مدیر عامل شرکت مارک پن چگونه MDC همکاران هوازدگی همه گیر

کلید بینش:

  • MDC همکاران تثبیت شده آن سازمان به شبکه های سال گذشته که پن گفت: قرار است آن را به خوبی برای رکود اقتصادی است.

مارک پن مدیر عامل شرکت MDC همکاران گفت: برگزاری شرکت سازمان—که شامل 72andSunny نابهنجاری و Doner—باید به طور متوسط کاهش حقوق و دستمزد 10 ٪ در پاسخ به این کسب و کار تاثیر Covid-19.

“هر شرکت واقعا تا به حال به تدوین و فرموله کردن طرح خود را بر اساس آنچه که خواهد بود مناسب برای انواع مشتریان آنها,” او گفت: Adweek. “آن رفته شرکت توسط شرکت است.”

پن گفت: کاهش ساخته شده اند از طریق ترکیبی از پرداخت کاهش و furloughs اما به اشتراک گذاری این حد از اخراج در فرد سازمان است. با این حال آژانس از جمله CPB و 72andSunny را تایید کرده اند کاهش کارکنان در هفته های اخیر. با توجه به پن حدود 1000 نفر از MDC همکاران پاره وقت کارکنان که به طور معمول تمرکز بر روی وقایع نهفته شده است با توجه به این ویروس از آنجایی که آنها نمی توانند کار کنند ،

ماه گذشته MDC همکاران گزارش آلی رشد 2 درصد برای سه ماهه اول سال 2020 با خالص کسب و کار جدید در مجموع $8.4 میلیون نفر است. در برگزاری و شرکت در سه ماهه اول سال جاری درآمد تماس پن گفت: این اولین باری MDC همکاران با تجربه خالص آلی رشد از سه ماهه سوم سال 2018 است.

پن شد رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت MDC همکاران در سال گذشته پس از خصوصی سهام صندوق Stagwell گروه سرمایه گذاری 100 میلیون دلار برای خرید فقط 30 درصد از تلاش برگزاری و شرکت. خود برنامه چرخش تا حد زیادی درگیر اقدامات کاهش هزینه ها و گروه بندی های مختلف آن سازمان به شبکه های آخرین از آن خلاق جمعی شرکت خواستار یک “صورت فلکی” که شامل 72andSunny CPB تولید شرکت Hecho استودیو دیجیتال فروشگاه ساز و طراحی مشاوره Redscout.

در ماه گذشته درآمد تماس وی با تشریح این استراتژی به عنوان “عطف چه بود سست کنفدراسیون شرکت به یک زیرک مجموعه ای از شبکه های با استعداد.” او گفت Adweek آن را “زمان برای گروه نامتجانس سازمان قادر به کار با هم به دلیل عملکرد آنها بسیاری از خدمات مکمل است که واقعا نمی شد استفاده می شود به میزان حداکثر در مقابل یک افسانه client list.”

مدیریت بحران

پن گفت: همه گیر ضربه فقط به عنوان MDC شرکای بود شروع به سرعت بخشیدن به توصیف آن به عنوان “آتش در تمام سیلندر” در آغاز سال است. این تغییرات او را در جای خود قرار داده بیش از سال گذشته “واقع ما از طریق این بحران و برای دریافت از طریق آن در موقعیت بسیار عالی.”

برای سال پیش رو او انتظار آلی درآمد به سقوط بین 10 ٪ و 15 ٪ اما گفت که می تواند تغییر بسته به اینکه چگونه به سرعت سازمان خود بهبود می یابند پس از آنچه که به احتمال زیاد یک “بسیار شدید در سه ماهه دوم” به دلیل coronavirus.

“اگر ما یک شتاب بازیابی, من فکر می کنم آن بهتر خواهد بود که” او گفت: “اگر ما هیچ بهبودی را بدتر می کند.”

پن اشاره کرد که MDC همکاران آژانس های دیجیتال مانند YML و ابزار شانس دارند و به خصوص در هفته های اخیر به دلیل ارائه خود را. او همچنین گفت: روابط عمومی ادارات در خصوص آلیسون+همکاران انجام داده اند و از مشتریان در حال تغییر پیام خود را در حال حاضر.

“دیجیتال کسب و کار در حال تجربه هر گونه عقب نشینی در همه,” او گفت:. “ترین های دیجیتال کسب و کار در واقع تا به حال برخی از شلوغ ترین ماه چرا که بسیاری از مشتریان در حال حرکت به مطمئن شوید که آنها را دیجیتال لایه در محل است.”

در این لحظه او گفت: MDC همکاران در حال کار با یک مشاور برای قرار دادن در یک “مجموعه ای از استاندارد سازی سیاست ها و روش” است که تعیین می کند که چگونه از آن می رود در مورد بازگشایی دفاتر خود در ماه های آینده.

“ما انتظار داریم که مطمئن شوید که محل کار, پاک مردم را در مراحل [و] قادر به مناسب ماسک و چیزهای دیگر” پن توضیح داد. “همه را به انجام این کارها در همان زمان, اما آنها این چیزها را در همان شیوه ای.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de