روسای منجر 49ers 7-3 پس از سه ماهه اول سوپر باول LIV

سه ماهه اول

روکش کردن: پس از اشراف شروع به بازی با یک سه-and-out, the 49ers با استفاده از یک رانندگی طولانی به پایین میشه و نمره هدف زمینه.

اما این ستاد در پاسخ پایدار درایو را به سرب قبل از پایان سه ماهه.

در دوم-و-2 از روسای’ 44-خط محوطه کانزاس, شهرستان بود پرچم به صورت غیر قانونی مرد downfield. سان فرانسیسکو انتخاب برای کاهش مجازات را تا سوم اما اشراف قادر به دریافت اول با پنج حیاط اجرا شده توسط در حال اجرا بازگشت دیمین ویلیامز به گسترش خود را درایو.

این ستاد تا به حال با توپ سوم-و-11 از سان فرانسیسکو 15-حیاط خط. کارفرمایی پاتریک Mahomes منتخب به تقلا کردم و برای اولین بار به پایین yardage اما ایمنی Jimmie وارد آمد و تحویل یک ضربه سخت بر Mahomes — نامطلوب توپ سست و خارج از محدوده را تا چهارم-و-1.

کانزاس سیتی کردم برای اولین بار و پس از آن زمین نشستن کامل هواپیما با یک 1-حیاط اجرا بر روی گزینه play توسط Mahomes با ستاره کارفرمایی انتخاب به نگه داشتن توپ و پایین تر از شانه خود را به منطقه پایان.

کلید های بازی: ستاد مربی اندی رید آمد تا با یک بازی خلاق در چهارم-و-1 از 49ers 5-خط محوطه با backfield تغییر اجازه می دهد تا مستقیم ضربه محکم و ناگهانی به در حال اجرا بازگشت دیمین ویلیامز. شش سال کهنه به راحتی کردم تا وسط چهار حیاط به دست آوردن به گسترش درایو تقریبا گرفتن در منطقه پایان.

بازیکن کلیدی: QB پاتریک Mahomes. او متصل در پنج او نه پاس 40 متری, اما همچنین دارای دو کلید اجرای نمایشنامه برای 11 متری و یک زمین نشستن کامل هواپیما.

نمره در پایان سه ماهه: 7-3, ستاد

تماس با Myles سیمونز در [email protected] یا 702-383-0350. Follow @MylesASimmons در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de