جویدنی به ما یادآوری می کند که در میان همه بد حیوانات خانگی بسیار خوب

کلید بینش:

  • افزایش پت تصویب شده است یکی از معدود مبارک عناوین هفته های اخیر و جویدنی است های شادی در تبلیغات آن است.

زمان حاضر وجود ندارد—حتی بیشتر به دلیل در آغوش نادر لحظات شادی خالص.

جدید 60-second نقطه از حیوان خانگی آنلاین محصول خرده فروش جویدنی آن زندگی خواهد کرد که در شرکت های مختلف کانال های اجتماعی با هدف به جشن همه شادی و سبک سری است که می آید از داشتن یک حیوان خانگی. با عنوان “حیوانات خانگی ما با هم” کلیپ تولید شده بود از راه دور توسط جویدنی را در خانه تیم بازاریابی. در حالی که تبلیغ شات با بازیگران و حیوانات خانگی ندارد—اقدام آنها متعلق به بازیگران خود است.

در قالب شرکت آشنا زوم کنفرانس تصویری را نشان می دهد افراد مختلف سگ و گربه در دور خود را به اشتراک گذاری تجارب خود را از مالکیت حیوان خانگی در حالی که تحت قرنطینه. وجود لحظات خنده چهره و اتفاقی bed-wetting.

“ما واقعا هیجان زده به اشتراک گذاری این سطح از خوش بینی و بازیگوشی و مثبت در این زمان گفت:” Orlena یونگ جویدنی معاونت بازاریابی است. “من فکر می کنم آن را واقعی کنتراست در آن شده است وجود دارد بسیاری از قلب غم انگیز لحظاتی که بسیار واقعی است. اما من فکر می کنم وجود دارد چیزی متفاوت در نظر قادر به برجسته که مثبت وجود دارد چیزهایی که ما آب و هوا و شکل راه ما را از طریق این به عنوان یک نژاد بشر است.”

جویدنی آخرین گزارش سالانه اشاره به پدیده “پت انسانی” به عنوان کمک به افزایش فروش محصولات حیوان خانگی. با توجه به داده های نظر سنجی در سال 2019 دو سوم از صاحبان حیوان خانگی گزارش هزینه های بیشتر در حیوان خانگی از آنها در گذشته در حالی که 85 درصد گفت: آنها مایل به پرداخت بیشتر برای حیوان خانگی سالم مواد غذایی و محصولات. “حیوان خانگی پدر و مادر به طور فزاینده مشاهده حیوانات خانگی به عنوان بخشی از خانواده و در حال حاضر به صرف بیشتر در بالاتر-کیفیت کالاها و خدمات برای کسانی که اعضای خانواده” می خواند ،

یکی از برجسته ترین نقاط روشن از چند هفته گذشته بوده است تخلیه از پناهگاه های حیوانات در سراسر کشور است. رونق در حیوانات فرزندخواندگی تا به حال تاثیر بر حیوان خانگی مارک های بیش از حد.

“در میان این همه استرس و اضطراب و عدم اطمینان وجود دارد بسیاری از صفت های ما می تواند با استفاده از—حیوانات خانگی در ادامه به این نقطه روشن” یونگ گفت. “من فکر می کنم آن را واقعا آشکار هنگامی که شما نگاه در افزایش تصویب در سراسر کشور است.”

در اواسط ماه مارس جویدنی عرضه یک صفحه وب به نام سالم در خانه است که فراهم می کند پشتیبانی برای مردم تطبیق با واقعیت های جدید از مالکیت حیوان خانگی در طول بیماری همه گیر از جمله مقالات نوشته شده توسط دامپزشکان. همانطور که یونگ آن قرار داده است این سایت شامل همه چیز از “اطلاعات معتبر در سراسر ایمنی و سلامت تمام راه را به الهام بخش برای چگونه به نگه داشتن حیوان خانگی خود را سرگرم و یا تشخیص نشانه های استرس است که بدیهی است که اتفاق می افتد چرا که روال خود را به شدت مختل شود.”

در هفته های اخیر جویدنی نیز اهدا بیش از 5 میلیون دلار در مواد غذایی حیوان خانگی, محصولات و لوازم بهداشت و درمان به پناهگاه های مختلف سازمان ها و صاحبان حیوان خانگی تحت تاثیر Covid-19 بحران است.

در حالی که چند ماه گذشته بوده است وحشتناک برای خرده فروشان و رستوران ها آن را با توجه به افزایش برای سیستم عامل های دیجیتال مانند جویدنی.

در اوایل ماه آوریل امسال در این شرکت ها درآمد تماس با تحلیلگران جویدنی مدیر عامل Sumit سینگ گفت: این شرکت در حال تجربه هر دو تقاضا بیشتر از مشتریان موجود و “معنی دار بالابر” در مشتریان جدید است. Q1 سال 2020 فروش انتظار می رود به میان 35 درصد و 37 درصد بالاتر از سال گذشته و جویدنی است که به دنبال استخدام بین از 6000 و 10000 بیشتر مردم برای دیدار با تقاضا در درجه اول در تحقق آن مراکز.

مصرف کنندگان نه تنها سهام خود را در آغاز بحران—آنها ساخته شده مطمئن شوید که حیوانات خانگی خود را خوب خواهد بود بیش از حد. آمار و ارقام از شرکت تحقیقات بازار Rakuten هوش نشان می دهد که ایالات متحده آنلاین فروش غذای سگ و رفتار (به استثنای آمازون) بود تا 88 درصد در آوریل نسبت به مدت مشابه سال گذشته است. فروش غذای گربه و رفتار افزایش 82%. در همان زمان فروش housebreaking و محصولات بی اختیاری رز 132% شاید به این دلیل مردم در مورد مصرف حیوانات خانگی خود را خارج و یا از آنجا که بیشتر مردم در حال پرورش و یا اتخاذ حیوانات خانگی نیستند که به طور کامل خانه را آموزش داده است.

جویدنی گزارش فروش معادل 4.8 میلیارد دلار برای آن 2019 سال مالی از $3.5 میلیارد سال قبل. تبلیغات و هزینه های بازاریابی که شامل حقوق و دستمزد و ضربه $427 میلیون افزایش 8.6%.

در سال گذشته جویدنی اضافه شده 2.9 میلیون مشتریان جدید صعود به 13.5 میلیون.

به عنوان یک سرویس به جامعه ما خیلی از ما coronavirus مربوط به پوشش برای همه در دسترس است با رایگان Adweek عضویت. هرگز از دست یک کلید داستان با ثبت نام به صورت روزانه ما اولین چیزهایی که اول عضویت در خبرنامه و نظر به دست آوردن دسترسی کامل و حمایت از ما روزنامه نگاری با Adweek نرم افزار اشتراک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im