها takeout اگر آنها باز بود. همه در همه ، مدارس, کنسرت, رویدادهای ورزشی — حتی کوچک-مقیاس روز سنت پاتریک احزاب — لغو شد.

چین که در آن ویروس برای اولین بار شناسایی شده در ماه دسامبر در حال حاضر حساب برای کمتر از نیمی از جهان 169 ٬ 000 دوبلکس موارد با توجه به شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

خاموش شدن از مجامع عمومی و قرنطینه از سخت ترین ضربه مرکزی منطقه steadied چین caseload به عنوان ویروس به سرعت در حال گسترش در جای دیگر. بسیاری از جهان 77,000 بهبود بیماران در چین است.

S. آفریقا لغو ویزا 10K

آفریقای جنوبی را لغو نزدیک به 10,000 رواديد صادر شده در این سال به مردم از چین و ایران و ویزا در حال حاضر خواهد شد مورد نیاز برای دیگر در معرض خطر کشور بود که بدون روادید از جمله ایتالیا و ایالات متحده است.

وزیر بهداشت Zweli Mkhize می گوید یک مستند ممکن است لازم باشد اگر سختی اقدامات جدید یکشنبه اعلام کرد از جمله محدودیت های مسافرتی و تعطیلی مدرسه نیست کار می کنند. او هشدار از یک خطر داخلی انتقال ویروس با “مشکل نابرابری در جامعه ما است.”

آفریقای جنوبی نگرانی در مورد گسترش ویروس به شلوغ شهرستان و یا حمل و نقل عمومی.

تایید ویروس موارد باید دو برابر در هر دو روز بیش از 10 روز به 61 یک رای او به نام “انفجار است.”

در جای دیگر در آفریقای دوم پرجمعیت ترین کشور اتیوپی است به حالت تعلیق در مدارس رویدادهای ورزشی و سایر گردهمایی های زیادی برای 15 روز است.

مشعل المپیک تحویل در پشت درهای بسته

یونان کمیته المپیک می گوید: مراسم تحویل مشعل المپیک به توکیو بازی های برنامه ریزی شده این پنج شنبه برگزار خواهد شد در پشت درهای بسته به عنوان بخشی از تلاش ها برای جلوگیری از شیوع کروناویروس.

یونان کمیته ملی المپیک گفت: اعتبار کارت های که تا به حال صادر شده برای این مراسم در آتن Panaetenaic ورزشگاه که در آن اولین المپیک مدرن برگزار شد و در سال 1896 معتبر خواهد بود.

به ویژه این ستاد نیز بسته می شود از دوشنبه تا اطلاع ثانوی به آن اضافه شده است.

یونان 331 مورد تأیید و چهار مرگ و میر.

بخشی از مرزهای بسته

آلمان بخشی از مرزهای خود را بسته با پنج همسایگان منجر به صف در برخی از گذرگاه های پلیس آلمان راه اندازی کنترل های جدید در معمولا چک رایگان هم مرز با فرانسه, سویس, اتریش لوکزامبورگ و دانمارک روز دوشنبه. پلیس پشت برخی از عبور و مرور در کهل در سراسر رودخانه راین از فرانسه در شهر استراسبورگ.

افرادی که رفت و آمد در سراسر مرز به کار هستند و هنوز اجازه عبور می تواند به عنوان کامیون های حمل کالا و آلمان ها هستند که در اجازه. اما وزیر کشور Horst Seehofer روز یکشنبه گفت که مردم “بدون دلیل معتبر برای سفر” نمی توان اجازه داد در سراسر.

که برای مثال به پایان می رسد سفر به مغازه ها در سراسر مرز در حال حاضر.

دانمارک بسته خود مرز بیش از آخر هفته — آیا به عنوان دو همسایه شرقی آلمان, لهستان و جمهوری چک. لیتوانی دولت گفت: کاروان 500 وسایل نقلیه — عمدتا لیتوانیایی ها لتونیایی, استونی و اوکراین خواهد بود, اجازه ورود به لهستان از آلمان و حمل و نقل نسبت به لیتوانی در روز دوشنبه.

آلمان تایید کرده است بیش از 4,800 عفونت با کروناویروس جدید, از جمله مرگ و میر 12.

S. Korea, کاهش نرخ

کره جنوبی بانک مرکزی اجرا اضطراری کاهش نرخ 0.5 درصد برای کمک به سهولت اقتصادی خرید اینترنتی از کروناویروس که بیمار بیش از 8,200 مردم در کشور است.

بانک مرکزی کره جنوبی را به حرکت در آورده دوشنبه در سیاست خود در رای دادن به یک زمان تمام کم 0.75% نگرانی که گسترش جهانی COVID-19 خواهد سر و صدا کره جنوبی تجارت وابسته به اقتصاد است.

این بانک می گوید: کاهش نرخ خواهد شد کمک به کاهش نوسانات در بازارهای مالی و کمک به پمپ پول به اقتصاد با کاهش هزینه های استقراض برای شرکت.

اما برخی از کارشناسان می گویند این معلوم نیست که آیا کاهش نرخ بهره را به طور معنی داری افزایش فعالیت های اقتصادی است که تا حد زیادی سرکوب توسط اقدامات پیشگیرانه در برابر این ویروس است که تحت تاثیر بسیاری از به ماندن در خانه.

سپاه صلح تخلیه داوطلبان

سپاه صلح است تخلیه تمام داوطلبان و تعلیق عملیات در ده ها کشور جهان است.

مدیر جودی اولسن می گوید روز یکشنبه تصمیم می آید را به عنوان “مسافرت های بین المللی می شود و بیشتر و بیشتر به چالش کشیدن روز به روز.” او گفت: این سازمان خواست برای جلوگیری از خروج داوطلبان رشته در کشور میزبان.

او در بیانیه ای تاکید کرد که پست نمی خواهد اما نمی ارائه یک جدول زمانی برای از سرگیری عملیات.

همانطور که از سپتامبر 2019 در برنامه های خدمات اجرا شده توسط دولت آمریکا گفت: این عمل در بیش از 60 کشور جهان و بیش از 7,300 داوطلبان و کارآموزان. داوطلبان در چین و مغولستان در حال حاضر شده است تخلیه بیش ویروس نگرانی.

اولسن می گوید کشور میزبان کارکنان باقی خواهد ماند و در زمان خود نقش.

بیانیه ای را ارائه نمی دهد جزئیات بیشتر در مورد تخلیه و تعلیق که اولسن به نام “لجستیکی به چالش کشیدن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im