ساندویچ مرغ جنگ گرما با KFC نسخه ترشی صدر فیله

کلید بینش:

  • KFC امیدوار به ایجاد نوعی هیجان است که یکباره Popeyes به شهرت در تابستان گذشته.

آن را تنها یک ماده از زمان قبل از KFC رو درگیر در ساندویچ مرغ جنگ. بزرگترین مرغ های زنجیره ای است نورد از یک بزرگتر و آن وعده “بهتر و بیشتر حق بیمه” فیله مرغ سوخاری, ساندویچ.

“ما می خواستیم یک ساندویچ مرغ است که واقعا زندگی می کند تا میراث ما به عنوان مرغ سرخ شده کارشناسان” گفت: Andrea Zahumensky, CMO از KFC آمریکا در بیانیه ای. “و اجازه دهید آن صورت, ما نبود یکی به ضرب و شتم.”

دوبله به سادگی KFC, ساندویچ مرغ, آن را به 20 درصد بزرگتر از KFC فعلی ساندویچ ترد سرهنگ و دو پوشیده با نان فوق العاده ترد خدمت در brioche مستی و با شور و کلاسیک و یا تند مایو.

متاسفانه اگر شما می خواهید شما را به سفر به اورلاندو—حداقل در حال حاضر. حال مورد آزمایش از طریق 21 ژوئن در انتخاب مکان در مرکزی فلوریدا.

KFC ارائه آخرین آن را در سر به سر مسابقه با رقبای Popeyes که گزارش رشد انفجاری پس از رونمایی خود را ساندویچ مرغ در تابستان گذشته و Chick-fil-A, که, اصلی, ساندویچ مرغ شده است که این معیار که در برابر دیگران در حال اندازه گیری در فست فود ساندویچ مرغ بازی.

یک نبرد گرم بیش از است که بهترین ساندویچ گرفت در توییتر در تابستان گذشته با مارک های مانند وندی و بوستون بازار گرفتن در این بازی به عنوان به خوبی.

در سه ماهه اول سال 2020, Popeyes گفت: همان-فروشگاه خرید و فروش شد و تا 26 درصد تا حد زیادی به دلیل ساندویچ مرغ اثر حتی به عنوان بیماری همه گیر در زمان گاز گرفتن از رقبا’ فروش.

KFC روند برای رسیدن به جدید ساندویچ گسترده بود. هشت تغییرات ضخامت و خیار شور شدند و آزمایش برای تعیین حق ترشی در حالی که مستی انتخاب شد و از میان شش نانوایی ها قرار گرفتند و بیش از 10 فرمول تجدید نظر “در جهت پیدا کردن یکی از سمت راست به آغوش تر از همیشه فیله فقط در راه حق” Zahumensky گفت.

“ما می دانستیم ارتقاء لازم بود ما زحمت انتخاب هر یک از مواد تشکیل دهنده برای ایجاد یک بزرگتر, بهتر و بیشتر حق بیمه ساندویچ تر از همیشه,” او اضافه شده است. “من فکر می کنم ما باز یک ساندویچ مرغ که نمی خواهد فقط رقابت آن را با مرغ سرخ شده, عاشقان در همه جا.”

برچسب قیمت برای ساندویچ جداجدا سفارش داده شده است $3.99 یا $6.99 به یک دسته کوچک موسیقی جاز است که شامل یک طرف و متوسط نوشیدنی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im