چپمن کرایسلر Pacifica ترین اهدا وانت

چپمن کرایسلر جیپ اعلام کرد که آن کرایسلر Pacifica وانت همچنان به را در برجسته جوایز و رتبه بندی برای طراحی و عملکرد. Pacifica را شناخت شامل انتخاب شدن به عنوان یک 2019 بهترین خرید توسط مصرف کنندگان هضم یک سال 2020 بهترین خرید از مصرف کننده, راهنمای 2019 ماشین خانواده از سال توسط Cars.com و یک موسسه بیمه برای ایمنی بزرگراه ایمنی بالا انتخاب برای 2019.

علاوه بر خانه داری خوب در همکاری با خودرو و راننده به تازگی نام کرایسلر Pacifica بهترین ماشین جدید برنده جایزه در وانت دسته برای سال دوم در یک ردیف.

“مشتریان ما عاشق Pacifica و به طور مداوم به ما انتقادات و پیشنهادات در مورد چگونه جادار است و چه سرد از ویژگی های فن آوری هستند” گفت: Ryan Payne مدیر کل چپمن کرایسلر جیپ در دره Automall در هندرسون. “البته آنها لذت ببرید که آن را اساسا دیسک و دستگیره مانند یک ماشین است.”

کرایسلر Pacifica هیبرید آمریکا اولین هیبرید وانت. این ارائه یک 82 mpg معادل امتیاز و صندلی برای هفت. آن را یکپارچه سوئیچ از برق به گاز برای صلح بیشتر از ذهن است. این Pacifica نیز ارائه می دهد یک بسته از بهره وری و ایمنی و امنیت و راحتی ویژگی های است که شما را پیدا خواهد کرد در هر نقطه دیگری است.

“با استاندارد های دوم و سوم ردیف stowable صندلی یکی از سرگرمی های مورد علاقه ما و سیستم های اختیاری هیبرید انتقال قدرت از Pacifica بهترین مینیون شما می توانید خرید” با توجه به ماشین و راننده. این نشریه به نام Pacifica به آن 10 تا از بهترین کامیون ها و Suv ها لیست چندین بار.

با کرایسلر را Uconnect سیستم اطلاعات و سرگرمی سرگرم کننده هرگز متوقف نمی شود در یک Pacifica. با کلاس در دسترس-منحصر به فرد Uconnect تئاتر Pacifica صاحبان دو 10-inch HD صفحه نمایش لمسی با یک Blu-ray player, دو ورودی HDMI هدفون بی سیم, هدفون بی سیم جریان (سازگار با دستگاه های اپل), بلوتوث کنترل از راه دور و ساخته شده است در بازی ها و برنامه های.

چپمن ارائه می دهد جدید Pacifica در چهار سطح برش: تور, تور, L, تور L Plus و محدود است. چپمن در حال حاضر همه مدل های موجود برای تحویل فوری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im