شهردار شیکاگو می شود احمقانه در صفحه اصلی به صورت اجتماعی فاصله اعلانات آگاهی عامه درمورد

شهردار شیکاگو لری Lightfoot یک پیام ساده—تحویل در انواع راه های هوشمندانه در جدید PSA مبارزات انتخاباتی.

در یک سری از relatable حالات Lightfoot پنجه نرم می کند با این شهر ساکنان به ماندن در خانه برای جلوگیری از شیوع کروناویروس. او طول می کشد در افراد مختلف از جمله به عنوان تحلیلگر با تاکید بر آمار اجتماعی فاصله و نشان داده شده است به دنبال همان نوع در صفحه اصلی منافع که ترکیبات هستند از پخت به یادگیری یک ابزار جدید (در واقع او آموخته است که چگونه به بازی گیتار آکورد طول ساقه).

در سراسر Lightfoot می آید در سراسر به عنوان شخصیت به جای سخت شکل قدرت به عنوان اعلانات آگاهی عامه درمورد هدف برای نشاط تن در حالی که تأکید بر اهمیت ماندن در خانه.

Havas شیکاگو CCO جان نورمن توضیح داد که این پروژه در مورد زمانی که شهردار بازاریابی دفتر تماس آژانس با زمین به کار با Lightfoot در اعلانات آگاهی عامه در مورد اهمیت تمرین های اجتماعی فاصله.

“من فکر می کنم دلیل اصلی که چرا آنها با ما این است که ما سریع و زیرک و سریع در ساخت محتوا” نورمن گفت Adweek.

آژانس قادر به قرار دادن این کمپین با هم طی حدود چهار روز. پس از گذراندن پنج شنبه و جمعه در concepting نوشتن و تولید سازمان شات سری در Lighfoot را در روز شنبه با یک گروه کوچک با توجه به نیاز به باقی می ماند شش فوت از هم جدا. Havas شیکاگو گروه مدیر خلاق ماریانا رویز به کارگردانی و تلاش است. آژانس پس از آن تا به حال صدایی دیگر آماده رفتن تا پایان روز شنبه منتشر شد و آنها در روز سه شنبه.

“این یک زیرک خدمه” نورمن گفت. “وجود ندارد بسیاری از مردم اجازه داد در خانه است.”

او گفت: Lightfoot را به راحتی در مقابل دوربین و توانایی برای ارائه کمپین پیام در یک نشاط و relatable راه کمک به این تلاش موفق شود.

“او تا به حال با توجه به نشانه های عمومی در رسانه های اجتماعی–داشتن معوج باهوش حس شوخ طبعی است. این برای ما مهم بود که ما ایجاد حالات انسانی که شهردار Lightfoot و ساخته شده او را relatable” او توضیح داد: به خصوص برای رسیدن به مخاطبان جوان.

“او خیلی خوب بود و در نقطه گاهی اوقات آن را تنها می تواند یک زن و شوهر طول می کشد و ما می توانید آن را,” او گفت:, و اضافه کرد که Lightfoot بود “در واقع واقعا بازیگر بزرگ است.”

این اعلانات آگاهی عامه درمورد اجرا خواهد شد و در اهدا فضای رسانه ها در شیکاگو منطقه امن توسط Farzaneh رسانه ها از جمله دیجیتال و کانال های سنتی.

“رفتن به محل کار با شهردار Lightfoot هیجان بود. حتی در طول این زمان های عجیب و غریب من می خواستم تا مطمئن شوید که ما تا به حال سرگرم کننده در تنظیم و اقامت شش فوت از هم جدا به طوری که ما می تواند به این معنی زندگی-صرفه جویی در پیام به مردم به عنوان بسیاری که ممکن است. همه ما در حال رفتن را از طریق این طوری که ما می توانیم relatable محتوا و هنوز هم این پیام آمده از طریق صدای بلند و واضح” رویز در بیانیه ای گفت.

او افزود: “این نوع از مبارزات انتخاباتی است دلیل من در این صنعت: آوردن یک فوتی و فوری پیام به زندگی در یک سرگرم کننده و جذاب راه است که خواهد شد (امیدوارم!) طنین با مردم به ایجاد یک تفاوت واقعی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de