رقبا در حال پر کردن شکاف و ایجاد مصرف کننده Countercultures

در 2019, victoria’s Secret بسته بیش از 50 فروشگاه در سراسر شمال امریکا با توجه به عقب مانده عملکرد فروش. راز ویکتوریا کمپین های بازاریابی شامل سوپر فرشتگان دیگر طنین انداز با زنانی که از خود و بدن خود را در یک نور متفاوت است.

مصرف کنندگان واکنش نشان می دهند به بازار ارائه شده با توجه به نیازهای خود و ارزش ها و ترجیحات به عنوان مطلع با فرهنگ خود. مصرف کننده countercultures توسعه در پاسخ به بازار ارائه شده است که در برابر یک گروه مصرف کننده ارزش. برای مثال بدن مثبت جنبش و #MeToo کمپین منعکس کننده تاثیر شئ است و در بسیاری از زنان است.

این گسترده تجارب فرهنگی و عبارات شکل مصرف کننده واکنش است که می تواند از نام تجاری وکالت به رها کردن. مصرف کننده countercultures ظهور به عنوان مصرف کنندگان ترک مارک که دیگر طنین انداز با خود فرد و گروه از ارزش ها است.

اغلب یک مصرف کننده است که بخشی از counterculture شروع خواهد شد یک شرکت به عنوان یک رقیب تجاری است. یک رقیب تجاری و توسعه بازارهای جایگزین به جریان اصلی ارائه شده بر اساس یک طرز فکر به اطلاع جامعه آن ارزش.

هدف-محور و معتبر مارک های رقیب افزایش یافته است به نیازهای در حال ظهور مصرف کننده counterculture بخش.

در پاسخ به جریان اصلی لباس زیر زنانه, برچسب, مارک های رقیب مانند پر جنب و جوش ناجا و ThirdLove ارائه محصولات زنان که در آغوش مثبت بدن و تقویت حس جامعه است. این مارک در بازار یک طرز فکر است که طنین انداز با aspirational ارزش از مصرف کنندگان خود را با به اشتراک گذاری خود را با نام تجاری روایات در اشکال مختلف و فرمت های. برای مثال ناجا اخلاق می گوید: “ناجا یک محصول از ما احساسات و اعتقادات: عشق به زیبایی طراحی شده است یک بیت از rebelliousness و میل عمیق به جهان را به مکانی بهتر است.” به طور مشابه, پر جنب و جوش ویژگی های پر جنب و جوش خود جنبش است که “در مورد طرز فکر ما می خواهیم برای به اشتراک گذاشتن با زنان در سراسر جهان است. یکی که به یاد قدرت می بخشد و ما را قادر می سازد همه به زندگی انجام آنچه که ما عشق را با مردم ما را دوست دارم.”

مصرف کننده countercultures و مارک های رقیب وجود دارد در سراسر صنایع مختلف است. رسانه های اجتماعی محبوب علامت های تجاری مانند Facebook, Instagram, Twitter و YouTube در امان نیستند به توسعه countercultures. یک جستجوی گوگل برای “ترک های رسانه های اجتماعی” بازگشت بیش از 259 میلیون نتیجه های مشاوره از نویسندگان و اساتید و مشاوران سلامت در چگونه برای محدود کردن و یا حتی ترک های رسانه های اجتماعی. از جمله این نتایج است که یک فیلم محبوب تد صحبت با بیش از 6.2 میلیون بازدید توسط کال نیوپورت که نشان می دهد بهتر است به ترک رسانه های اجتماعی برای موفقیت در دانش اقتصاد است.

در اصل حواس پرتی و منکسر توجه است که نتایج از رسانه های اجتماعی است که بیش از حد بالا قیمت به پرداخت هزینه برای حداقل ارزش آنها فراهم می کند. کسانی که طنین انداز با نیوپورت دیدگاه دیدن اثرات منفی شبکه های اجتماعی و تلاش برای پرهیز از استفاده از آنها.

محبوبیت از حرکات خاص صحبت می کند به رشد countercultures و مارک های رقیب. در 2019, Netflix, ستاره ماری کوندو نکردم هنر decluttering از طریق او نشان می دهد تا اهداف خود را با ماری کوندو. او Instagram account شامل 3.6 میلیون پیروان و کتاب او به فروش بیش از 10 میلیون نسخه در سراسر جهان. پس از راه اندازی خود را نشان می دهد صرفه جویی شاهد افزایش کمک های مالی از decluttering دیوانگی که در گزارش وال استریت ژورنال.

ماری کوندو را decluttering جنبش وجوش در مینیمالیسم که “یک ابزار برای خلاص شدن از شر خود را از زندگی را بیش از حد به نفع تمرکز بر آنچه که مهم است—بنابراین شما می توانید پیدا کردن شادی و تحقق آزادی” با توجه به مینیمالیستی پزشکان جاشوا زمینه Millburn و رایان نیقودیموس. پادکست خود را مینیمالیستی دانلود شده است بیش از 50 میلیون بار. در سراسر جهان تصویب decluttering و مینیمالیسم در پاسخ به این محصول جانبی از شایع مصرف: داشتن چیزهای بیشتر.

همانطور که اسحاق نیوتن اظهار داشت: در سومین قانون حرکت “برای هر عمل وجود دارد یک واکنش برابر و مخالف.” برای مارک های ضروری است که برای درک مصرف کننده واکنش های. تغییر در رفتار مصرف کننده اغلب برجسته فرصت ها برای توسعه و رشد است. یوتیوب خطاب نگرانی بیش از شراب خواری تماشای با نصب یک “استراحت” ویژگی در آن آندروید و آیفون نرم افزار. Marriott International شنود گذاشته به نیازها و ترجیحات هزاره مسافران با ایجاد بوتیک هتل است که ارائه آنها را با ماجراجویی و هیجان است.

یک بار مارک های معروف مانند فیلمهای, مرزهای, Kmart, Payless, Shopko و اسباب بازی “R” ما از دست داده در ارائه خود را در بازار های مربوطه قانع کننده راه حل است. در پی خود, هدف-محور و معتبر مارک های رقیب افزایش یافته است به نیازهای در حال ظهور مصرف کننده counterculture بخش. به ماندن مربوطه برندها نه تنها باید آدرس فعلی نیازهای مشتریان خود را بلکه همچنین باید کشف countercultures است که توسعه در واکنش به ارائه خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>