مارک های رقیب 2020 است قرار دادن; در اوایل تلویزیون Upfronts لغو شد: روز جمعه اولین چیزهایی که اول

به انجمن خوش آمدید چیزهایی اول اول, Adweek جدید روزانه منابع برای بازاریابان است. ما خواهید بود با انتشار این مطالب برای اولین چیزهایی که برای اولین بار در Adweek.com هر روز صبح (مثل این پست) اما اگر شما ترجیح می دهند که آن را مستقیما به صندوق پستی خود را, شما می توانید ثبت نام برای ایمیل اینجا.

مارک های رقیب 2020 یک بسته بندی!

Adweek دوم سالانه مارک های رقیب اجلاس در نیویورک پیچیده پس از دو jam-packed روز از پانل جلسات برک آوت و شبکه محور در بالا امروز مسائل در دنیای بازاریابی—همه از چشم انداز و آینده برندها. در اینجا چند نکات برجسته از امروز:

  • , Shay Mitchell, شناخته شده برای نقش خود را در Pretty Little Liars و شما در مورد سفر شرکت Béis و کار خود را به عنوان یک تاثیر گذار. با بیش از 24 میلیون followers on Instagram تنهایی میچل را انتخاب مارک مناسب است که در شیوه زندگی مانند یک اخیر با همکاری Pampers. ادامه مطلب: بر خلاف او شخصی استراتژی Mitchell توضیح می دهد که چرا نمی پرداخت برای حمایت از رسانه های اجتماعی پست برای ترویج Béis محصولات.
  • Shefali Murdia مدیر تعامل با نام تجاری در گلنلیوت شرکت مادر Pernod Ricard صحبت در مورد چگونه Scotch whisky برند آمد و پس از تحقق آن شد از دست دادن زمین به رقبا. ادامه مطلب: گلنلیوت ساخته شده است تا نام تجاری مشارکت در سال گذشته و ساخته شده چلپ چلوپ با بحث غلاف از اسکاچ—که نگاه بیش از حد مانند جزر و مد غلاف.
  • گوک رئیس محتوای افسر Elise Loehnen که به نظر می رسد روی صحنه با Adweek را دیانا مروارید به حضار گفت که با توجه به نام تجاری می شود از طرفداران و منتقدان به طور یکسان کمک کرده است با نام تجاری پیدا رزونانس با آن میلیون ها نفر از پیروان. بیشتر بخوانید: “ما بسیار جالب به مردم گفت:” Loehnen “و ما موفق به حفظ آن است که تکان دهنده به من برای یک دهه.”
  • بن Lerer شریک مدیریت از Lerer Hippeau و مدیر عامل گروه نه رسانه ها صحبت کرد و روی صحنه با استفانی Paterik اجرایی سردبیر Adweek درباره تصمیم اولیه برای شروع سرمایه گذاری در DTC مارک و چه DTC برندها نیاز به انجام به ایستادگی کردن در جهان امروز است. ادامه مطلب: به عنوان یکی از اولین سرمایه گذاران در Warby Parker بازگشت در سال 2011 Lerer Hippeau مستحکم خود را به عنوان یک مهم و هدایت صدا در DTC صنعت.

اوایل تلویزیون در صف مقابل برنامه های طرح میتوانست توسط Coronavirus نگرانی

دو مارس در صف مقابل ارائه—یک “Nowfront” از Comcast در ازادی حرکت و جنبش در مارس 12 و یک روباه, اخبار رسانه های رویداد در مارس 24—هر دو اوراق این هفته با توجه به coronavirus نگرانی. دیگر در صف مقابل حوادث مجموعه ای برای ماه مارس همه هنوز هم به عنوان در حال حاضر. نشان می دهد در رفت برای سی ان ان این است که لگد چشمگیر فصل با آن سی ان ان تجربه برای خریداران شب گذشته. قابل پیش بینی coronavirus اپیدمی شد یک موضوع گفتگو. و دیگر دو مارس در صف سخنرانی—شبکه AMC’ رویداد در مارس 18 و A+E Networks’ تجمع در 25 مارس—هنوز در حال برنامه ریزی برای رفتن به جلو در حال حاضر.

ادامه مطلب: فردا نیوز لغو آن رویداد در روز سه شنبه و ازادی حرکت و جنبش به دنبال کت و شلوار در روز بعد.

  • Coronavirus ردیاب: Starz و WarnerMedia حمایت از SXSW کشیدن رسانه ها فعالانه از همه علامت های تجاری مانند سی ان ان و HBO. میانگین صنعتی داو جونز شاخص Nasdaq Composite و S&P 500 با همه سقوط بیش از سه درصد از تجارت روز پنجشنبه جلسات. هر سه از عمده شاخص های سهام ایالات متحده از دست داده تقریبا 4% سود آنها روز قبل از. ادامه مطلب: مشاهده همه آخرین به روز رسانی.

Fiverr باز می شود یک فروشگاه که در آن مردم می توانند استخدام زن مترجمان آزاد

دیروز فرفره اقتصاد پلت فرم Fiverr راه اندازی اولین ماه تاریخ زنان مبارزه با نمای آنلاین است که برجسته زنان مترجمان آزاد است. Fiverr انتخاباتی نیز شامل ترویج زن استعداد از طریق پادکست حمایت (تعجب رسانه های شبکه دانشنامه Womanica) و یک مارس 18 میزگردی با تنوع و شمول مشاور یای وارگاس در کنار زنان از شاتر, Etsy, Roofheads و البته Fiverr.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im