CES کارگران اشاره به COVID: بیماری ‘زدم ما ما پا’

هر سال برایان Ursua سازه همان غرفه در CES از تکنولوژی کنوانسیون.

این یک تعهد عظیم. دو هفته را صرف کار طولانی مدت یک شب شیفت سمت-توسط-جانبی با همکار خود اعضای اتحادیه و ده ها تن از کارگران که در پرواز به ایالات متحده به طور خاص برای راه اندازی سامسونگ صفحه نمایش در مرکز کنوانسیون لاس وگاس.

اما در این سال متفاوت بود. پنج روز پس از این پروژه آغاز شد Ursua شروع به احساس بدحال او همیشه احساس می شود.

Ursua گفت: او دچار بدن درد و تبدیل تب به نقطه ای که او عرق از لایه های لباس میپوشید برای گرم ماندن در شب سرد شیفت. در خانه او نوشید بطری پس از بطری شربت سرفه و در رختخواب ماند تا زمانی که آن زمان برای کار. این احساس مانند کسی بود که پله در قفسه سینه خود را.

“هر زمان که من صحبت من نفس خواهد بود و شروع به سرفه واقعا بد گفت:” 52 ساله که همسر مونیکا نیز بیمار. “آن را مانند هیچ چیز من تا به حال قبل از.”

در حال حاضر روزهای اخیر اخبار CES شرکت کنندگان که توسعه آنفولانزا مانند علائم پس از اوایل ژانویه کنفرانس دارای آزمایش مثبت برای COVID-19 آنتی بادی رهبر Ursua اتحادیه می خواهد در میان اعضای اولین بار برای دریافت تست آنتی بادی در نوادا است.

Teamsters Local 631 دبیر خزانه دار تامی Blitsch گفت که او معتقد است “آن را بسیار به احتمال بسیار زیاد” که بیش از 1500 اعضای کار CES و دیگر زمستان کنوانسیون قرارداد coronavirus قبل از دولت, اولین مورد تایید شده 5 مارس.

این اتحادیه گردآوری داده ها از آن برنامه بیمه درمانی برای تعیین چگونه بسیاری از ادعاهای واصل شد این زمستان مربوط به دستگاه تنفسی فوقانی, بیماری ها و علائم شبه آنفولانزا.

کار کامل نیست اما Blitsch گفت: حداقل 704 مردم تشخیص داده شد از دسامبر تا فوریه. که نزدیک به 20 درصد افزایش از زمستان قبلی او گفت:.

“برخی از مردم کار را برای ما سخت است دیدن و آنها می گویند آنچه را که آنها تا به حال در دسامبر و ژانویه زدم آنها را خاموش پای خود را,” او گفت:. “من فکر می کنم وجود دارد بیشتر به این نسبت فقط CES. … من فکر می کنم ما اعداد را نشان می دهد که آن را در اینجا قبل از.”

Gary Shapiro, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت مصرف کننده انجمن تکنولوژی که صاحب و تولید CES گفت: تیم خود را در نظر گرفتن نگرانی های جدی که این ویروس می توانست در حال حاضر در این کنفرانس است. اما فرهنگ و هنر آگاه است از هر گونه تایید موارد COVID-19 متصل به این رویداد است.

“ما می خواهیم برای رسیدن به انتهای آن است. ما می خواهیم برای کمک به, اگر ما می توانیم” او گفت:. “اما ما درک می کنیم از منابع متعدد که این چیزی است که آنها می توانند تمرکز در این زمان در طول فوری بحران است.”

سوالات مطرح شده در مورد CES

وجود دارد در حال حاضر هیچ قطعی اثبات این که coronavirus شد و در حال حاضر در CES به دولت های محلی و مقامات بهداشتی می گویند.

“ما اصلا هیچ مدرکی دال بر حمایت است که در این مرحله” جنوب نوادا سلامت منطقه مدیر سلامت جامعه دکتر مایکل جانسون گفت.

اما گمانه زنی ها در مورد احتمال تشدید کرده است در هفته های اخیر پس از یک از شرکت کنندگان آزمایش مثبت برای COVID-19 آنتی بادی است.

مایکل وبر مهندسی مکانیک استاد دانشگاه تگزاس در آستین گفت: او بیمار حدود دو روز پس از ترک لاس وگاس. علائم خود را شامل لرز و بدن درد, مشکل تنفس در شب و چه احساس “وحشتناک تب” – اگر چه او هرگز در اندازه گیری درجه حرارت خود را.

با بیش از 175,000 مردم حضور در CES امسال از جمله بیش از 61,000 مردم از خارج از ایالات متحده وبر گفت: او معتقد است که او گرفتار coronavirus در این کنفرانس است.

“ما در هر یک از دیگران چهره شانه به شانه و bumping به هر یک از دیگر همانطور که ما راه می رفت پایین راهرو” وبر گفت. “CES بود واقعا شرایط مناسب. وجود دارد بسیاری از مردم از بسیاری از مکان ها در یک اتاق.”

اما وبر بادی آزمون گرفته شده در اواسط ماه آوریل تنها نشان می دهد که او تا به حال بیماری نیست که او آن را قرارداد. او همچنین صرف هفته منتهی به CES سفر از طریق فرانسه در هاوایی و تگزاس و جنوب و شمال کالیفرنیا. او در پرواز به لندن پس از این کنفرانس به پایان رسید و پس از آن سفر به خانه اش در پاریس قبل از تخلیه به ایالات متحده در اوایل ماه مارس.

UNLV اپيدميولوژی استاد برایان Labus عضو نوادا رژیم صهیونیستی است. استیو Sisolak مشاوره پزشکی تیم گفت: داستان مانند وبر در حال حاضر خیلی بیشتر از “جذاب امکان.”

آنفولانزا در مقابل COVID

وجود نزدیک به 1400 تایید موارد آنفلوانزا در شهرستان کلارک بین اواخر ماه سپتامبر و اوایل ماه آوریل جنوب نوادا سلامت منطقه داده را نشان می دهد. وجود دارد کمتر از 1000 تایید موارد در همان زمان در هر دو 2017-2018 و 2018-2019.

و این داده ها نشان می دهد وجود دارد سنبله در مورد آنفلوآنزای اطراف اوایل ژانویه زمانی که CES رخ داده است. آن را کمی تعجب سپس Labus گفت که بسیاری از افراد بیمار پس از حضور در.

“این واقعیت که یک فرد آزمایش آنتی بادی مثبت واقعا به ما می گوید هیچ چیز” او گفت:. “این پاسخ است. این است که ما در تدوین این سوال است.”

در حال حاضر نوادا مقامات بهداشت گفت: آنها تمرکز خود را در زمان و نیروی انسانی نسبت به توقف coronavirus از گسترش به مردم بیشتر.

“ما نمی خواهیم برای متوقف کردن مبارزه با آتش را شروع آتش سوزی بررسی” Labus گفت. “ما باید یک مقدار محدود از منابع و ما می خواهیم برای کنترل شیوع قبل از ما شروع به نگرانی در مورد این نوع از همه چیز.”

ردیابی ویروس گسترش

در حالی که بدون تحقیق و تفحص به گذشته کنوانسیون در حال برنامه ریزی نوادا مقامات به زودی گسترش تلاش های خود را به صورت گذشته نگر ردیابی گسترش coronavirus.

جنوب نوادا سلامت منطقه است و آماده به رول از یک آنتی بادی آزمون به محض پایان هفته آینده, مدیر آزمایشگاه هالی هانسن گفت. این آزمون که در آن تشخیص آنتی بادی در خون یک فرد است که تولید شده توسط Bio-Rad Laboratories و تایید شده برای استفاده توسط سازمان غذا و دارو.

“ما می خواستیم تا مطمئن شوید که ما می تواند ارائه عمومی آزمون که قابل اعتماد است” هانسن گفت.

و پس از خبری که کالبد شکافی در کالیفرنیا و پنسیلوانیا نشان داد این ویروس در حال حاضر در این کشورها زودتر از قبلا شناخته شده Clark County پزشکی قانونی جان Fudenberg گفت: دفتر خود تعیین امکان سنجی دوباره بررسی کالبد شکافی قبل از تکمیل نوادا برای اولین بار تایید کرد coronavirus مورد در ماه مارس است.

مقامات دولتی نیز بررسی امکان زودتر انتقال در نوادا است.

نوادا وزارت بهداشت و خدمات انسانی یادداشت منتشر شده آوریل 8 متحده که coronavirus مربوط به مرگ و میر در ماه فوریه و اوایل ماه مارس “ممکن است نادیده گرفته شده اند” از آنجا که ایالات متحده را با تاخیر شروع به تست.

“بر اساس اطلاعات ما را دیده اند از کشورهای دیگر ما می دانیم که وجود دارد مورد زودتر از اول مثبت گزارش شده در نوادا گفت:” Meghin Delaney سخنگوی رژیم صهیونیستی است. استیو Sisolak و دولت را COVID-19 پاسخ.

در حال حاضر CES مقامات در حال حاضر برنامه ریزی, چگونه برای سال آینده کنوانسیون امن تر در برابر گسترش هر گونه بیماری.

همه چیز را از دست تکان دادن به صندلی به طراحی راهرو جدا کردن صفحه نمایش در حال بررسی شاپیرو گفت.

“ما در حال دو برابر کردن تلاش های ما برای تمرکز بر ایمنی و بهداشت در CES,” او گفت:. “ما می خواهم به انجام همه چیز ما می توانیم.”

آسوشیتد پرس کمک به این گزارش.

مایکل اسکات دیویدسون یکی از اعضای نقد و بررسی-مجله تیم تحقیقاتی. تماس با او را در [email protected] یا 702-477-3861. Follow @DavidsonLVRJ در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de