تغییر جهت تهمت توییتهایی coronavirus نیروی کار خود ادامه خواهد داد

به نظر می رسد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انجام داده است دیگر در مورد چهره.

در یک سری از توییت در اوایل روز شنبه گفت که کاخ سفید Coronavirus نیروی کار است که نمی تواند منحل همانطور که اعلام شد کاخ سفید روز سه شنبه شب.

“کاخ سفید CoronaVirus کارگروه به ریاست معاون رئیس جمهور مایک پنس انجام داده است یک کار فوق العاده گرد هم آوردن وسیع و بسیار پیچیده منابع است که باید در تنظیم یک استاندارد بالا برای دیگران به دنبال در آینده است. هواکش که چند و بد شکل در حال حاضر در حال تولید در هزار و بسیاری از ما به یدکی” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک صدای جیر جیر. “ما در حال کمک به کشورهای دیگر که از جان گذشته برای آنها. به همین ترتیب پس از داشتن شده است در سمت چپ ما در حال حاضر انجام تست بیشتر از همه کشورهای دیگر ترکیب شده و با برتر آزمون. در صورت ماسک ها و سپر و دستکش و روپوش و غیره. در حال حاضر فراوان است. آخرین چهار فرمانداران تماس های تلفنی شده است قطعی ،

“از آنجا که این موفقیت نیروی کار خود ادامه خواهد داد و در به طور نامحدود با تمرکز بر ایمنی و باز کشور ما دوباره. ما ممکن است اضافه کردن یا تفریق مردم به آن به عنوان مناسب. نیروی کار نیز بسیار متمرکز واکسن شهركرد. با تشکر از شما!”

روز سه شنبه در آریزونا

خود نمایشگاه برای بازگشایی این کشور مغلوب ساختن پیشی جستن بازدید آریزونا ماسک صورت کارخانه با استفاده از این سفر برای نشان دادن عزم خود را برای دیدن یک کاهش stay-در-خانه سفارشات حتی به عنوان coronavirus همچنان وخیم تهدید. تهمت نمی پوشیدن یک ماسک با وجود دستورالعمل گفت: آنها باید پوشیده در داخل کارخانه در تمام زمانها.

“مردم کشور ما باید فکر می کنم از خود را به عنوان رزمندگان. ما باید برای باز” مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام روز شنبه به عنوان او را ترک واشنگتن در یک سفر که بیشتر در مورد سفر از مقصد است.

در آریزونا تهمت اذعان انسان هزینه بازگشت به حالت عادی.

“من نمی گویم هر چیزی کامل است و بله را برخی از مردم تحت تاثیر قرار? بله. برخی از مردم شود بد است ؟ بله. اما ما باید به کشور ما باز است و ما باید آن را باز کنید به زودی,” او گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفته بود او را به یک ماسک صورت اگر کارخانه “ماسک محیط زیست” اما در پایان میپوشید تنها عینک ایمنی در طول یک تور از Honeywell تسهیلات. تقریبا تمام کارگران کارخانه و اعضای مطبوعات به عنوان به خوبی به عنوان برخی از کارکنان کاخ سفید و راز خدمات نمایندگی عینک ماسک. ارشد کاخ سفید و کارکنان شرکت Honeywell مدیران نیست.

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه کرده است که همه آمریکایی ها پوشیدن پارچه ماسک زمانی که آنها نمی تواند به لحاظ اجتماعی فاصله مانند در سوپر مارکت ها به خصوص در مکان های با نرخ انتقال. در منطقه ای که در آن تهمت صحبت زیادی نظارت تصویری ذکر شده در دستورالعمل های ایمنی که یکی از آنها گفت: “لطفا پوشیدن ماسک خود را در همه زمان ها است.”

معاون رئیس جمهور مایک پنس ایجاد یک هم بزنید و به تازگی زمانی که عکس را به او نشان داد maskless در مراجعه به کلینیک مایو احاطه شده توسط مقامات بیمارستان و پزشکان همه با پوشیدن ماسک. او گفت که او تا به حال شناخته شده آن را یک نیاز بود و این که او است که با آزمایش این ویروس اغلب. او عینک یک ماسک در یک رویداد چند روز بعد.

برنامه ای برای باد کردن نیروی کار

مغلوب ساختن پیشی جستن بازدید آمد به کاخ سفید گفت: این امید به باد کردن آن coronavirus نیروی کار در ماه آینده به عنوان رئیس جمهور تغییر تمرکز خود را از مبارزه با “نامرئی دشمن” به راه اندازی مجدد سیستم اقتصاد است.

رئیس جمهور حدود سه ساعت در ققنوس تور Honeywell کارخانه و برگزاری یک میزگرد در, بومیان آمریکا, مسائل است. مشاوران گفت: این سفر خواهد بود به ارزش حدود هشت ساعت از زمان پرواز به عنوان نمادین نشان می دهد که این کشور گام بازگشت به حالت عادی. این سفر همچنین انتظار می رود به عنوان یک نشانگر از مغلوب ساختن پیشی جستن بازگشت به یک به طور منظم برنامه سفر او به عنوان امید کشور نیز آغاز خواهد شد به ظهور از هفت هفته از ویروس-تحمیل انزوا.

پس از هفته cooped در واشنگتن با قرار گرفتن در معرض کمی به چگونه این ویروس به طور مؤثر آمریکایی ها روز به روز زندگی تهمت کردم دست اول مشاهده یک تاثیر بزرگ. در فرودگاه نیروی هوایی پارک شده در کنار ده ها تن از پایه تجاری خطوط هوایی با پوشش موتور و ضبط بیش از پروب و منافذ.

مغلوب ساختن پیشی جستن اول متوقف شد و دیدار با مادری رهبران آمریکایی که در طی آن او توزیع 1,000 ابوت ویروس سریع آزمون است.

“آمریکایی های بومی شده اند و ضربه های سخت و وحشتناک گیر” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “امیدوارم که برای شما مفید خواهد بود.”

احیای اقتصادی پارامونت به رئیس جمهور

تهمت می بیند احیای اقتصادی به عنوان یک الزام سیاسی به عنوان متحدان خود اشاره کرده اند فرسايش در حمایت از رئیس جمهور در هفته های اخیر. جمهوری خواهان بر این باورند مغلوب ساختن پیشی جستن راه به دور دوم بستگی به درک عمومی از سرعت اقتصاد ریباند از خاموش شدن ناگهانی به معنای به سرعت گسترش ویروس.

که شامل در آریزونا یک نوسان کلید دولت که مغلوب ساختن پیشی جستن انجام شده توسط کمتر از 4 درصد در سال 2016.

“من دوست دارم آریزونا. من بسیاری از دوستان در آریزونا. من تا به حال موفقیت های بزرگ در طول سال در آریزونا” مغلوب ساختن پیشی جستن افتخار به عنوان او به سمت چپ.

اما حتی به عنوان بسیاری از آمریکایی ها را به رعایت دقیق اجتماعی فاصله دستورالعمل شماره جدید عفونت و مرگ و میر ناشی از این ویروس را کاهش نمی به عنوان به سرعت به عنوان امیدوار بود. در واقع زمانی که منطقه متروپولیتن نیویورک پیشرفت در برابر ویروس گرفته شده است از معادله اعداد برای بقیه ایالات متحده در حال حرکت در جهت اشتباه است. عفونت نرخ در حال افزایش است و حتی به عنوان متحده حرکت می کند به بلند خود مستندات یک آسوشیتد پرس تجزیه و تحلیل یافت شنبه ،

با این وجود کاخ سفید آغاز شده است بحث و گفتگو در مورد سیم پیچ پایین آن coronavirus نیروی کار است که در حال حاضر قرار است جلسه کمتر پنس گفت. اعضای آن را تبدیل به وسایل در مجموعه های تلویزیونی سراسر کشور با آمریکایی ها گرسنه برای اطلاعات و marooned در خانه.

“من فکر می کنم ما در حال گفتگو در مورد آن و در مورد آنچه که زمان مناسب برای نیروی کار برای تکمیل آن کار و تلاش مداوم را در یک سازمان توسط آژانس در سطح” پنس گفت: در کاخ سفید است. او گفت: این گروه می تواند باد کردن کار خود را در اوایل ماه ژوئن است.

“ما در حال حاضر به دنبال یک کمی از فرم های مختلف و فرم های ایمنی و باز” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در آریزونا “و ما باید گروه های مختلف احتمالا برای آن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>